Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

No to pokażę jeszcze te oponki, dla których "szkoda samochodu"

 

Wyglada niezwykle utylitarnie na tych stalowych felgach, w tym kolorze i z deka przybrudzony - taki motoryzacyjny komandos :wink:

Wygląda jak wszędołaz z prawdziwego zdarzenia ;]

 

Jest jeden. Ale wersja JDM, znaczy ze złą kierownicą. :mrgreen:

 

http://www.exeter.ukclassifieds.co.uk/1 ... 32864.html

 

Bo widzisz ogólnie to ich wyprodukowali całe 5000 sztuk i w dodatku szły tylko na Japonię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokażę jeszcze te oponki, dla których "szkoda samochodu"

 

Wyglada niezwykle utylitarnie na tych stalowych felgach, w tym kolorze i z deka przybrudzony - taki motoryzacyjny komandos :wink:

Piszcie, co chcecie, ale i tak mu czegoś konkretnego brakuje. :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo glosne te opony na asfalcie? ile podskoczylo spalanie? :)
Z hałasem można wytrzymać, nie jest źle, subiektywnie najgłośniej jest w granicach 60 - 80 km/h, powyżej się uspokajają. Ale samochód jest dodatkowo wygłuszony.

 

Co do spalania - nie mogę wiele powiedzieć, bo ostatnio autko ciągle ujeżdża Żona, często na krótki dystans, a ma do tego upodobanie do "dawania czadu". Na oko wydaje się, że nie ma jakiejś znaczącej różnicy, może 0,2? Jak pojadę gdzieś dalej, to wtedy będę mógł ocenić. Bo na razie z rekonesansu przedplejadowego w Bieszczadach nic nie wyszło.

 

Komfort jazdy jest z jednej strony lepszy, a z drugiej gorszy: lepszy, bo jest więcej gumy, np. wjazd na krawężnik to sama radość. Gorszy, bo opony są twardsze i wyraźniej odczuwa się nierówności na asfalcie.

 

Fakt, że samochód wygląda teraz bardziej bojowo i budzi wyraźne zainteresowanie, np. w myjni czy na stacji paliw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja serdeczna koleżanka, która siedzi vis a vis mnie w biurze, stwierdziła nagle, że już się nawet przyzwyczaiła do tych dziwnych dźwięków, które wydaję... :shock: Pytam czy chodzi o to?... i zaburczałem...

Tak, właśnie...

 

:twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad postanowił dzisiaj udowodnić, że mam popsutego forka. Podszedł i stwierdził, że jak ostatnio jechałem to miałem prawe koło jakoś tak krzywo ustawione i trzeba zbieżność zrobić.

Podeszliśmy do auta - koła idealnie tak jak być powinno. Z miną znawcy zaczął oglądać opony pewnie w poszukiwaniu nierówno startego bieżnika. Kolejny zonk - bieżnik równiutko schodzi na całej szerokości opon.

Następnie bez słowa odwrócił się na pięcie i sobie poszedł :mrgreen:

Zawistny posiadacz uno 1.0 fire :twisted:

 

Rok temu kiedy forka pierwszy raz przyprowadziłem na parking pojawił sięł i stwierdził, że też miał kiedyś auto z silnikiem diesla ale jego pracowało ciszej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Zawistny posiadacz uno 1.0 fire :twisted:

:lol:

Tacy są najlepsi i najbardziej aktywni:D

 

Cóż ja mam kolegę który zazdrości, myślę, że tak to można nazwać, bo obojętnie co chcę kupić do WRXa to jest do bani, albo wszystkim dookoła zadaję pytania, po co mu to. No i najlepiej jakby się popsuł. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje prosiaka.... a koleś który wracał z zapłacenia rachunku w stronę autka, zatrzymał się na chwilkę i zapytał się ile to cacko ma koni..... więc odpowiadam, że 250KM. On tak popatrzał i cytat "eeeee to skromnie" po czym wsiadł do swojej żółtej pandy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...