Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
http://www.joemonster.org/filmy/6241/Samochod_ze_znikajacymi_drzwiami

 

Da się w Brumbaru takie coś wymodzić ?

 

:mrgreen:

 

ciekawe jak z wytrzymałością, sztywnością budy itd :P

 

chyba nie chciałbym mieć takich drzwi:

a) jak zamarzną :D

B) przy wypadku (uderzenie w bok samochodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton

co się stało z tym kadetem u dołu... :?: :twisted:

 

To znaczy? jak na kadeta wyglada pieknie, jak na corrado zwyczajnie :)

 

Corrado to był piękny wóz. Szkoda, że bling-bling-wieś-tunerzy go tak skrzywdzili. I fajnie, że nowe quattro czerpie z proporcji/kształtu swego protoplasty oraz, że przypomina corrado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corrado to był piękny wóz. Szkoda, że bling-bling-wieś-tunerzy go tak skrzywdzili. I fajnie, że nowe quattro czerpie z proporcji/kształtu swego protoplasty oraz, że przypomina corrado.

 

Dokladnie - chodzilo, ze akurat tamto corrado zwyczajne takie, ogolnie fajny woz.

 

Ps.Cos sie zle zacytowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wez teraz kup auto typu 'one lady owner'... oczywiscie mam na mysli przed renowacja :mrgreen:

Tak jest, jeden właściciel emeryt i tylko do kościoła..., a że olej od 15 lat ten sam to już inna sprawa...

Oczywiście nie trzeba dodawać, że emeryt ze Szwajcarii... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samarze porównali ceny przeglądów i podstawowych napraw w najbardziej popularnych samochodach typu SUV → Duże różnice cen części do aut typu crossover. Oczywiście porównanie to jest bardzo powierzchowne, widać jednak, że na tym tle koszty przeglądów i wymiany niektórych elementów w Subarakach nie są jeszcze takie tragiczne (co oczywiście nie oznacza, że nie są wysokie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samarze porównali ceny przeglądów i podstawowych napraw w najbardziej popularnych samochodach typu SUV → Duże różnice cen części do aut typu crossover. Oczywiście porównanie to jest bardzo powierzchowne, widać jednak, że na tym tle koszty przeglądów i wymiany niektórych elementów w Subarakach nie są jeszcze takie tragiczne (co oczywiście nie oznacza, że nie są wysokie).

 

"...W przypadku wymiany sprzęgła najwięcej wydadzą posiadacze Mitsubishi ASX 1,6 Diesel. Za kompletne sprzęgło (z kołem) zapłacą 13 191 zł. Właściciel Dacii Duster 1,5 Diesel zapłaci zaledwie 780 zł. Jeśli jednak w silniku Diesla zepsuje się filtr cząstek stałych, za nowy najdrożej zapłaci kierowca Hyundaia ix35 2,0 Diesel – prawie 19 tys. zł. Nieco tylko tańszy jest filtr do Kii Sportage 2,0 Diesel – 15 150 zł...." :shock: a podobno DPF do Subaru był najdroższy na rynku - nawet w TV widziałem jak się z tego śmiali :P Może nie lubili Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Samarze porównali ceny przeglądów i podstawowych napraw w najbardziej popularnych samochodach typu SUV → Duże różnice cen części do aut typu crossover. Oczywiście porównanie to jest bardzo powierzchowne, widać jednak, że na tym tle koszty przeglądów i wymiany niektórych elementów w Subarakach nie są jeszcze takie tragiczne (co oczywiście nie oznacza, że nie są wysokie).

 

"...W przypadku wymiany sprzęgła najwięcej wydadzą posiadacze Mitsubishi ASX 1,6 Diesel. Za kompletne sprzęgło (z kołem) zapłacą 13 191 zł. Właściciel Dacii Duster 1,5 Diesel zapłaci zaledwie 780 zł. Jeśli jednak w silniku Diesla zepsuje się filtr cząstek stałych, za nowy najdrożej zapłaci kierowca Hyundaia ix35 2,0 Diesel – prawie 19 tys. zł. Nieco tylko tańszy jest filtr do Kii Sportage 2,0 Diesel – 15 150 zł...." :shock: a podobno DPF do Subaru był najdroższy na rynku - nawet w TV widziałem jak się z tego śmiali :P Może nie lubili Subaru :wink:

 

 

nie wiem czy śmiać się czy płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak w silniku Diesla zepsuje się filtr cząstek stałych, za nowy najdrożej zapłaci kierowca Hyundaia ix35 2,0 Diesel – prawie 19 tys.

 

Wyobrażacie sobie taką sytuacje:

Odstawiacie auto do serwisu, a tam diagnoza: Wymiana filtra cząstek stałych. Mówicie ok i umawiacie się na odbiór auta. Przy odbiorze kładą przed Wami fakturę na 20k :shock: :shock: :shock:

Ja bym chyba zostawił auto w rozliczeniu, bałbym się następnych niespodzianek tego typu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to takie dobre samochody...

http://vwszrot.pl/

 

8) :mrgreen:

 

 

"Patrząc na to wszystko mam kilka rad:

dla deweloperów: budujcie domy na piasku i zamiast cementu używajcie gliny. Dom po 2 latach się rozpadnie, być może nikt nie zginie, a wy znowu będziecie mogli wybudować kolejny dom.

dla lekarzy: leczcie pacjentów tyko pozornie. Przecież jeśli pacjent będzie cały czas chory to będzie Waszym klientem, aż do śmierci.

dla Orlenu: róbcie złej jakości paliwa, wtedy samochód będzie więcej palił co spowoduję większe zapotrzebowanie na paliwa.

dla drogowców nie mam rady, oni doskonale sobie radzą "

 

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:shock: :shock: :shock:

Nie wierze :arrow:

ChGW... :|

Wygląda na to, że test robiony przez BMW :twisted: , może rolki zablokowali dla x-a, ale jeżeli wszystko było ok to jestem bardzo zdziwiony :shock: nieporadnością torsena, bo w końcu na tym polega quattro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...