Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2014


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj będziemy transportowani do Krakowa. U Marka problem jest jednak z 3 kregami, ale bez tragedii. U mnie za to z jednym ale trochę mocniej. Dopiero rezonans prawdę powie. To jednak dopiero w Krakowie. Premo widział jakie warunki są w szpitalu w Puławach. Na prawdę nie możemy się już doczekać karetki. Wystarczy ponad dwa dni na korytarzu. Tej nocy spałem max godzinę. Pani pielęgniarka pomyliła się z powołaniem. Raczej powinna być... Nie mam słów. Na szczęście Ketonal działa :)

Więcej informacji niebawem.

 

 

 

PS. To miejsce przy kościele pamiętam. Było dobrze opisane bo można tam było nabroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Premo widział jakie warunki są w szpitalu w Puławach. Na prawdę nie możemy się już doczekać karetki.

 

Będzie dobrze!! Wszyscy trzymamy za was kciuki.

 

Wczoraj ganiałem z kumplem po podobnym urazie, po zabiegu i rehabilitacji działa jak nówka sztuka!!   :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo widział jakie warunki są w szpitalu w Puławach. Na prawdę nie możemy się już doczekać karetki. Wystarczy ponad dwa dni na korytarzu. Tej nocy spałem max godzinę. Pani pielęgniarka pomyliła się z powołaniem. Raczej powinna być... Nie mam słów. Na szczęście Ketonal działa :)

Więcej informacji niebawem.

 

Chłopaki leżą na korytarzu... Juz myślałem, że to sie nie wydarza ale cóż, samochod macie z lat 90-tych to i opiekę z tamtych czasów wam zorganizowali :)

 

A w nocy tak jak mówiłem spróbuj komend: lewy trzy przez szczyt nie chrap!!! :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pierwszym OSie Dolnośląskiego Grzyb +4 min. Wojtek może poluźnić szelki ;) Jedzie po Mistrza ! :yahoo:

 

Jednego mi brakuje śledząc wyniki - Naszych forumowych chłopaków. Maras i Krzysiek, wracajcie na OSy jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...