Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, matros1 napisał:

Wolałem jak było Kajto style ;)




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Dokładnie , juz sporo ludzi mówi o tej czapce ...... że wygląda jak niespełniony Ken Block . 

Dodam jeszcze , że baaardo mi sie nie podoba ten PR 

http://kajto.pl/aktualnosci/fantastyczny-etap-rajdu-azorow-wykonaniu-zalogi-lotos-rally-team-kajetanowicz-baran-finiszuja-drugim-miejscu/

 

Mydlenie oczu ...... i wstyd , baardzo dużo stracił w moich oczach za takie wpisy zespołu , w generalce zdobył 27 miejsce , 3 od końca , a tu PR  że był drugi ....... 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
9 godzin temu, carfit napisał:

Mydlenie oczu ...... i wstyd , baardzo dużo stracił w moich oczach za takie wpisy zespołu

Ponieważ taki wpis istotnie nie jest w stylu Kajta ... może trzeba, zamiast krytykować, pomyśleć o przyczynach. Nie wiem jaki jest status, ale mogę sobie wyobrazić taką sytuację, w której umowa na ten rok ( pomimo występowania w barwach Lotos ) nie jest jeszcze podpisana. Mogę też sobie wyobrazić, że co, od których zależy podpisanie umowy o samym sporcie wyobrażenia mają ... takie sobie. Oraz że pozytywny meldunek medialny w tym konkretnym przypadku pomóc zdobyć budżet na cały sezon.

Nie wiem, czy tak właśnie jest.

Ale to tylko jeden z możliwych scenariuszy.

 

Pozdrowienia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem że za tego typu PR mogą stać dobre intencje i chęć zdobycia budżetu itd. itp. ... to ja tego typu przekazu nie kupuję. Podobnie jak wiele innych osób które to krytykują. 

Celem tego typu meldunków medialnych jest pozytywne budowanie wizerunku między innymi (o ile nie przede wszystkim) wśród nas kibiców, tym razem coś chyba nie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
3 godziny temu, matros1 napisał:

ja tego typu przekazu nie kupuję

Nikogo nie nakłaniam do "kupowania". Natomiast po prostu wyjaśniam możliwą przyczynę, skłaniam do refleksji. Bardzo łatwo jest krytykować, trudno jest zdobywać budżet. A że znam tematykę "od zaplecza" ...

Ponadto uważam, że kibicem danego zawodnika powinno się być nie tylko wtedy, gdy wszystko idzie "po naszej myśli". Właśnie wtedy, gdy pojawiają się trudności następuje weryfikacja w myśl starego przysłowia "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego ze kibicuje Kajto , pozwoliłem sobie uciąć wczoraj pogawędkę na PW z autorem tego wpisu , w nadziei ze może niekoniecznie takie wpisy powinny mieć miejsce , a ze od tego roku jest nowy PR -ec , wiec może popełniać błędy . Zrozumiał mnie doskonale i jest ok . Jest dobry komentarz Pawła Tomaszka pod postem na FB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ponadto uważam, że kibicem danego zawodnika powinno się być nie tylko wtedy, gdy wszystko idzie "po naszej myśli".

 

Rzecz w tym że tu nie chodzi o to czy poszło "po naszej myśli" tylko o sposób przekazu informacji. Wolę czytać najsmutniejszą prawdę niż ten marketingowy bełkot PR'owców w stylu taniego brukowca. Pozostaje mieć nadzieję, że wyszło tak przez przypadek i nie było zamierzone. Ktoś chciał dobrze ale się nie udało. 

 

Jednak jeżeli są to zamierzone działania w celu pozyskania budżetu, to jest to zwyczajnie przykre że ktoś pokroju Kajta musi się wspierać tak "tanim" marketingiem ... i do tego nosić czapkę po starszym bracie ;) 

Niestety to są smutne realia motorsportu, szczególnie u nas w kraju gdzie tylko chyba "kopacze" nie mają problemu ze zdobywaniem sponsorów. 

 

Pozwolę sobie zacytować część komentarz Pawła Tomaszka pod postem na FB z którym w tym wypadku zgazdzam się w 100%:

Cytat

Przydałoby się Wam nieco PR-owego umiaru i więcej obiektywnego spojrzenia. Z tego bierze się wiarygodność i szacunek.

 

Edytowane przez matros1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że trzeba po prostu to zrozumieć, rozpoczyna się sezon i od razu mowa o dzwonie, niezbyt dobra reklama, postanowili troszkę przeretuszować nosa całej akcji i tyle, ja tam nikomu nie mam nic za złe. Swoje wiem, a że na głównej stronie, w nagłówku brak mowy o dzwonie nie mam za złe i rozumiem. Udało się wystartować, jadą dalej i to się liczy, będę kibicował i mam nadzieję, że w tym roku uda się obronić Mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ManoLEE napisał:

Udało się wystartować, jadą dalej i to się liczy, będę kibicował i mam nadzieję, że w tym roku uda się obronić Mistrza. 

 

trzeba trzymać kciuki za Kajta !

 

przypomnijcie sobie ile dał nam radości zdobywać np. tytuły MP, ME :)

 

 

Dnia 3.04.2017 o 13:13, Dyrekcja napisał:

Bardzo łatwo jest krytykować

 

szczególnie siedząc przy klawiaturze, niestety bardzo dużo jest takiej krytyki:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dnia 3.04.2017 o 13:43, matros1 napisał:

 

Pozwolę sobie zacytować część komentarz Pawła Tomaszka

Nic nie ujmując p. Tomaszkowi  :  https://www.ewrc-results.com/profile.php?p=13465

czy naprawdę Jego zdanie może ( powinno ?) być uznane za zdanie autorytetu ?

Naturalnie, jak już napisałem - każdy może mieć swoje zdanie. Ja pozwolę sobie pozostać przy swoim ( które oczywiście mogę zmienić, jeżeli pojawią się jakieś fakty ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba trzymać kciuki za Kajta !

 

przypomnijcie sobie ile dał nam radości zdobywać np. tytuły MP, ME  

 

Ja za Kajto zawsze trzymam kciuki (podobnie jak za wszystkich naszych). Nie podoba mi się tylko taki PR z którym sam Kajto zapewne ma niewiele wspólnego.

 

 

Nic nie ujmując p. Tomaszkowi  :  https://www.ewrc-results.com/profile.php?p=13465czy naprawdę Jego zdanie może ( powinno ?) być uznane za zdanie autorytetu ?

Szczerze mówiąc nie interesują mnie wyniki sportowe tego Pana a już na pewno nie jest on dla mnie żadnym autorytetem. Natomiast w tym konkretnym przypadku zgadzam się z nim w 100%

 

 

Naturalnie, jak już napisałem - każdy może mieć swoje zdanie. Ja pozwolę sobie pozostać przy swoim ( które oczywiście mogę zmienić, jeżeli pojawią się jakieś fakty ) 
 

Myślę że temat można uznać za wyczerpany. Każdy z nas powiedział co myśli i jeden drugiego raczej nie przekona

Chyba że pojawią sie jakieś fakty

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...