Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe,kibola nie,ale jeśli jakiś forumowy kibol zechce podzielić się wrażeniami z jakiegoś wydarzenia sportowego to bardzo chętnie możemy się posprzeczać,albo pozgadzać ;-)
To ja się tylko mogę posprzeczać czy jest tu miejsce dla kopanej, czy jednak w tamtym wątku jej nie zostawić ;)
Jutro Isia zaczna bój.
Isia zaczęła już w niedzielę pierwszą rundę, wymęczyła 4-6 6-4 6-4 z Voegele. Z tego co widzę, to jutro gra z kobiet tylko Ula. Panowie się nie spisali i poodpadali w eliminacjach (Kubot, Przysiężny). W deblu grają za to Matkowski z Fyrstenbergiem. Że forma u nich ostatnio bardzo nierówna, cięzko obstawiać, ale parę mają niezłą - Fognini i Seppi.

To ja jeszcze sobie kliknę sam na czerwone za obstawianie w Bangkoku - Bednarek w deblu doszedł do finału, przegrali dopiero po super tie breaku. Ładny wynik i tak :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pegi,kibic piłkarski to nie tylko kibol,są też Janusze tacy jak Ja :-D. i ludzie tacy jak Wołek którzy mają kapitalną wiedzę i których świetnie się słucha.Nie lubisz footballu ?;-)

 

 

 

Apropos negatywnej strony kibolstwa to przeczytałem. że Balotelli ma dość rasistowskich wyzwisk i przeprowadzi się z Milanu do Arsenalu

 

 

 

Już wiem,Isia jutro 5 rano

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, to ja się tylko nie będę wtrącał :) Może nie rozprawa naukowa, ale ciekawostka, z której tezami generalnie się zgadzam: http://wadowice24.pl...e-artykuly/2038

 

No i szybki i jakże miły edit do mojego poprzedniego postu - Simon i Llodra wycofali się z turnieju w Tokio, wskoczył jako lucky loser Przysiężny i ograł Granollersa! W drugiej rundzie Nieminen - i choć Przysiężny obydwa mecze, które grali razem, przegrał, to jednak Nieminen jest w zasięgu.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, bedziesz komus zeba w tym czasie borowal?? Heheeh ;)

Ostatnio widzialem w TV, ze w gabinetach montuja akwaria, zakladaja specjalne okulary, ktore "przenosza" pecjenta np. na Karaiby - dzieki czemu pacjent jest bardziej wyluzowany podczas zabiegu.. Moze zamontuj u siebie duzy telebim z canal+? Faceci na bank to docenia! :lol:

 

:biglol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b. ladna bramka Ozila - duzo spokoju:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EuEnCUGKD4U

 

coś mi się nie otwiera.Wygląda na to,że się zaaklimatyzował ;)

 

 

Isia górą :)

 

Hehehe, usłyszałem przed chwilą takie pytanie ,apropo's dlaczego kochamy piłkę:

 

-Co jest takiego w piłce,że ludzie nie mogą bez niej żyć?

 

odp.-powietrze ;)

 

Za moment emocje :)

 

BAYERN MIAŻDŻY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co jest takiego w piłce,że ludzie nie mogą bez niej żyć? odp.-powietrze ;)
:thumbup:

 

A Agnieszka dziś gra Hercog. Zdaje się jeszcze nigdy ze sobą nie grały, a grać z nienznanymi sobie zawodniczkami Agnieszka nie lubi.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dam radę zobaczyć:-)

 

http://ofensywni.przegladsportowy.pl/2013/10/03/kowal-na-ostro-po-meczu-legii-dramat-i-kompromitacja/

 

i jak tu nie zgodzić się z Kowalem.Dobrze,że ten mecz oglądałem jednym okiem,bo jakby to powiedział pan prezes:"absmak"55zyg.gif

 

Nieprawdopodobny przebieg I seta Radwańska:Kerber! Agnieszka miała już prawie w kieszeni I set przy stanie 4:1 po czym Kerber wyrównała na 6:6 i mając 5 setboli przegrała 8:7 :o

 

Szkoda że muszę lecieć do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Ale miałem okazję obejrzeć 3/4 meczu Sereny z Karoliną. Dobrze to nie wróży. Kilka gemów wyrównanej walki, jak Serena odpuściła, a poza tym to siła x gwałt. Serena uderzała piłki niesamowicie mocne i precyzyjne, tak jak to robi będąc w świetnej formie. A wtedy nikt nie jest w stanie z nią wygrać. Więc coż, pozostaje kibicować, że może jednak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? To samo co u Radwańskich,Ojciec powinien wiedzieć kiedy ustąpić miejsca innemu trenerowi.Moim zdanie jej obecne niepowodzenia wiążą się z zachowaniem ojca.To jest żenujące kiedy tarani jej nad uchem w trakcie meczu a ona i tak tego nie słucha.Podobnie było u Agnieszki,tylko Ona wiedziała kiedy powiedzieć staremu dość,i teraz gra jak trzeba.Całe szczęście ,że w wielkim szlemie nie ma podpowiedzi trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tenisowi rodzice. Wiele historii o tym można napisać. Kilka nawet z wątkami kryminalnymi :) Woźniacki nie jest wyjątkiem, a raczej regułą. Choć w szczycie sukcesów Karoliny było blisko zmiany, dopuścił nawet do sztabu innych ternerów, ale i tak uznał, że on wystarczy. I może to zbieg okoliczności, ale radykalny spadek formy Karolina zanotowała jak się zaczęła karuzela ze sponsorami. M. in. zmieniła rakiety, a w tym i sponsora, z babolata na yonexa. Podobno dla kasy. Podobno grało się jej bardzo źle yonexem. Dziś grała jakimś no name, widać szuka nowego sprzętu, albo po prostu kontrakt z yonexem się skończył. A to z kolei dobrze wróży jej formie, bo nic tak nie sprzyja negocjacjom jak wyniki. Choć ojca raczej nie zmieni ;) Więc i ten układ będzie trwał. A naprawdę ma jeszcze potencjał na rozwój, potrzebuje tylko mądrej głowy, kto dołoży parę elementów do jej gry, nie zatracając tego, co prezentuje obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...