Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Cieszę się że mogę dołączyć do tak zacnego grona. Zakupiłem za rozsądną kasę w USA  XV Crosstrek Hybrid  2.0. z 2014

Ciekawy jestem tego auta. Kupiłem go nawet nie wsiadając do niego spodobał mi się i już :-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jakiś czas temu naszło mnie na zmianę auta (po ośmiu latach w htb z klekotem i fwd) na takie, do którego nieco wygodniej się wsiada i nie trzeba wachlować wajchą zmiany biegów. Jako, że zawsze podobały mi się auta z gwiazdami na znaczku wyszukałem sobie i nabyłem drogą kupna białego Forka SJ XT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim,
Z jednej strony jestem tutaj nowy, z drugiej strony ponad 10 lat temu już trochę poczytywałem forum (ale gdzieś stary login zaginął w odmętach cybernetu). Wróciłem ponieważ dokonałem zupełnie nieracjonalnego aktu czyli kupiłem Outbacka V z dieslem. Mam nadzieję (cóż innego pozostaje...), że czeka mnie jednak bezproblemowa jazda, na szczęście jest automat, który podobno najlepiej współpracuje z tym silnikiem.
Na razie szczęśliwy nie jestem, z pewną dozą nieufności przyglądam się autu, targają mną mieszane uczucia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam nadzieję że niedługo stanę się posiadaczem Forestera 2.5 turbo (pierwsze subaru), puki co od tygodnia na tym super forum.

pozdrawiam wszystkich

...cały czas szukam, jeżeli ma ktoś na zbyciu Forka to jestem zainteresowany.

W dniu 30.09.2018 o 20:19, Ania Bogdańska napisał:

Witam, od czerwca jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego cudownego subaru forester 2,5 turbo.

IMG_5473.JPG

Rzeczywiście piękny. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję i bardzo polecam. to nie III ale II, jeździ się cudownie... żadne auto nigdy nie dało mi tyle poczucia bezpieczeństwa...

Edytowane przez Ania Bogdańska
bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Witam sympatyków i fanów subaru, marki która dla mojego pokolenia jest jedną z ikon sportowej motoryzacji.

Aktualnie jestem na etapie poszukiwań WRX STI (chcę spełnić jedne ze swych dziecięcych marzeń) :rolleyes: 

Nie chcę zapeszać, ale jutro jestem umówiony na sprawdzenie jednego egzemplarza - oby się udało :bowdown:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Niestety nie mogę się przywitać jako szczęśliwy posiadacz samochodu spod znaku plejad, jednak jest to moje marzenie do którego spełnienia usilnie dążę i, mam nadzieję, nie później niż w przyszłym roku stanę się właścicielem Imprezy WRX Blobeye. Dołączam już teraz ponieważ liczę na siłę forum i forumowiczów i wierzę, że obecność tutaj pomoże mi w znalezieniu i wybraniu odpowiedniego egzemplarza wymarzonego cacka. Tak więc witam wszystkich serdecznie i z gory dziękuję za wszelką pomoc jakiej będziecie mi udzielać w przyszlości ;)

Edytowane przez mazek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcin_dw napisał:

Cześć Wszystkim,

 

mieszkam w stolicy Dolnego Śląska.

Przez ostatnie 10 lat jezdzilem tylko Saabami i przyszedl czas na zmiany.

Jestem w trakcie poszukiwań swojego pierwszego Subaru / celuje w Outback z lat 2004/2009 z motorem H6.

 

Pozdrawiam

Marcin

Cześć :)

We Wrocku kolega @tuscan ma kilka ładnych Legacy H6 (https://autaniszowe.otomoto.pl/). Blisko masz, możesz się przymierzyć ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2018 o 21:10, enzoMK napisał:

Cześć wszystkim :)

Witam sympatyków i fanów subaru, marki która dla mojego pokolenia jest jedną z ikon sportowej motoryzacji.

Aktualnie jestem na etapie poszukiwań WRX STI (chcę spełnić jedne ze swych dziecięcych marzeń) :rolleyes: 

Nie chcę zapeszać, ale jutro jestem umówiony na sprawdzenie jednego egzemplarza - oby się udało :bowdown:

 

Niestety nic z tego nie wyszło i mam tylko nadzieje, że niedoszły sprzedawca :toobad: nie reprezentuje swoją osobą innych użytkowników tej marki, a w szczególności tutejszych forumowiczów. 

Szukam dalej:coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...