Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2018 o 11:06, germot napisał:

Witam wszystkich Właśnie wpadł mi do głowy  pomysł na Subaru STI, spróbuje coś znaleźć z Wasza pomocą

Witamy Krajana, STI w bród, tylko jaki budżet i oczekiwania odnośnie stanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w miarę krótko i na temat, bo mam wrażenie, że moja historia podobna do wielu to przedstawianych...

...jeżdżę samochodami od kilkunastu lat, przerobiłem już kilka marek, ale zawsze z tyłu głowy kołatało się Subaru. 

 

Z różnych względów wcześniej wybory trafiały na auta VAG, Hondy, a nawet ostatnio pogardzanego Fiata, ale życie zmusza mnie teraz do doposażenia się w pojazd odpowiedni do górskich warunków na codzień i krótsze trasy / miasto w weekendy... wybór wydaje się oczywisty: Forester (w oddali majaczy OBK).

 

A żeby było śmieszniej, mając na co dzień do czynienia z nowymi autami (praca) moje sympatie motoryzacyjne sięgają w coraz starsze rejony. 

 

I nawet 20 letnia ‚lodówka’ wydaje się mieć dużo więcej duszy i ikry niż wszystkie (no, prawie ;) ) plastikowe choinki.

Mam nadzieję, że znajdę tu wsparcie w odnalezieniu i opiece nad nowym domownikiem spod znaku plejad ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
nazywam się Paweł, mieszkam w Piasecznie. Na forum jestem już od dłuższego czasu ale dotąd głównie zbierałem informacje :)
Od dłuższego czasu rozglądam się za imprezą w kombi, budżet już jest, teraz czas sprzedać poprzednie wozidło i przesiąść się do jedynego słusznego samochodu :D

Który z serwisów w okolicy piaseczna moglibyście polecić? 

 


Pzdr
Paweł

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez pablo4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pablo4444 napisał:

Który z serwisów w okolicy piaseczna moglibyście polecić? Kornecki, 4motors czy jeszcze może coś innego?

Cześć Pablo, chyba jeszcze regulamin musisz przeczytać :)

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Przyszła pora na pożegnanie poczciwego Passata i zmianę na inna nację. Wybór padł na Outback III/ Legacy IV, obecnie szukam czegoś z końcówki produkcji. Jestem w trakcie czytania forum i szukania samochodu.

 

Pozdrawiam z Podhala ):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera SH, którym podróżuje żoneczka. Ja je jedynie podkradam na dłuższych trasach z racji zamontowanej gazowni. Auto z 2 litrowym wolnossącym silnikiem i 4 biegowym automatem. Rocznik 2009. Auto po przygodach, także będę tu zapewne dość często zaglądał tak by doprowadzić je do idealnego stanu. :) Jako, że to moje pierwsze Subaru, liczę na wyrozumiałość wyjadaczy.

 

Wszystkiego dobrego,

s1271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i pozdrowienia dla wszystkich. Jeżdzę Nivą ale że szukam czegoś "odrobinę" bardziej komfortowego na dłuższe trasy, więc padło na Outbacka. Zarówno wybór Nivy jak i Subaru jest u mnie skutkiem bardzo zdroworozsądkowych motywów a mianowicie - obydwa auta mi się podobają.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

Nazywam się Michał, swoim Legacy IV z 2009 roku jeżdżę już ponad 3 lata. Forum przeglądam od jakiegoś czasu i dzięki niemu zabrałem się za wymianę radia na coś, co gra przyzwoicie.

 

Krótko o moim samochodzie:

- Legacy IV, produkcja początek 2009

- silnik 2.5 SOHC z LPG, stan licznika przy zakupie ok. 179000, obecnie ok. 275000

- skrzynia manual

- generalnie wszystko seryjne, lecz co się działo z samochodem zanim wszedłem w jego posiadanie, to nie wiem

 

Pozdrawiam z Holandii!

IMG_20171021_170454162_HDR_res.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

Jestem Zuzanka, jeżdżę po Toruniu i okolicach. W Subarynach zakochałam się od pierwszego wejrzenia - tj. jeżdżąc do szkoły u boku brata, jego Outbackiem. Po zrobieniu prawa jazdy, moim pierwszym zakupem była więc oczywiście klasyczna czarna Impreza w kombi - wannabe WRX, bo była to Impreza GT z 93 roku, z silnikiem 1.8 w benzynie. Przynajmniej miała kubełki, i do dziś żałuję, że ich nie wymontowałam przed sprzedażą samochodu... W każdym razie, moim następnym podopiecznym był wspomniany wcześniej Outback brata, do którego przesiadłam się po roku jazdy. 1998 rocznik, silnik 2.5 w benzynie, automat, wspaniałe, klimatyczne auto z sentymentem. Na które, niestety, nie było mnie po jakimś czasie stać, bo eksploatacja i paliwo znacznie przekroczyły biedny, studencki budżet. Wrócił do garażu brata, teraz mamy zamiar wspólnie, powolutku nad nim pracować, dać mu drugą młodość.

Obecnie, mimo upartego trzymania się Subaru, zdecydowałam się na nieco bardziej ekonomiczną, chociaż wciąż bardzo zadawalającą wersję. W moje posiadanie wszedł Forester, 2.0, z 2005 roku, tym razem z instalacją gazową, i coś czuję, że na trochę ze mną zostanie. Jeśli nie on - to następny Subik. 

O Forum powiedziała mi, uwaga, napotkana w galerii Pani, obok której Forestera zaparkowałam. :D 

 

 

41058180_1043437039159749_3584547853764132864_n.jpg

41170201_225869168275496_5929096884911079424_n.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus wszystkim :-)

 

Swoją przygodę z motoryzacją rozpocząłem już dawno więc przewinęło się przez ten czas wiele marek w tym Japońskich. Ostatnio były Niemieckie ale tak to nudne w ...j, że uznałem definitywnie że tylko Japońska motoryzacja ma to coś ;-) Tym razem padło na forestera SG9 2.5 XT już po kilku modyfikacjach w którego posiadaniu jestem od tygodnia. Kilka osób kojarzy na pewno to auto z Warszawskich dróg i nadal w tym mieście będzie grasowało ;-)

 

Do zobaczenia na drogach ;-)

Michał

Edytowane przez michałMAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...