Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior

Ja nie czytałem w ogóle... :mrgreen: więc wielce możliwe, że to właśnie Ty masz rację :wink:

Odnoszę się tylko do samego torsena, dla mnie był to zawsze wzorzec AWD, co najmniej tak dobry jak S-AWD :twisted:, a trwałością może nawet lepszy ergo test wypadł cokolwiek dziwnie, chgw co tam zaszło, ale śnieg absolutnie byłby najlepszy.

Może jest tak, jak pisze Maciex, że władowali za dużo elektroniki i zgłupła była :mrgreen: , bo tak naprawdę torsen pierwotnie był rozwiązaniem stricte mechanicznym i może takim powinien był zostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie kolo urzadzil... :cry:

(patrz post z 24 października 2010, 21:35 )

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=66071&start=300

 

a tu juz jego/niejego byle BMW for sale:

http://otomoto.pl/bmw-645-okazja-super- ... 16103.html

 

:evil:

 

nielicho, ale koles naiwny jak malo kto

 

ja wyznaje zasade, dobry zwyczaj nie pozyczaj - jedyne osoby, ktorym moge pozyczyc kase (mam na mysli kwoty cos znaczace) to moj brat i rodzice, nawet dalszej rodzinie nie ma szans - bo wiem ze nie oddadza :lol: nawet nie ze zlej woli, ale ja nie bede potem sie martwil jak swoja kase odzyskac

 

po to sa banki, zeby od nich pozyczac

 

edit:

 

tak sobie poczytalem jeszcze dalej i albo to jest jakas bajka, albo koles jest totalnie ........... tu mozna sobie cos wstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem posta tłumaczącego zasady pożyczki to się pogubiłem. Czy to świadczy źle o mnie, czy o piszącym/pożyczającym? :mrgreen:

 

 

Nic nie rozumiem z tego wytłumaczenia. To tez pewnie wyjaśnia dlaczego nie umiem "robić" pieniędzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wręcz niewiarygodne, że można byc tak naiwnym - samo pozyczenie komukolwiek takiej kasy jest już ryzykowne a jeszcze na takich pokrętnych zasadach? to śmierdzi wałkiem na kilometr.

 

moj kolega pozyczyl swojemu koledze 300 tys PLN, bo mieli jakis biz robic razem, spisali umowe i ....... kolega zniknal - wlasnie czeka na uprawomocnienie sie wyroku sadowego i sprawe przejmuja komornicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...