Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich kilku przypadkowych rozmowach na myjni lub stacji benzynowej musiałem założyć ten temat :D. Niektóre opinie osób które niby interesują się motoryzacją potwierdzają że jest to bardzo egzotyczna marka w Polsce :cool: . np.

 

Podjeżdżając po market z uchyloną szybą usłyszałem od dwoch ok 25 latków najkrótszą charakterystykę Imprezy:

- Ty co to :shock: ?

-Subaru - trzysta koni, sto sześćdzieiąt tysięcy i dwadzieścia litrów pali

 

lub

 

na stacji benzynowej po kilku standardowych pytaniach o moc, spalanie i to cos co mi sie do klapy przyczepiło, wypalił: to szwedzkie jest, nie?

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Państwo z tego niebieskiego opelka proszę zjechac na pobocze"

 

Policjant do pewnej młodej, zresztą bardzo buńczucznej, parki z Imprezy po stłuczce którą spowodowali przyśpieszając w czasie wyprzedzania.

Relacja mojej przyjacióły która brała w tym udział. Z tego co udało mi się z niej wydusic pokazujac zdjecia kolejnych generacji - to był bugeye wrx.

Swoja droga - jak mozna subaru z oplem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Subaru - trzysta koni, sto sześćdzieiąt tysięcy i dwadzieścia litrów pali

 

Hehe prawie wszystko prawda.

 

Ja wczoraj do ojca mówie, że zamierzam zamienic sobie toyote na subaru.

Myśli.....myśli..... na co? Co to jest subaru? Nissan? Bueheh Nissan subaru :)

Trzeba było uświadomic staruszka czym to się ta marka wyróżnia i w ogółe ze to marka a nie model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska drogówka nie rozpoznaje Subaru - mi ostatnio pan dając mandat w notesiku przy numerach auta wpisał Honda - jak mu zwróciłem uwagę to mnie przeprosił i miałem wrażenie, że szacunek w jego głosie się pojawił - wraz z tym szacunkiem 6 punktów niestety. Ale za to we Włoszech Policja mi wpisała w mandacie za parkowanie(był tradycyjnie za wycieraczką) Subaru mimo, że ten wyraz nigdzie na aucie nie jest napisany - znaczy rozpoznali prawidłowo (marka mało popularna tam jest, chyba mniej niż u nas).

Pani pewna, która mi chciała sprzedać kilka aut do firmy zapytała czym jeżdrzę, powiedziałem,że Subaru Legacy - oczy sie jej zaokrągliły i z szacunkiem powiedziała, że to porządne auto i bardzo mocne czyli dużokonne i że prawie rajdowe i dla prawdziwych twardzieli hehe, a to przecie zwykłe 2,0 jest, ale tak ją to przestraszyło, że mi oferty na te samochody nie przysłała wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek z tego ze wszyscy powinnismy jezdzic polonezami albo fiatami, bardziej fiatami bo to w europie nie do pomylenia.

 

W sumie najbardziej bawi mnie przeswiadczenie niektorych o cenie pewnych samochodow i ich ekskluzywnosci.

Na przykład kolezanka - podchodzac do mojego auta stwierdzila ze pewnie pol domu mnie ta "limuzyna" kosztowała, jak jej powiedzialem ile faktycznie to miala bardzo zdziwiona mine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wniosek z tego ze wszyscy powinnismy jezdzic polonezami albo fiatami, bardziej fiatami bo to w europie nie do pomylenia.

 

też niekoniecznie. kiedyś pojechałem z kumplem na wymiane opon jego cinquecento 0.9 litra. pan w wulkanizacji zlecił jakimś uczniakom zmiane kół, stanął przy nas i chciał chyba zagadać... no i zagadał:

"to jaka to jest pojemność? 1.4?"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Subaru...aha, silnik bokster"

 

 

JA słyszałem trochę inną wersje "Subaru...aha, silnik boksera "

to i tak znawcow trafiles. mnie taksiarze uswiadomili ze mi imprezka na trzy gary pali :-)

 

Hehe trzeba im bylo pokazac jak na tych trzech garach jezdzi :)

 

jednego wzielem (kolege). 3 osoby na pokladzie. 'cisne' jedynke do 4k rpm i mowie, cos we trojke slabo idzie. dwojka spokojnie do 4k rpm, dalej mowie: nic nie idzie no :-) jak juz sie chcial odezwac, pelna lycha i nerwowe szukanie pasow i wszystkiego za co mozna trzymac ;-)

 

PS z reszta czesto tak robie jak kogos pierwszy raz wioze. fajna zawiedziona minka na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini - czy to nie było w drodze na któryś spot (Czosnów?)/pojeżdżawkę i czy nie mówimy o tym samym kolesiu?

Bardzo możliwe, ale nie potrafię sobie przypomnieć kiedy dokładnie to było.

 

Niedawno po spocie na barce skoczyliśmy na spalarnię i tam był taki nieźle naładowany koleś, który zataczjąc się pytał Big G. czy to jest WRC i bardzo się cieszył, że miał rację. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienic wydech, dodac stozka i mgnetyzery, a nawet Yarisem z "rolowanego" Subaru objedziesz.

 

Co do opini taryfiarzy, to mnie kidys taki przekonwal ze auto osobowe 4x4 to straszny bdziew, bo mial audi quattro i ten wal co izie pod autem to tak halasuje nawet jak nowy.

 

W naszej regionalnej TV w relacji z regionalnego rajdu turystycznego, moje auto bylo przedstawiane oczywiscie jako Impreza WRC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...