Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie liczy się bo nie słychać piston slapu albo panewek. Filmik jest podrobiony albo to nie było subaru
 

 

Jak tak ma jeździć rodzinne kombi to mogę ewentualnie pomyśleć o potomstwie  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Madox marnuje swój talent na forum. Powinien założyć firmę.

Doradztwo-pośrednictwo "Auta szybkie-oszczędne-z duuuużym rabatem". ;)

 

 

E tam, potencjalny łowca rabatów, teoretyk, mistrz konfiguratora i katalogowo/cyferkowy onanista jakich w szkołach wielu.  ;)

 

Podrośnie i wyrośnie  ;)

 

 

Jeśli załatwi skodę za sam rabat po odrzuceniu ceny mogę być pierwszym klientem doświadczalnym. Model skody nieważny, ma być lepsza od subaru. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w EU będzie Subaru (Impreza? Levorg?) oznaczone G4?

Levorg to chyba nie G4, w tej nazwie chodzi chyba o rodzaj nadwozia sedan 4 drzwiowy

taka Impreza nie jest dostępna w EU

[...]

 

nie pytałbym gdyby nie...

 

LMeovaPl.jpg   :wub:

 

niejasność polega na tym, że przed G4 pojawia sie zamiennie Levorg i Impreza, ale już doczytałem że to wersje JDM

 

szkoda, bo z sedanów póki co jest już nieco stary Legaś i krzykacz w postaci WRRRRX STi alias "paczcie jakie masz skrzydło, odlatuję!" ;)

 

no cóż, widać tak miało być, STM  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

stary Legaś

 

 

jest już nowe Legacy MY15. Niestety nie w Europie.

 

 

https://picasaweb.google.com/fijipg/Subaru_mitaka?authkey=Gv1sRgCNbQy_vY7Y-trQE#6139437214968459026

 

 

 

Mnaim, mniam....   :wub:

 

IMG_20150417_105318.jpg

 

 

 

IMG_20150417_105248.jpg

 

 

 

Co lepsze smakołyki powklejałem do tematów dotyczących poszczególnych modeli.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

stary Legaś

 

 

jest już nowe Legacy MY15. Niestety nie w Europie.

 

 

https://picasaweb.google.com/fijipg/Subaru_mitaka?authkey=Gv1sRgCNbQy_vY7Y-trQE#6139437214968459026

 

 

właśnie z Twoich fotek wyłapałem tego G4, także dziękuję! :)

https://picasaweb.google.com/fijipg/Subaru_mitaka?authkey=Gv1sRgCNbQy_vY7Y-trQE#6139437656198116114

 

a nowego Legacy widziałem na youtube jak zasuwał po błocie, piękne autko, jednak to troszkę inny segment niż Levorg/Impreza sedan (identycznie jak Passat/Jetta, Octavia/Rapid, Mondeo/Focus, Accord/Civic itd :) )

choć w praktyce różnica to niecałe 15cm długości 'zadka'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo z tego co widzę to Levorgowi by mogła nie dać rady

Temu Levorgovi co go nie można kupić :P ?

 

 

Skody też nie można... jeszcze  :P

 

BTW To czego nie można zazwyczaj jest najfajniejsze... prócz SuperBa  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie liczy się bo nie słychać piston slapu albo panewek. Filmik jest podrobiony albo to nie było subaru
 

 

Jak tak ma jeździć rodzinne kombi to mogę ewentualnie pomyśleć o potomstwie  :)

 

 

Jak rozmawiałeś z Przemkiem przez telefon, to mówiłam Ci, że śniłeś mi się w towarzystwie dwóch synków, więc ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... jest spora szansa na Levorga 2.0 DIT.  :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęękne.Tak powinno wyglądać Subaru.No tak ,ale oni robią takie te auta,że dopiero koncept ,który nigdy nie wejdzie do produkcji wygląda normalnie.Co w nim w ogóle jest ,że to koncept.Po prostu bardzo ładne auto jakich wiele na rynku.Subaru powinno natychmiast zacząć takiego produkować.Dokładnie takiego bez najmniejszej zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko i do tego kucizna 2,0BDIT (czyli bi-turbo) 340PS, 0-100km/h 4,7s,, po mapce na 380PS w wersji STi, 0-100km/h 4,2s, SAWD, duża NAVI, alcantara, Bang&Olufsen, fotele z masażem, podświetlane słoneczniki.... 

 

Ale się rozmarzyłem  :wub:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęękne.Tak powinno wyglądać Subaru.No tak ,ale oni robią takie te auta,że dopiero koncept ,który nigdy nie wejdzie do produkcji wygląda normalnie.Co w nim w ogóle jest ,że to koncept.Po prostu bardzo ładne auto jakich wiele na rynku.Subaru powinno natychmiast zacząć takiego produkować.Dokładnie takiego bez najmniejszej zmiany

 

Nie zawsze wszystko co uda się stworzyć w jednej sztuce, udaje się później klepać w masówce. Nie mówię tu o tym konkretnym koncepcie, ale wiele ciekawych subaru pokazywało, m.in. bodajże zapowiedź STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...