Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Czując się jakoś nieteges w kąciku kibola i kierując się sugestią jednego z jego uczestników,postanowiłem spróbować założyć wątek w którym tematem wiodącym będą zmagania sportowców i wydarzenia sportowe na przeróżnych arenach.

 

...a więc:

 

Dzisiaj pierwsze derby Manchesteru!

 

Gramy ze Słowakami na ME w siatę

 

Na Eurobaskecie Finał i walka o 3 miejsce.

 

Sportowy wieczór zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zmęczyły ciągłe tłumaczenia kwadratury koła,a niestety taki już jestem,że nie potrafię obojętnie i bez emocji czytać opinii z którymi radykalnie się nie zgadzam a które ze sportem kompletnie się nie łaczą.

Nie interesuje mnie kibolski świat i jego problemy z Tuskiem.Czuję też że w wątku kibolskim jestem "persona non grata" więc nie zamierzam więcej nikogo drażnić.

 

Natomiast bardzo interesuje mnie sport w różnym wydaniu i bardzo chętnie podzielę się emocjami z innymi uczestnikami forum,a jeśli nie to też Świat się nie zawali :)

 

PS.skąd wniosek ,że to wątek prywatny? :huh: To nie blog.To tylko moja propozycja ,żeby oddzielić sport od reszty.

 

Pisz gdzie chcesz ,chociaż szczerze powiem ,że z wątku kibolskiego to Cię jakoś nie pamiętam :huh: Ale pamięć już nie ta ;)

 

Póki co derby Manchesteru 4:1 dla The Blues ;)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spotkanie.Moim zdaniem kluczowa była zmiana Łukasza Żygadły z pozycji rozgrywającego na nie pamiętam już kogo,ale zespół wyraźnie ożył ,chociaz do końca było gorąco.

Z Bułgarami będzie bardzo ciężko,są na niesamowitej fali,jeszcze do tego dojdą podteksty ,bo trochę mamy z nimi na pieńku ;)

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

Ciekawy byłem jak zagra dzisiaj Napoli na wyjeździe z Milanem,no i proszę bardzo,1:2 na tak trudnym terenie! Czyli BVB przejechała się na nie byle kim,zakupy w ostatnim oknie transferowym+genialny trener daje efekty.Ciekawy jestem co Klop szykuje na rewanż ,bo chyba ma potwornir trudny orzech do zgryzienia.

 

XXXXXXXXXXXX

 

 

Brawa dla Agnieszki za kolejne zwycięstwo w ATP w Seulu!!!! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczowa była zmiana Łukasza Żygadły z pozycji rozgrywającego na nie pamiętam już kogo
Na Drzyzgę. Zrobił różnicę. Zygadło wystawiał, a Drzyzga zaczął rozgrywać. No i ruszył zespół do gry, choć i tu były momenty, że z fotela wiedziałem jak pójdzie akcja, a co dopiero Słowacy na boisku. Na szczęście wyciągał wnioski.

xxxxx

No, wreszcie ktoś zauważa tenisa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,Brt i co ty na to? :biglol: ileż to już meczyków tenisowych się nakibicowało :o:biglol:
W Kąciku Kibola? Nie odważyłem się nawet przeglądać... :biglol:
Ciekawe czy Jeżyk kontuzje wyleczył? :huh:
Davis Cup z Australią odpuścił, znaczy się, że nie. Z tego co słyszałem to "dysk mu strzelił", więc pewnie chwilę jeszcze rehabilitacja potrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,Brt i co ty na to? :biglol: ileż to już meczyków tenisowych się nakibicowało :o:biglol:
W Kąciku Kibola? Nie odważyłem się nawet przeglądać... :biglol:

 

raczej w wątku pijackim albo w meldunkowym :biglol: :biglol: :biglol:

 

W razie wolnego czasu zapraszamy :yahoo:

 

Davis Cup z Australią odpuścił, znaczy się, że nie. Z tego co słyszałem to "dysk mu strzelił", więc pewnie chwilę jeszcze rehabilitacja potrwa.

 

Uuu ,z dyskiem to poważna sprawa,nie ma żartów,ale bądźmy dobrej myśli.

Przysiężny za to łany wynik zrobił ostatnio.Coś naprawdę drgnęło w polskim tenisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na meczu w reczna, Liga Mistrzow, Wisla Plock vs Kiel. Mega zaciety mecz (na zywo ogladalo sie wspaniale!), ale dramatyczna ostatnia minuta... Kilkanascie sekund przed koncem stracilismy gola... I wlasnie jedna bramka przegralismy. Masakra. Ale Wisla w formie, co dobrze wrozy na przyszle mecze. Oby tylko chlopaki nie podlamali sie psychicznie po tej przegranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiężny za to łany wynik zrobił ostatnio.Coś naprawdę drgnęło w polskim tenisie.
Chłopak naprawdę utalentowany, ale zdrowia nie ma. Chyba nie zagrał ani jednego pełnego sezonu bez poważniejszej kontuzji.

To przykre.W dzisiejszym sporcie bez żelaznej kondycji ani rusz :(

widzę ,że jesteś mocno tenisowo nakręcony(a)?

 

Bylem na meczu w reczna, Liga Mistrzow, Wisla Plock vs Kiel. Mega zaciety mecz (na zywo ogladalo sie wspaniale!), ale dramatyczna ostatnia minuta... Kilkanascie sekund przed koncem stracilismy gola... I wlasnie jedna bramka przegralismy. Masakra. Ale Wisla w formie, co dobrze wrozy na przyszle mecze. Oby tylko chlopaki nie podlamali sie psychicznie po tej przegranej.

 

faktycznie,dzisiaj nie wiadomo co i komu kibicować,faktycznie jeszcze LM w ręczną była,oprócz siaty i Eurobasketu i rzecz jasna derbów Mench. etc.

No ale oglądać na żywo w hali to inna bajka,pozazdrościć.Siatka i ręczna mają w Polsce naprawdę super kibiców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.skąd wniosek ,że to wątek prywatny? :huh: To nie blog.To tylko moja propozycja ,żeby oddzielić sport od reszty.

Żle mnie zrozumiałeś ;) Miałem na myśli to, że Kącik kibola nie jest prywatnym wątkiem i sugestia skierowana do Ciebie, żebyś założył nowy jest IMHO bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.skąd wniosek ,że to wątek prywatny? :huh: To nie blog.To tylko moja propozycja ,żeby oddzielić sport od reszty.

Żle mnie zrozumiałeś ;) Miałem na myśli to, że Kącik kibola nie jest prywatnym wątkiem i sugestia skierowana do Ciebie, żebyś założył nowy jest IMHO bez sensu.

 

OK,rozumiem :-)

 

Chłopaki mają tam swój świat i nie ma im co zasmiecac wątku jakimś tenisem czy taekwondo ;-)

W razie czego zapraszamy do sportowej gadki ;-)

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

O kurcze,widzę ,że Staszek Szozda zmarł :(

 

Pamiętam jako mały chłopak ja się bawiliśmy to jeden był Szozda a drugi Szurkowski,złote lata polskiego kolarstwa.No i ta legenda jak Staszek na Wyścigu Pokoju Ruskowi wpierniczył pompką od roweru :biglol:

 

Dawne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,a'la Bond :yahoo:
Lepiej tak niż a'la Mission Impossible :biglol: Ale wieczorem kibicujemy!!

Kubot niestety miał dziś ATP. Bangkok. Przegrał w pierwszej rundzie z Rosolem, tie break w trzecim secie do 2. Pierwszy i drugi set sprawiedliwie po 6-3. W Bangkoku grają też Bednarek i Kowalczyk w deblu, ale nie razem. Patrząc na drabinkę to niestety sukcesu nie wróżę, choć chciałbym się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...