Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiadomo, że to wyróżnienie za najlepszy marketing a nie umiejętności I trofea.

Kiedyś przed erą Messi & Ronaldo trzeba było być liderem mistrza (świata lub LM) a obecnie trzeba grać w lidze hiszpańskiej lub angielskiej i być chodząca reklamą samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FIS wprowadził ograniczenie, że BMI dla skoczka w kombinezonie (dawniej także w butach, nie wiem jak teraz) musi być wyższe od 21. Prawidłowe BMI to zakres 18.5 - 25. Zatem chyba nie jest tak źle. Wiadomo, że do skoków trzeba mieć odpowiednie predyspozycje w budowie ciała, jak w większości dyscyplin, więc zawodnicy mają "z natury" szczupłą budowę ciała. Choć podobno Małysz na emeryturze przytył 30 kg ;)

 

Trzeba pamiętać, że znaczące odchudzenie ciała u sportowca to znaczny wzrost ryzyka kontuzji, więc trzeba znaleźć optimum.

 

 

Body_mass_index_chart_pl.svg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi podobała mi się wypowiedz Fajdka w odpowiedzi na pytanie dziennikarzy odnośnie z kim siedział przy stoliku

 

"

Przy stoliku podczas Balu siedział pan z globalnymi gwiazdami sportu: Agnieszką Radwańską, Marcinem Gortatem i Robertem Lewandowskim. Musiał im pan tłumaczyć, na czym polega specyfika rzutu młotem?

Na szczęście nie musiałem. Pół żartem, pół serio, to oni mieli przyjemność siedzieć z czterokrotnym mistrzem świata. Gdybym rozdał moje medale z mistrzostw świata, każde z nas miałoby po jednym, bo z tego co kojarzę Agnieszka, Marcin i Robert nie mają żadnego

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

To nie moze byc prawda... :(

bo? 

wybaczcie, ale zmarł ktoś kto kozłował piłkę i miał dużo pieniędzy. I podpisane GRUUUUUUBE kontrakty reklamowe. Bardzo korzystne dla agencji reklamowych. U nich głównie jest pożar. Podpisali kontrakt, zapłacili kupę kasy, zabudżetowali cash-flow i nagle booooom. Cały biznes reklamowy jest w stanie gorączki... Bo nie chodzi o człowieka, chodzi o kontrakty..... 

A tymczasem gdzieś tam zmarły jakieś dzieci. W ilości nieco większej. Może by były lepsze, może by były fajniejsze.... Ale nie miały FB i netu. I nie były na tym kontynencie. Ale kogo to? Nie miały kontraktów z agencjami reklamowymi..... 

Z całym szacunkiem - ale śmierć jest 1:1. Umiera człowiek. Biedny, bogaty, czarny, biały, Żyd, ateista, itp. 

W jakim kontekście ta śmierć powinna być czymś bardziej.... hmmmm... "lepszym"? bardziej ważnym? Bo co? firmy reklamowe straciły kontrakty? Bo znudzonym kolesiom przy piwku i TV nie będzie miał kto tak samo kozłować?

Zastanówcie się o czym mówicie.... 

 

Znalezione obrazy dla zapytania afryka umierają dzieci z głodu

 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pumex1 napisał:

wybaczcie, ale zmarł ktoś kto kozłował piłkę i miał dużo pieniędzy. 

 

Ale był idolem dla wielu ludzi więc chyba nic dziwnego, że jakoś to przeżywają. Tak samo jak umiera znany artysta, polityk itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GREGG napisał:

Ale był idolem dla wielu ludzi więc chyba nic dziwnego, że jakoś to przeżywają. Tak samo jak umiera znany artysta, polityk itd. 

Przez jaki czas? dzień, dwa, tydzień?

 

Szczerze mówiąc z ciekawością wrócę tu za 6 miesięcy obserwować ból tych ludzi ;)

 

PS... w międzyczasie bezimienni będą dalej zdychać.... 

  • Lajk 1
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GREGG napisał:

ak już ten świat jest od zarania dziejów urządzony, są równi i równiejsi i nic nie poradzimy na to. 

 

Absolutnie się zgadzam. Ale czy to oznacza, że mam teraz w domu powiesić czarną płachtę na ścianie, wyłączyć TV i umartwiać się? Nie.  I za 2 dni temat wpadnie do przeterminowanych. Takie czasy ;)

 

I pokazuję tylko jak to to medialne działa "niemożliwe. umarł? ło matko.... yyy''' Pani wypije ze mną jakiegoś shota? oooo... Janek... zajebiście,  że wpadłeś!!!" 

 

Obecnie najbardziej zainteresowani są Ci, którzy kasę dostaną. Samo życie. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pumex1 napisał:

(...) w międzyczasie bezimienni będą dalej zdychać.... 

 

this is life

 

wyroslem obserwujac gre i ewolucje Czarnej Mamby, dopiero wczoraj bylo glosno o nim, bo LBJ wyminal go na liscie "NBA all-time scoring leaders" i doslownie za kilka godzin pojawia sie news o jego tragicznej smierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pumex1 napisał:

Ale czy to oznacza, że mam teraz w domu powiesić czarną płachtę na ścianie, wyłączyć TV i umartwiać się?

 

absolutnie nic nie musisz... ale najlepiej bys zrobil nie wypisujac tych bzdur co powyzej... ale trudno, popisales sie

  • Super! 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pumex1 napisał:

Przez jaki czas? dzień, dwa, tydzień?

 

Szczerze mówiąc z ciekawością wrócę tu za 6 miesięcy obserwować ból tych ludzi ;)

 

PS... w międzyczasie bezimienni będą dalej zdychać.... 

Ciekawe czy to samo napisałeś po śmierci prezydenta Gdańska? wróć - nie Pytanie dlaczego?

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP. Kobe był wielki. Jedna z ikon NBA, pamiętam jego debiut i od razu było widać, że będzie z niego Gracz. Współcześnie obok Lebrona jeden z ambasadorów tego spotu.

Mieć 17 lat i trafić do zawodowej ligi, to trzeba mieć fantastyczne umiejętności, motorykę i ponadprzeciętne warunki fizyczne. Trochę oleju w głowie też.

3 godziny temu, gumas_72 napisał:

nie próbował wsadu z pomocą skrzynki po pomidorach

 

A bez skrzynki się liczy? ;) No dobra, piłka od koszykówki była dla mnie za duża  i zawsze tych parę cm brakowało. Ale na samym koszu lubiłem powisieć.

 

Wyedytowałem.

Edytowane przez dako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 09:37, Kukson napisał:

Pan moderator/admin zabłysnął jak chrząstka w salcesonie.

Do zdjęcia, przyspawany nie jest.

Myśle że pozostała cześć Moderatorów jak i sama @Dyrekcja wyciągną wnioski z postępowania tego człowieka.

To nie pierwszy raz kiedy brakuje czopka i zaczyna się brzydko ulewać.

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...