Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gramy z Ukrainą, a ją nie wiem czy dam radę obejrzeć :/

 

Sent with Tapatalk

 

to czytaj Forum ;)

 

http://eurosport.one...po-polaka/devcl

 

no ciekawe,serialu część dalsza

 

Kurcze,tak sobie myślę,że w tym doniesieniu może być cień prawdy>Guardiola to typ trenera dla którego najbardziej cennym zawodnikiem jest rozgrywający,zobaczcie jak z Lahma -obrońcy zrobił pomocnika.Poza tym coraz częściej Bayern gra bez Mandżukica,a Muler który jest pomocnikiem w ostatnim meczu pełnił rolę napastnika :o

To na cholere mu w składzie taki Lewy?

Ja tam się cieszę,bo uważam ,że Bayern szczególnie z tym trenerem i dobrze spisującym się Mandż. w napadzie zupełnie nie jest ciekawą opcją dla Lewego.Niechby się jeszcze potwierdziły doniesienia o Realu ;)

 

no i się spóźniłem na meczyk......

 

ale chyba nic się nie działo

 

i wujek w bombki strzelił.

 

Good bye Brasil.....

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. To jest właśnie najgorsze w boksie. Regularne przyjmowanie ciosów w głowę nie może pozostać bez wpływu na mózg.

 

 

To niestety jest racja.Gdzieś czytałem,że każdy cios w łeb,szczególnie w super ciężkiej to utrata iluś tam szarych komórek.Parkinson u Alego to też wynik przyjęcia dużej ilości ciosów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to dzisiaj będzie wyglądało.

 

 

:biglol::biglol::biglol:

 

nasi już race puścili :facepalm:

 

Aj Dżizas ,mógł Lewy strzelić!!!

 

Ładna ta bramka Rooneya...najmniejszy wymiar kary póki co

 

w drugiej podobno mamy zagrać ofensywnie :facepalm: poraża mnie łatwość oddawania piłki na własnej połowie,chyba San Marino nie jest w tym gorsze

 

brawo Wojtek Szczęsny,niezły mecz Mierzejewskiego,Lewy zmarnował już 3 okazje,Kubie się chyba już nie chce,fajna zmiana Klicha,niezła II połowa.

Lampard na boisku.

 

Mimo rac fajny doping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie stało.... :biglol:

 

jak zwykle,ah szkoda gadać,kiedy doczekamy się jakiegoś względnego poziomu w tej naszej piłce?? :unsure:

 

ja już straciłem dość dawno nadzieję,ale człowiek głupi i ciągle ma nadzieję :( a teraz kiedy mamy zawodników grających w dobrych ligach to już w ogóle,a jednak :facepalm:

Ostatnie pozytywne przeżycia związane z naszą repr. sięgają Barcelony 92 kiedy Kowal i Jusko strzelali jak na zawołanie,to był łabędzi śpiew :(

 

 

Waldek w dzisiejszym wywiadzie: "naszym problemem są wyniki" :biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie napiszę Wam, że przynajmniej w tenisie idzie ku lepszemu. Katarzyna Piter, która przebijała się w Luxemburgu przez kwalifikacje, pokonała rozstawioną z nr 4 Flipkens (20 w rankingu WTA) 6-4 6-2. Dziwczyna pnie się mozolnie w górę rankingu (póki co 144), może niebawem dołączy do sióstr Radwańskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek w dzisiejszym wywiadzie: "naszym problemem są wyniki" :biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo:
A co ma powiedziec jak nie strzelaja setek? Dwoch z Ukraina i teraz kilku?

Pomijając już ,że to mało odkrywcze,to:

Kazio Górski mawiał- jak się nie stwarza okazji to się nie strzela goli.1-2 czy nawet 3 okazje nie dają pewności na sukces.A dodatkowo jak się ma jedynego potencjalnego strzelca w postaci Lewego to nie można liczyć ,że zawsze będzie w formie.Brak inteligentnych pomocników i takich samych obrońców i choćby jednego zamiennika Roberta.

A przede wszystkim brak ZESPOŁU!!! Ukraina nie ma gwiazd,Tymoszczuk nie gra już w Bayernie ,ale Ukraina ma Zespół.A brak zespołu to już wina trenera.Engel,Wójcik,Beenhakker mieli jakieś wyniki,Waldek natomiast, to trzy zwycięstwa w eliminacjach w tym dwa z San Marino :facepalm:

 

 

Więc jeśli pytasz mnie co ma powiedzieć Fornalik zarabiający 160 tys.zł. co miesiąc, to już Ci odpowiadam.

 

Ano ma powiedzieć:"Przepraszam,dziękuję,do widzenia.

 

Na pocieszenie napiszę Wam, że przynajmniej w tenisie idzie ku lepszemu. Katarzyna Piter, która przebijała się w Luxemburgu przez kwalifikacje, pokonała rozstawioną z nr 4 Flipkens (20 w rankingu WTA) 6-4 6-2. Dziwczyna pnie się mozolnie w górę rankingu (póki co 144), może niebawem dołączy do sióstr Radwańskich.

"

 

Flipkens mówisz pokonała? ,no to już piękny wynik!! Ile ona ma lat?

 

W tenisie faktycznie od jakiegoś czasu fajnie się dzieje,bo to sport gdzie rodzice za młodu są w stanie dopilnować swoje dzieci,czego przykładem są w zasadzie wszyscy nasi tenisiści.Jaką rolę potem odgrywają,to już o tym żeśmy pisali i to inna sprawa ;)

 

PS.podobno niesamowity był mecz Niemców ze Szwecją 5:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipkens mówisz pokonała? ,no to już piękny wynik!! Ile ona ma lat?
Piter ma 22. Słuszny wiek, żeby się wdrapać w okolice 50, a potem jeszcze ma ze 2 lata na atak na czołowkę. Oby przyszły sezon miała tak dobry jak ten (poprzedni skończyła na 376 miejscu, teraz jest 144).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...