Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8816692,Nowe_policyjne_alfy_romeo__Zmierza_predkosc_jadac.html

 

jedyne pocieszenie jest takie ze jest to alfa wiec przynajmniej wiekszosc czasu spedzi w warsztacie a nie lapaniu kierowcow :P

Wraz z nowymi alfami idą nowe mundury i nowy regulamin "wyglądu" - żadnych zarostów, kucyków itp. gliniarz ma być schludny... :mrgreen:

Alfy fajne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy testami a i tak wszystko weryfikowane jest zawsze na drodze 8)

 

No właśnie - wczoraj wieczorem, gdy na warszawskich ulicach było pełno śniegu, majestatycznie przejechał obok mnie a6 quattro z wszystkimi możliwymi systemami i pewnie automat, w którym kierowca se po prostu siedział i naciskał gaz, gdy ja z nadmiarem momentu przy każdym dodaniu gazu miałem walkę o trakcję :twisted:.

 

Inna sprawa, że jak są trudne warunki, jeżdżę po mieście powoli - jakoś nie potrafię wyrobić w sobie zaufania do innych użytkowników dróg i wolę trzymać dystans i bezpieczną prędkość :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy testami a i tak wszystko weryfikowane jest zawsze na drodze 8)

 

No właśnie - wczoraj wieczorem, gdy na warszawskich ulicach było pełno śniegu, majestatycznie przejechał obok mnie a6 quattro z wszystkimi możliwymi systemami i pewnie automat, w którym kierowca se po prostu siedział i naciskał gaz, gdy ja z nadmiarem momentu przy każdym dodaniu gazu miałem walkę o trakcję :twisted:.

 

Inna sprawa, że jak są trudne warunki, jeżdżę po mieście powoli - jakoś nie potrafię wyrobić w sobie zaufania do innych użytkowników dróg i wolę trzymać dystans i bezpieczną prędkość :roll:.

 

ja od wczoraj sie poruszam po miescie smartem - Twoj happytail to jest pikus co sie dzieje z tym autem przy kazdym dodaniu gazu - mimo kontroli trakcji :mrgreen:

 

kurcze musze zobaczyc gdzie to ma bezpiecznik od TC i moze gdzies sie uda podryftofadz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że jak są trudne warunki, jeżdżę po mieście powoli - jakoś nie potrafię wyrobić w sobie zaufania do innych użytkowników dróg i wolę trzymać dystans i bezpieczną prędkość :roll:.

 

Tak trzymac Przemeq :idea:

Zasada ograniczonego zaufania jest najwazniejsza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po brzydkiej 458

:shock:

Tak, mi się nie podoba. Widziałem kila razy, w różnych kolorach i jakoś nie mogę się do niej przekonać. Przekombinowana. Lambo o wiele lepiej wygląda. Ale to moje zdanie :wink:

Mnie też się nie podoba, wolałbym Californię, a najbardziej 599 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z fabryki BMW, gdzie składają m.in. 6-kę, w tym cabrio. Nie dane mi było pojeździć, ale za to napatrzyłem się na nie i nasiedziałem się i nabawiłem się systemami pokładowymi do woli. Powiem Wam, że jeżeli klasa premium istnieje, to 6-ka jest jej definicją :mrgreen: Jest tak niesamowicie narysowana w środku, tak rewelacyjnie zrobiona, że po prostu cenka opada :P W jeden z hal z 6-kami stało też cabrio Mpower, na 20-calowych czarnych matowych felach, z zaciskami i tarczami tak wielkimi, że można by z nich tankowiec zbudować... Jako ciekawostkę, dodam jeszcze, że przy budowie wersji opancerzonych (np. dla szejków) cały czas asystuje ochroniarz, nie wolno mu odstąpić auta na krok (chociaż nie wiem jak to wygląda w szczegółach... :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...