Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zgadzam się z przedmówcami. W tym roku Kajto jeździ jak ciułacz rzemieślnik, nie ma w tym żadnego błysku w stylu rozpieprzającego konkurencję Wojtka.

Ciekaw jestem jaki ma na to wpływ (i czy w ogóle) sytuacja sponsorska. Może boi się gdzieś wydzwonić bo wie że z kasą z Lotosu jest słabo. Tu fragment jego trochę enigmatycznej wypowiedzi:

Każdy rajd, począwszy od decyzji o starcie, przez przygotowania, testy, zapoznanie, aż po walkę na odcinkach specjalnych jest serią wyborów, które podejmujemy. Przy części z nich mamy pewien komfort, możemy je przemyśleć. Inne decyzje podejmujemy w ułamku sekundy, odruchowo. Są też takie, które kierowcy rajdowemu przychodzą wyjątkowo trudno, bowiem czasami trzeba znaleźć właściwą harmonię między tym, co może osiągnąć i tym co chciałby osiągnąć. To niełatwe, bo kiedy ścigam się samochodem rajdowym, to w mojej głowie brzmią myśli, które nieustannie popychają mnie do tego, żeby jechać szybciej i zawsze starać się wygrać. Jednak z drugiej strony, gdy kończysz na drugim miejscu tak wymagający rajd, jak ten w Estonii to nie tylko zyskujesz nowy zastrzyk motywacji, ale także siłę niezbędną do podejmowania trudnych, dojrzałych decyzji, które finalnie zbliżają nas do upragnionego celu.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest prosta - Kajto musi obronić tytuł ERC, bo tylko to daje mu jakąś szansę na utrzymanie/pozyskanie sponsora na przyszły rok. W końcowym rozliczeniu lepszą pozycję w negocjacjach będzie miał jako mistrz ERC, niż w sytuacji, gdyby był 2 lub 3, ale pokazał, że może demolować konkurencję. Niestety tak wygląda chłodna kalkulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Kajto był u Solorza w programie O 22,05. powiedział parę słów i powoził bohatera Estiajem.

 

Tzn gdzie był i czym powoził? Bo nie łapię sensu wypowiedzi...:D

 

IMHO Kajto nie ciśnie bo to ostatni sezon z lotosem. Zrównają wszystkie inwestycje sponsorskie jakie robiła poprzednia ekipa w imię zasad. Rajd Polski papa, Kubica papa, Kajto papa. W ogóle pewnie cały motosport papa. Z Hołkiem przecież to samo, Lotto się wypięło jak się ekipa zmieniła. Zdziwię się jak będą dalej współpracowali.

Edytowane przez palmall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ajj blisko bylo :o ale wazne ze calo na mecie, niemniej zgadzam sie to nie jest ta jazda ktora byla rok temu.. jestem mega ciekaw Barumki, w zeszlym roku stojac przy trasie widac bylo zdecydowane TOP3 tej imprezy czyli Kopecky,Pech i wlasnie Kajto - nie chodzi mi o czasy a o poszczegolne przejazdy.. byl blysk ktorego jak do tej pory nieco brakuje w tym sezonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...