Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ równie dobrze

 

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 8:59 pm ]

gdzie zniknal klub wesolego brudaska rajdowego... :sad:

 

Obrazek

 

Wróci wraz z błotem pośniegowym...

 

Jak możecie to podpowiedzcie jakie felgi ma ten subarak na fotce. Zarzuciłbym takie na zimę... Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba szczyt mojej desperacji ale kupiłem czerwoną wanne GT i odrazu zrozumiałem jakim głupkiem trzbeba być żeby tym jezdzić :mrgreen:. Auto w tzw limitowanej wersji "PARCH" orginalnie poszeżone i wyposażone : klima, skóry, rdza, ksenony, luzy, pełna elektryka....

img0051tf.jpg

Ma drobne minusy: zamiast klocków blaszki trące o tarcze, brak ręcznego, piękne 3,5 felgi toora ale za to na jednym baku w 6 godzin przyleciało z nad morza.

img0048sr.jpg

img0049j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest... nie znaju co poprzedni własciciel miał na myśli :mrgreen:

 

Co ciekawe mój warsztat chce mieć tą felge z oponą i powieszą ją na honorowym miejscu bo są w szoku że nie puszcza powietrza i że da sie nawet na niej upalać (przewiozłem ich) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie się prezentuje :mrgreen:

Ma pare dadżetów: jak się włączy długie to walą stroboskopy w światłach :mrgreen:

srebrne wnętrze, w dowodzie i w aucie na środku modlitwa do św Krzysztofa :shock:

Ciekawe jest to że samochód był kupiony jako nowy w Polsce :shock: Rok produkcji 94 pierwsza rejestracja 96. Kupując ten samochód miałem misje: Jak najszybciej ściągnąć takiego grata z Polskich dróg żeby sobie ktoś krzywdy nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...