Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

@@przemekka, w załączonym pliku masz dopuszczone koła

 

Cyba się nie dołączył :(

 

Daj maila na PW to wyślę. Na forum tabelki mi się rozlatują.

@@przemekka, w załączonym pliku masz dopuszczone koła

 

Cyba się nie dołączył :(

 

Daj maila na PW to wyślę. Na forum tabelki mi się rozlatują.

Grzegorz - wyślij proszę tęż do mnie. tomasz.woszek (@) poczta.fm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yossarian powiedział: I będący skutkiem małżeńskiego kompromisu podpalany brązowy Ja też go biore pod uwagę. Coraz bardziej się przekonuję, a pomysł też w sumie od lepszej połowy . W każdym razie na pewno w słońcu się nie bedzie bardzo grzał i myślę, że kurz też nie będzie bardzo widoczny - co nie znaczy, że go nie będę pucował W każdym razie wrzuć fotkę jak już odbierzecie!

 

Jest, jest, jest!!! :) Oszołomiony jestem dziś od wrażeń. Auto zdecydowanie przerosło moje oczekiwania. Przypominało mi się, gdy przesiadłem się z Civica na mojego pierwszego Forestera 7 lat temu. Ten sam głupi uśmiech na twarzy. Trakcja, poczucie zaufania do auta. Silnik. Wnętrze, komfort, któremu na prawdę nie można nic zarzucić...

 

Nie zdążyłem zrobić zdjęcia mechanik, ale kolor na żywo, na samochodzie, rozwiał wszystkie moje obawy :) Podobno jest przedmiotem zazdrości kierownika salonu S. w Olsztynie, który sprawił sobie wiśnię. No ale kolory temat nie do racjonalnej dyskusji. W sobotę robię trasę do Lublina. Postaram się potem zdać obszerniejszą relację. Pozdrawiam wszystkich przyszłych właścicieli XT.

 

A a propos tematu felg i opon, to założenie na zimę zamiast 18 tek, 17 tek 225/60 z wersji wolnossącej jest złym pomysłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kto wie czy nie będę musiał wrócić do SBD, tzn dokupić do zestawu jeszcze jednego Subaraczka :yahoo:

to kup BRZ ;) będzie wyglądać lepiej niż SDB ... :D

 

Hejka P@dre!

BRZ bardzo fajna rzecz. Myślę o nim również B)

 

Wczoraj będąc na przeglądzie, 15 000 km puknęło w Forku, zapytałem się o opony. W najbliższym czasie będą do kupienia w serwisach zestawy opony zimowe + felgi. Ceny maja być atrakcyjne, przynajmniej na felgi na pewno.

 

P.S. Warto być lojalnym, rozsądnym klientem serwisu, jakiegokolwiek, nie tylko Subaru, bo wcale przegląd nie musi być "aż tak drogi". Okazuje się, że po drugiej stronie lady też są ludzie, a nie "złodzieje", jak co niektórzy myślą.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest, jest!!! :) Oszołomiony jestem dziś od wrażeń. Auto zdecydowanie przerosło moje oczekiwania. Przypominało mi się, gdy przesiadłem się z Civica na mojego pierwszego Forestera 7 lat temu. Ten sam głupi uśmiech na twarzy. Trakcja, poczucie zaufania do auta. Silnik. Wnętrze, komfort, któremu na prawdę nie można nic zarzucić...

 

Nie zdążyłem zrobić zdjęcia mechanik, ale kolor na żywo, na samochodzie, rozwiał wszystkie moje obawy :) Podobno jest przedmiotem zazdrości kierownika salonu S. w Olsztynie, który sprawił sobie wiśnię. No ale kolory temat nie do racjonalnej dyskusji. W sobotę robię trasę do Lublina. Postaram się potem zdać obszerniejszą relację. Pozdrawiam wszystkich przyszłych właścicieli XT.

 

A a propos tematu felg i opon, to założenie na zimę zamiast 18 tek, 17 tek 225/60 z wersji wolnossącej jest złym pomysłem?

 

Gratulacje. Też tak mam cały czas, po części pewnie dlatego, że to moja pierwsza turbo benzyna :). Mogę tylko dodać, że po odebraniu go przez miesiąc nie wsiadłem na motor, a to mówi samo za siebie :D.

 

Co do koloru to też miałem mieć pierwotnie wiśnię, ale się spóźniała i zamieniłem na srebrnego i nie żałuję.

 

Wczoraj będąc na przeglądzie, 15 000 km puknęło w Forku ...

 

Jak ten czas leci. U mnie dziś przeszło 6000km. A to dopiero 1 miesiąc :) Aż się nie chce wysiadać z auta.

A jaki olej zalałeś na przeglądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, czas leci. Faktycznie nie można się tym autem nacieszyć. Ciągle chciałoby się nim gdzieś jechać

 

Dobry pomysł. W naszym Forku, pomimo już dwukrotnego mycia silnika, zalega jeszcze piasek z wyprawy do Rumunii. Aczkolwiek z drugiej strony ta warstwa "konserwacji" konserwuje ;)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnym z aut z podpisu nie wycieralem - znika samo po kilkunastu tysiacach. Inna sprawa ze byc moze pod warstwą brudu. Ale ja nie myje osprzętu pod maską.

Szkoda fatygi moim zdaniem. Jezdzic i nie przejmowac sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam wszystkim zazdroszce, ja dostane swojego dopiero w marcu przyszlego roku i juz sie doczekac nie moge :angry:

Ale przynajmniej mam okazje poczytac Wasze opinie po przejechaniu kilku km, jak na razie w 99 % pozytywne, a pozostaly 1 % to te wzgledne rzeczy :P Szkoda tylko, ze Subaru traktuje europejski rynek ciut po macoszemu w materii akcesoriow i wyposazenia :huh:

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@przemekka, w załączonym pliku masz dopuszczone koła

 

Cyba się nie dołączył :(

 

Daj maila na PW to wyślę. Na forum tabelki mi się rozlatują.

Grzegorz - wyślij proszę tęż do mnie. tomasz.woszek (@) poczta.fm

Grzegorz - jakbys miał w wolnej chwili ku pamięci + wrzuć orurowanie. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...