Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dżem dobry! ;)

Zakochałem się w Forku i mam plany nabyć go w wersji 2.0XT Touring

Mam na to jeszcze kilka miesięcy bo czeka mnie najpierw sprzedaż obecnego auta, już nie mogę się doczekać!

 

 

Ps. fajny klimat na forum ;)

Edytowane przez |Łukasz|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2018 o 19:58, |Łukasz| napisał:

Dżem dobry! ;)

Zakochałem się w Forku i mam plany nabyć go w wersji 2.0XT Touring

Mam na to jeszcze kilka miesięcy bo czeka mnie najpierw sprzedaż obecnego auta, już nie mogę się doczekać!

 

 

Ps. fajny klimat na forum ;)

 

Ja odmiennie zacząłem najpierw od poszukiwania Suba, bo na rynku jest ciężko o zadbany egzemplarz, lubią rdzewieć niestety, kupiłem w końcu z Włoch, też ruda delikatnie go łapie przed tylnimi kołami (po rozebraniu osłon się ukazało) - jest tam takie wrednie miejsce, gdzie błoto się zbiera, teraz już zabezpieczone + warto obejrzeć nadkola tył - teraz mam 2. ale było warto, życzę udanego zakupu :)

Edytowane przez thorxahest
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, thorxahest napisał:

najpierw od poszukiwania Suba, bo na rynku jest ciężko o zadbany egzemplarz

Właśnie to robię ! :) Ale w ogóle mało jest tych aut na runku.. Ja bym się z Włoch bał ściągać auto, po tym co widziałem tam na własne oczy. Obawiałbym się przeoranych silników i mnóstwa ukrytych stłuczek, rys itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy zakupie niestety jest doza adrenaliny i strachu o przyszłość, dlatego wolałem kupić taniej by mieć na ewentualne dalsze naprawy, chyba, że ktoś obyty w temacie mechaniki, ale nieznane auto, jak w moim przypadku, to jednak zawsze jest niepewność - obejrzałem kilka OBK (bo na ten model postawiłem) ze Szwajcarii, USA i PL, objechałem pół Polski, zaryzykowałem i na tą chwilę jeździ,  rysy faktycznie ma, ale to mi nie przeszkadza - na ryby jeżdżę i pod marketem zaraz obiją, młodzieniaszek to w końcu nie jest :D Super auto, a obecnie też jeszcze mam Mondeusza - OBK ma twardsze zawieszenie, jest nawet mniej komfortowy, i na pewno droższy w utrzymaniu, ale ma inne plusy (i zap*ala) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

zastanawiam się nad kupnem swojego pierwszego Subaru, a konkretnie modelu Impreza GD, najchętniej w wersji WRX.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc i wskazówki. Do działu Giełda-Kupię wrzucę ogłoszenie, które mnie zainteresowało.

 

Dziękuję i pozdrawiam

DS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na fotum kolejne subatu i nowe wyzwania 

witam w styczniu tego roku kupilem subaru 2.5 sti 2010rok .to jest ktures z kolei subatu .ta maszynka iest przekozak ale dzisiaj wracajac od znajomych mniejsz z tym .spadlo cisnienie oleju i przy 3 tyciacach obtotow slychac stukanie w silniku .samochud jest angielski i dzwiek dochodzi z prawej stnony .czy to moze byc pompa oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć koledzy. kupiłem w lutym subaru legacy 2.2 gx . po kilku miesiącach doszedłem do stanu że wszystko działa i jestem bardzo zadowolony. pozdrawiam wszystkich

 

 

36818958_10156664272102342_6149522943073320960_n.jpg

 

Edytowane przez Szymon Psysitec Golek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. 

 

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym używanym autem, tak się składa że zawsze podobało mi się Legacy iv. Mam nadzieje ze informacje z forum pomogą podjąć ostateczną decyzje. Być może nawet znajdę tutaj moje "nowe" auto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! 
To i ja się przywitam ! 
Od tygodnia po P-ń śmiga biały forester SBD MY10. 
Jako nabywca ciekawego diesla ciągle czytam o nim jak o niego dbać i nie zajechać go :-) (ciekawe z SBD możecie podrzucać w PRIV) 

Co mnie zaskoczyło w aucie - napęd na 4 łapy (pierwszy raz w życiu wiem jak to jest -> pewne wspomnienia z dzieciństwa się przypominają jak człowiek na swoich 4 łapkach zasuwał :-) ), skrzynia biegów - nie wybacza ale chodzi płynnie. 
I silnik - klekocze na zimnym jak diesel, na ciepłym mruczy przy przyspieszaniu fajnie gada i jakby na to nie patrzeć przy tej masie napędzie na 4 łapy zbiera się jak dla mnie bardzo dobrze :-) 

Subarowicze - do zobaczenia na drodze ! 

P.S. Czy jest tutaj coś takiego jak cykliczne spotkania przy kawie w macu ? Tak by pogadać z żywymi ludźmi o ewentualnych problemach rozterkach z autem...? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...