Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Myśl nad ripostą, myśl :biglol: Ale myśl B)

Ani myślę.Bardzo dobrze wytłumaczone,są wszak rzeczy ,które racjonalnemu wytłumaczeniu nie podlegają.I ok.Zgadzam się.

Natomiast co do przeglądu rynku aut,to przeglądam wczoraj ogłoszenia ,a tu piękne Audi q5 piękny kolor ,piękna jasna skóra,drzewo,xenon,automat ,quatro 2.0tdi 170KM 40tys przebiegu kraj I wł bezwyp miał to salon warszawski Subaru !!!!!(Alfy i Fiata przy okazji) za 104koła.

Poszła w 3minuty po ukazaniu się ogłoszenia.

Panie Andrzeju ,czemu Pan nie mówił,łyknął bym takie.80tys już chłop stracił.Łyknęli na bank handlarze i zaraz pojawi się za 115-120,bo takie są ceny.

Ej ,tak w ogóle przecież ja nie mówiłem ,że nie kupię Subaru.Foryś z automatem ,demówka z rabatem dużym (taka co stała)i ciche przyzwolenie na 180KM i biorę.Pełna wersja

I w ogóle to,jakie obrzydzanie Subaru.Mówiłem ,że XT jeżdziło mi się super.Przeżyłbym tą szmatkę i fotele (z trudem ,ale bym przeżył)nawet design wnętrza a'la Dacia,bo jezdzi to extra ,ale przede wszystkim nieakceptowalne jest spalanie noi cena trochu (ta bez promocji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl nad ripostą, myśl :biglol: Ale myśl B)

Ani myślę.Bardzo dobrze wytłumaczone,są wszak rzeczy ,które racjonalnemu wytłumaczeniu nie podlegają.I ok.Zgadzam się.

Natomiast co do przeglądu rynku aut,to przeglądam wczoraj ogłoszenia ,a tu piękne Audi q5 piękny kolor ,piękna jasna skóra,drzewo,xenon,automat ,quatro 2.0tdi 170KM 40tys przebiegu kraj I wł bezwyp miał to salon warszawski Subaru !!!!!(Alfy i Fiata przy okazji) za 104koła.

Poszła w 3minuty po ukazaniu się ogłoszenia.

Panie Andrzeju ,czemu Pan nie mówił,łyknął bym takie.80tys już chłop stracił.Łyknęli na bank handlarze i zaraz pojawi się za 115-120,bo takie są ceny.

Ej ,tak w ogóle przecież ja nie mówiłem ,że nie kupię Subaru.Foryś z automatem ,demówka z rabatem dużym (taka co stała)i ciche przyzwolenie na 180KM i biorę.Pełna wersja

I w ogóle to,jakie obrzydzanie Subaru.Mówiłem ,że XT jeżdziło mi się super.Przeżyłbym tą szmatkę i fotele (z trudem ,ale bym przeżył)nawet design wnętrza a'la Dacia,bo jezdzi to extra ,ale przede wszystkim nieakceptowalne jest spalanie noi cena trochu (ta bez promocji)

 

I co w tym dziwnego, że wzięli auto w rozliczeniu???

 

Raczej powinieneś się pastwić nad losem tego nieszczęśnika który Q5 zamienił na dziwne auto ze szmatką za 10 groszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...Bardzo dobrze wytłumaczone,są wszak rzeczy ,które racjonalnemu wytłumaczeniu nie podlegają....

 

To są uczucia, m. in. empatia, której Tobie brakuje dlatego nie masz kumpli. Próbujesz to nadrobić ściągając na siebie uwagę awanturnictwem. Co potwierdzają posty poprzedzające Twoją wypowiedź. Jak dla mnie to bujaj się zdrowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy normalni jesteście ?A czy ja mówię ,że to nienormalne ,że auto wzieli w rozliczeniu i skąd przypuszczenie ,że klient wziął Subaru ,może Alfę a może kupili bo była okazja,bez znaczenia,pisałem w kontekscie ,że może Pan Andrzej co wiedział i nie powiedział,a chciałem q5 przecie.Tak se lużno powiedziałem,pół żartem ,pół serio

Ja nie wiem,czy wy tacy drażlwi ,bo mieliście być wyjątkowi bo macie Subaru,a okazało się ,że to żadna wyjątkowość czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby Was notorycznie poSUVał Yeti, Wolfgang Superb i dwóch portoryków w obszernym Volvo XC60,

przez którego przednią szybę widac plakat Merca, E klasa, to byście wrescie zrozumieli.....

 

ja już wiem. brakuje mi w tej układance tylko jednego elementu - Subaru...... :krecka_dostal:

właściwie dwóch - jeszcze Fabia... może ktoś to rozwikła do końca....

 

żeby nie było OT - we wrześniu przyjedzie XT...... zdam relację z jazdy próbnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się rozglądać za drugim kompletem felg, na zimę. Jakieś propozycje? :)

Ku pamięci : 7Jx18 ET48, 225/55R18.

 

Mam 18ki, a na zimę najlepiej wyżej i wężej ... kupiłem taki zestaw:

Felga RIAL Milano 6,50x16 5x100,00 ET38,00 Subaru Forester IV 2.0

Opona Bridgestone Blizzak DM-V1 215/65R16 98 R

 

Rozmiar i ET dobierałem http://www.rimsntires.com/specs.jsp

 

Na bocznym słupku od strony kierowcy jest tabelka z zalecanymi rozmiarami.

 

żeby nie było OT - we wrześniu przyjedzie XT...... zdam relację z jazdy próbnej.

 

Zrób jazdę próbną na nowym odcinku obwodnicy Ki-c ciekawe czy będzie bardzo bujać :rolleyes:

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię Vredenstein. Wrednie głośne ale za to trakcja bardzo dobra. Łącznie ze zmrożonym śniegiem, uklepanym śniegiem. Przynajmniej w bug'u rewelacyjnie sprawdzają się. Już nie mogę doczekać się zimy :yahoo:Oj głupi ja, głupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se czytam z nudów testy i na Autogalerii test Forestera XT mi wpadł w oko i takie zdanie-Najgroźniejszą ofertą staje się jednak świeżutkie Volvo XC60 po liftingu - za 170 100 zł dostaniemy 240-konną wersję T5 Base

Do tego trza dorzucić ze 30koła na wyposażenie i odjąć ze 12,13może 14% rabatu

Choć postawiony przed takim wyborem ,to chyba bym wziął Subaru (w promocyjnej cenie na pewno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy myciu forka odkryłem cztery wgniotki na dachu no i najgorsze... pęknięty halogen. To potwierdza twierdzenia Madoxa, że to zły samochód jest. No nie, w sumie dobry, tylko trochę beznadziejny i do niczego...

 

Ja chyba kupię Vredenstein. Wrednie głośne ale za to trakcja bardzo dobra. Łącznie ze zmrożonym śniegiem, uklepanym śniegiem. Przynajmniej w bug'u rewelacyjnie sprawdzają się. Już nie mogę doczekać się zimy :yahoo:Oj głupi ja, głupi...

j

A gdzie je nabędziesz?Masz może jakiegoś pewnego i niedrogiego dostawcę? Bo ja też myślę nad zakupem.Do tej pory kupowałem opony w necie, ale po ostatniej wpadce trochę się tego boje. Kupiłem nokiany 3 były ok. a jednej nie szło wyważyć. Reklamacja nieuznana, koszty transportu, zakup piątej bo na czymś trzeba jeżdzić...jednym słowem wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wydaje sie wam, ze swiatla gdy sa ustawione w trybie auta przelaczaja sie na mijania bardzo pozno?Nieraz juz jest szaro na dworzu, a swiatla jeszcze sie nie przelaczaja.

Dzisiaj przy pięknej bezchmurnej pogodzie światła przełączyły się o godz 19:15 w momencie wjechania na zacieniony drzewami odcinek drogi. Ponownie wyłączyły się gdy jechaliśmy prościutko na zachód w stronę słońca, by ponownie włączyć się już na stałe o godzinie 19:25 gdy zmieniliśmy kierunek. Jak dla mnie działają bez zarzutu. Świetnie sprawdzały się w Norwegii gdzie co chwila wjeżdża się do i wyjeżdża z tunelu.

 

Novax

Tanio nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge pozbyć sie wrażenia, że w nowym forku by wykonać ten sam zakręt muszę więcej kręcić kierownicą niż w starym XT. Czy ktoś z bardziej "technicznych" (przepraszam za określenie) użytkowników forum mógłby jakoś rozwiać czy potwierdzić moje odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge pozbyć sie wrażenia, że w nowym forku by wykonać ten sam zakręt muszę więcej kręcić kierownicą niż w starym XT. Czy ktoś z bardziej "technicznych" (przepraszam za określenie) użytkowników forum mógłby jakoś rozwiać czy potwierdzić moje odczucia?

Wystarczy policzyć obroty lock-to-lock kierownicy w jednym i drugim i będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...