Skocz do zawartości

Byłe samochody


mati

Rekomendowane odpowiedzi

1. Polonez 1.6 SLE 1988 rodziców - pierwsze kroki za kółkiem,

2. Toyota Starlet 1.3 Xli 1993 - kupiliśmy gdy miała 104 tysiące, sprzedaliśmy po 200 kkm - niezawodny i pod koniec lat 90 osiągi robiły wrażenie,

3. W międzyczasie pojawił się pierwszy własny samochód i pierwszy garb 1200 1974 - kupiony sercem nie rozumem, więc oczywiście kapitalka blacharki, zmiana silnika na 1.6 a potem małe tuningi ;) większa pojemność, podwójne gaźniki itp i z fabrycznych 34 km w 1200 zrobiło się 85 z napędem na tył ;) sprzedałem po 6 latach...

4. Zanim sprzedałem tamtego pojawił się drugi 1200 z 1972(w sumie taki "barnfind") tyle, że nie wyjęty z szopy a od znajomej, która kupiła go kilka miesięcy wcześniej od starszego pana który go trzymał pod domem, co roku konserwował podwozie. Co ważne nigdy nie grzebany blacharsko, więc nawet rdzę (chociaż nie dużo) ma oryginalną, wyjąłem tylko oryginalny silnik i włożyłem ten z poprzednika, założyłem trochę lepsze gaźniki (dellorto) i po porządnym strojeniu na hamowni pojawiło się 98 KM - mam go do dziś :D

5. w międzyczasie kolejna generacja starletki z 97 roku,

6. Białe 406 1.8 sedan :D, kolejny "barnfind". Rocznik 98 i przebieg 59 kkm. Gdyby nie to że nie miał klimy, nie sprzedawałbym go. Mega miękki i komfortowy wóz.

7. Potem octavia 1.6 2005 - praktyczny koszyk na zakupy, przeogromny bagażnik. Do dziś pełni rolę żonowozu ;)

8. I wreszcie a od zeszłego roku Forek SG 2004 2.5 XT kupiony od jednego z forumowiczów. Jedyne co w nim zmieniłem to backbox. Banan nie schodzi mi do dziś z twarzy. Choć czasem przychodzi myśl o jakimś remapie na 230-240KM...

 

A jak jest cieplej to jeżdżę jednośladem, kiedyś vespami 50 i PXem a teraz mam niedużą 500tkę która wozi mnie do pracy i do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat CC 0,9

Corolla E9 1,3

Corolla E9 1,6 GT-i

Corolla E9 1,6 Si

CelicaSupra MkII L-Type

Yaris MkI poFL 1,3

Forester s/tb

Legacy MkI 2.0 --> 2.2 --> 2.5T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluszek 126p

talbot horizon - cud techniki francuskiej

ałdi 100 cygaro 1,6

sierka kombi 1,6

opel omega 2,3D

mazda 323f 1,6

ałdi 80 2,8 fajna bryczka

bmw 3 1,6

vw T4 2,4D

nexia

peugeot 306

vw golf 3 - jest żonowóz

gacek - jest  mój dupowóz

 

nie czepiać się literówek poprawiony błąd

Edytowane przez mariuszsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat CC 0,9

Corolla E9 1,3

Corolla E9 1,6 GT-i

Corolla E9 1,6 Si

CelicaSupra MkII L-Type

Yaris MkI poFL 1,3

Forester s/tb

Legacy MkI 2.0 --> 2.2 --> 2.5T

Oooo po GTeku Corolle GTI wspominam najmilej.To był samochod jakich sie juz dawno nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrus MR300

Syrena Bosto

Żuk A11

Fiat 126p

Opel Kadet B

Peugeot 504

Polonez 

Audi 100 avant C3

Ford scorpio 2,0

Ford scorpio 2,4

Ford scorpio 2,9 4X4

Fiat Tipo 1,4

Fiat Tipo 1,8

Fiat Marea  weekend 2,0 (do nadal)

BMW 7 E38 (do nadal)

Mercedes 300 SL (do nadal)

Plymouth valiant 61r.(w trakcie renowacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tę lepszą wersję Hyundai Coupe (wersja Tuscani z Belgii). Dobre auto 2,7 v6 wolny ssak 180 koni, więc do subarki nie miał startu ale palił mi w trasie jadąć 140km/h 8-9l gazu. Za to tylko dwa miejsca z tyłu i bardzo ciasne oraz napęd na przód. Nie psuł się dobrze mi służył polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To pierwsze też kozak Szkoda, że nie (do nadal).
Jak poszedłem do woja 86 rok, to młodsze rodzeństwo wzięło w "opiekę". 

 

2 ostatnie pozycje z listy aut robi wrażenie- co za pech, że rodzina żony mieszka w żorach (rój) i czasami ich odwiedzamy- trzeba będzie koledze chwilę czasu zająć jakąś prośbą o oględziny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fiat CC 0,9

Corolla E9 1,3

Corolla E9 1,6 GT-i

Corolla E9 1,6 Si

CelicaSupra MkII L-Type

Yaris MkI poFL 1,3

Forester s/tb

Legacy MkI 2.0 --> 2.2 --> 2.5T

Oooo po GTeku Corolle GTI wspominam najmilej.To był samochod jakich sie juz dawno nie robi.

Pamiętam Twojego rodzynka.

Stan mint mimo solidnego przebiegu.

 

Auto było na prawdę super jak na ośkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz racje z moich wszystkich samochodów GTek jest absolutnie na pierwszym miejscu potem jest długo nic

Jakbyś chciał wiedzieć, gdzie teraz jest twój były Gtek, jak wygląda, co się z nim dzieje, to chyba wiem ;) Wyślij PW

 

A jakbyś jeszcze (piszę do turdziegoGT) chciał poszerzyć wiedzę co do Twojego STI GD to też doskonale wiem co się z nim dzieje..... śmiało można pisać  :D

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz racje z moich wszystkich samochodów GTek jest absolutnie na pierwszym miejscu potem jest długo nic

 

Jakbyś chciał wiedzieć, gdzie teraz jest twój były Gtek, jak wygląda, co się z nim dzieje, to chyba wiem ;) Wyślij PW
 

A jakbyś jeszcze (piszę do turdziegoGT) chciał poszerzyć wiedzę co do Twojego STI GD to też doskonale wiem co się z nim dzieje..... śmiało można pisać  :D

 

PZDR

Z rocznika w podpisie widac ze faktycznie możesz cos wiedzieć :)

Mam nadzieje ze zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z uwagi na młody wiek nie mam dużego dorobku, ale warto powspominać ; )

 

Pierwszym samochodem, czyli jedynym poprzedzającym WRX'a była Honda CRX del SOL  ;  )

 

Polecam wszystkim, którzy kiedyś będą mieli okazję nabyć go jako na przykład weekandowy kabriolet, a właściwie targa ; ) 

 

VTEC 125 koni ale fajnie to się odpychało całkiem ; > 

post-13200-0-23177200-1450644621_thumb.jpg

post-13200-0-83681000-1450644625_thumb.jpg

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego :drool: Widzę że ładnie odrestaurowana  :) Wrzuć więcej jej fotek, chętnie pooglądamy takiego klasyka. Pamiętam jak w 2008 roku oglądałem taką Integrale w Bielsku u chłopaków w 2B, czerwoną, sprowadzoną z Francji, w ori bdb stanie, nieponiszczona i za takie pieniądze które dzisiaj wydają się lekko mówiąc śmieszne :facepalm: Ale że wtedy człowiek był biednym studentem to skończyło się tylko na paru nie przespanych nocach i w końcu porzuceniu myśli o jej kupnie... :(

Edytowane przez Gaceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć różnymi autkami ...ale takie na mnie wg dowodu rejestracyjnego:

 

Maluszek 126p

VW Golf II 139KM - silnik z początkiem KR

Toyota Starlet 1,3 (95r.)- do tej pory stoi jako reklama skupu k. Reguły/Pruszków - handlarze :angry:

Subaru Impreza GT 2000r - od 7 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...