Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Jacky X napisał:

Dobrze,dobrze.Niech Maciek szlifuje formę zanim Kubica wróci do rajdów.

:wub:

 

Tak przypuszczałem, nie ma Pilota w Polsce z większym doświadzczeniem w WRC niż Maciek, szkoda tylko, że Kajto to nie Robert.... :(

 

Znając życie będzie obstawiał tyły podium i cały czas się tłumaczył, że dopiero się uczy WRC, to już nie ten Kajto fighter co kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kukson napisał:

Jeszcze nawet jednego odcinka nie przejechał, a tutaj mamy jasnowidzów? :)

 

obym się mylił, jak najbardziej życzę tego sobie wszystkim forumowiczom i oczywiście Kajtowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba przyznać, że spotkanie z WRC nie zaczęło się najszczęśliwiej.... trochę jak spotkanie ze ścianą. No, ale najważniejsze to wyciągnąć wnioski. Kajto sam powiedział, że w ERC nie było takich tras, takich warunków, a do tego dochodzi to że rajdy są znacznie dłuższe. WRC to WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyznawcy Kajto , którzy się odgrażali na FB , aby mu dać Wurca czy R5 i zmiecie wszystkich w WRC2 zobaczyli czym jest WRC na tle ERC . To są dwa światy , a ERC to max trzecia liga w WRC . Fajnie że próbuje , ale przy słabej obsadzie na Sardyni , niestety jest tłem , i mimo że mu bardzo kibicuje , to niestety , Kubicą nie będzię .....

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, aflinta napisał:

Podoba mi się lewarek do podnoszenia auta, szkoda że cywilne nie mają takiej konstrukcji :)

A propo lewarka .... są dwa rodzaje , asfaltowy i szutrowy , na rajdzie Kataloni musisz miec dwa lewarki , niestety profi zespół Msport , tego niestety nie zauwazył i nie zmienil w aucie Roberta , bodaj w 2014 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...