Skocz do zawartości

Zapraszam na Cynamonowy Slajd III


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

może należy organizowac imprezy na świeżo wyaswaltowanej prostej .... bo juz mi słabo czytając o dziurach , progach i innych niedogodnosciach Słomczyna .... ludzie przeciez to jest zabawa i pretekst aby sie spotkać .... jak ktoś ma ambicje i chce sie ścigac to Kuzaj i reszta rajdowców czeka na konkuręcje .....

 

Głupie gadanie. Żadna przyjemnośc wpaśc w taką wyrwe i połamac zawieszenie albo felgę. Zwłaszcza cywilnym autem podczas zabawy a nie rajdówką w wyścigu o złote gacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może należy organizowac imprezy na świeżo wyaswaltowanej prostej .... bo juz mi słabo czytając o dziurach , progach i innych niedogodnosciach Słomczyna .... ludzie przeciez to jest zabawa i pretekst aby sie spotkać .... jak ktoś ma ambicje i chce sie ścigac to Kuzaj i reszta rajdowców czeka na konkuręcje .....

 

Głupie gadanie. Żadna przyjemnośc wpaśc w taką wyrwe i połamac zawieszenie albo felgę. Zwłaszcza cywilnym autem podczas zabawy a nie rajdówką w wyścigu o złote gacie.

Polecam w taki razie inną bezpieczniejsza dyscyplinę...wyścigi na 1/4 mili ;) . To, że była tam dziura było jakims urozmaiceniem. Podobnie wygląda sprawa z zakrętami na których też można nieźle przy... uderzyć w bandę.Zgadzam się,że złamanie zawieszenia lub felgi nie jest przyjemne, ale każde utrudnienie na torze daje większą satysfakcję z wyniku. Więc proponuję wynająć koparkę i zrobić kilka wykopów na głębokość min. 2 metrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex jak dla mnie to bez sensu...ja nie przyjeżdżam na zabawe przeprawową tylko na tor gdzie chce sobie troche poszaleć (w miarę bezpieczny sposóB). A co do wyniku, o którym wspominasz to też bez sensu, bo jak ktoś ma nierówno pod sufitem to nie bedzie patrzył tylko przejdzie centralnie przez dziure, a inny bedzie się jednak bał o auto i straci tam sporo czasu, ale jak dla mnie to nie o czas ale o frajdę chodzi :)

 

ps. jak dziura będzie to nic się nie poradzi, trzeba się dostosować i tyle, ale po prostu byłoby fajniej jakby była chociaż troche mniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzał artyleryjski jeżdżących samochodów też był by urozmaiceniem ale nie o celowe rozpieprzanie samochodów chodzi w tej zabawie. Chyba, że masz tyle kasy, że mozesz miec centralnie w d... czy wydasz 5 tys na naprawy samochodu po paru okrązeniach ale wtedy moze lepiej zainwestowac w profesjonalny sport a nie zabawe dla amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem,że dziura nie była jakimś wielkim problemem do ominięcia jest bilans strat po Cynie.

Uszkodzone zostało jedno koło (z tego co tu czytam) na min. 150 okrążeń

P.S.Ja dziurę omijałem i myslę, że niektórzy byli bliżej katastrofy finansowej niebezpiecznie bliskio zbliżając się do trybuny po wyjściu z zakrętu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy byli bliżej katastrofy finansowej niebezpiecznie bliskio zbliżając się do trybuny po wyjściu z zakrętu.... ;)

 

chyba m.in. o mnie mówisz :wink: pare razy było dosc blisko, na kolejnej Cynie musze przede wszystkim opanować ten zakręt, wydrukuje sobie porady A Kopera i jaaaaazda :D

 

dziura pod koniec jazd była dość spora (ta na 6), na jednym z kółek uderzyłem bardzo mocno lewym przednim kołem na szczęście chyba nic nie poszło. Nawierznia była idealna zaraz na początku imprezy, mozna było wykorzystywac całą szerokosć toru i obserwowac tylko barierki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym dowodem,że dziura nie była jakimś wielkim problemem do ominięcia jest bilans strat po Cynie.

Uszkodzone zostało jedno koło (z tego co tu czytam) na min. 150 okrążeń

P.S.Ja dziurę omijałem i myslę, że niektórzy byli bliżej katastrofy finansowej niebezpiecznie bliskio zbliżając się do trybuny po wyjściu z zakrętu.... ;)

 

Mnie to ten rant na prawym denerwowal .Przeszkadzal bo powinienem tam juz lekkim bokiem byc ustawiony do drugiego ciasniejszego prawego a balem sie , ze opone lewa tylna sobie zdejme :mrgreen: Z dziura na wyjsciu jakos sie bezstresowo mijalem.

Zima pewnie beda inne problemy.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Koper podziwiam za cierpliwość .... może należy organizowac imprezy na świeżo wyaswaltowanej prostej .... bo juz mi słabo czytając o dziurach , progach i innych niedogodnosciach Słomczyna .... ludzie przeciez to jest zabawa i pretekst aby sie spotkać .... jak ktoś ma ambicje i chce sie ścigac to Kuzaj i reszta rajdowców czeka na konkuręcje ..... Przepraszam ale sie wkurzyłem !!!!!

 

A mi nic nie przeszkadzało ;) jedynie co to przerywająca babcia przy 5,5 tyś ale to tylko wina gazu ;P

 

Dziekuje wszystkim za fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione, ale.. bardzo dziękuję organizatorom za rewelacyjnie zorganizowaną imprezę i przemile spędzony czas! Szkoda, że musiałem uciec przed "wolnymi przejazdami"

 

ps. Na jakim ciśnieniu jeździliście? (chodzi mi o te w kołach oczywiście :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...