Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
22 godziny temu, sweeps_on_aliss napisał(a):

A jak różnica w spalaniu na trasie, odczuwalna?

Jedyne porównanie mam przy wyjazdach wakacyjnych, z autem zapakowanym na full- z platformą i 4 rowerami, ale bez boxa było 9,5-10. A bez platformy,ale z boxem jakiś litr więcej. To różnica przy prędkościach autostradowych, przy spokojniejszej jeździe różnice są minimalne…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowicę gotowe. Składam silnik. Odwiedziłem dziś Legacy, kocyk że śniegu już się stopił 

 

 

IMG_20240201_211435.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 21:16, grakoz napisał(a):

Głowicę gotowe. Składam silnik. Odwiedziłem dziś Legacy, kocyk że śniegu już się stopił 

 

 

IMG_20240201_211435.jpg

Ależ to koło leży pięknie:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Oktan napisał(a):

Ależ to koło leży pięknie:wub:

Dziękuję. Były problemy z ich zmieszczeniem ale warto było. Na ten sezon wlatuje gwint z regulacja pochylenia na każdym kole. Będzie lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy po nr VIN (JF1SHNLZ3CG270403) można dojść jaki jest wyposażenie mojego Subaru Forester?

Czym się różnią Subaru Forester Active, Comfort, Exclusive, VR i WV?

Chcąc ubezpieczyć pojazd muszę wskazać czy jest to Forester Active, Comfort, Exclusive, VR czy też WV, a ponadto do wyboru u ubezpieczyciela jest jeszcze przedziału lat 2008-2011 lub 2011-2013.

Moje Subaru (wg dowodu rej.) jest z 2011 i szczerze mówiąc nie wiem czy z przedziału lat 2008-2011, czy 2011-2013.

Wg strony www.vindecoderz.com mój model został wyprodukowany w między 08.2010, a 10.2012, natomiast wg strony https://www.catcar.info/subaru/?lang=en auto jest z 10/2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Demon72 napisał(a):

Witam

 

Czy po nr VIN (JF1SHNLZ3CG270403) można dojść jaki jest wyposażenie mojego Subaru Forester?

 

Czym się różnią Subaru Forester Active, Comfort, Exclusive, VR i WV?

 

Chcąc ubezpieczyć pojazd muszę wskazać czy jest to Forester Active, Comfort, Exclusive, VR czy też WV, a ponadto do wyboru u ubezpieczyciela jest jeszcze przedziału lat 2008-2011 lub 2011-2013.

 

Moje Subaru (wg dowodu rej.) jest z 2011 i szczerze mówiąc nie wiem czy z przedziału lat 2008-2011, czy 2011-2013.

 

Wg strony www.vindecoderz.com mój model został wyprodukowany w między 08.2010, a 10.2012, natomiast wg strony https://www.catcar.info/subaru/?lang=en auto jest z 10/2011.

 

Pierwszy raz się spotykam z tym, że sam musisz to wskazać. Ubezpieczyciel na podstawie VINu określa co to za auto i tyle. 

Natomiast jeśli już musisz to zadzwoń/podjedź sobie do ASO, powinni Ci rozkodować w swoim systemie, ich info będzie najbardziej legitne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Demon72 napisał(a):

Witam

 

Czy po nr VIN (JF1SHNLZ3CG270403) można dojść jaki jest wyposażenie mojego Subaru Forester?

 

Czym się różnią Subaru Forester Active, Comfort, Exclusive, VR i WV?

 

Chcąc ubezpieczyć pojazd muszę wskazać czy jest to Forester Active, Comfort, Exclusive, VR czy też WV, a ponadto do wyboru u ubezpieczyciela jest jeszcze przedziału lat 2008-2011 lub 2011-2013.

 

Moje Subaru (wg dowodu rej.) jest z 2011 i szczerze mówiąc nie wiem czy z przedziału lat 2008-2011, czy 2011-2013.

 

Wg strony www.vindecoderz.com mój model został wyprodukowany w między 08.2010, a 10.2012, natomiast wg strony https://www.catcar.info/subaru/?lang=en auto jest z 10/2011.

Samochód z zagranicy, nie ma go w Polskiej bazie. Tylko importer może pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orear

Dziękuję za odpowiedź, dane o które pytałem zapytał mnie właśnie ubezpieczyciel. Pojawiały się mu w systemie na podstawie VIN. Obawiam się, że tak jak napisał @biedron nie ma go w polskiej bazie. Dziękuję Wam za odpowiedzi.

Czy jest jakaś strona, gdzie są opisane poszczególne wersje? Tak, żeby na podstawie różnic dokonać selekcji i wybrać właściwą wersję mojego Subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 09:16, Demon72 napisał(a):

Czy jest jakaś strona, gdzie są opisane poszczególne wersje? Tak, żeby na podstawie różnic dokonać selekcji i wybrać właściwą wersję mojego Subaru?

Wersje wyposażenia różniły się w zależności od rynku. Na przykład w Hiszpanii czy Włoszech wersja Comfort mogła mieć inne wyposażenie niż w Polsce. Napisz do Importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemaneczko wszystkim w ostatnią sobote to jest 20.04 sprawiłem sobie prezent na urodziny i spełniłem jedno z marzeń, a więc zakupiłem sobie subaraka z przypadku. Miało być 2.0 w gazie a skończyło się na Spec B w gazie. Już są pewne problemy z nim ale mam nadzieje że znajdzie się tu parę dobrych dusz które posłużą dobrą radą, jeszcze CRY ale już nie długo będą blach CSE

434604433_469734722183757_1130845281117158912_n.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...