Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mimo napisania kilku postów  nie miałem okazji się oficjalnie przywitać.

 

Tak więc, dzień dobry wszystkim i dziękuje za rady które już tutaj uzyskałem. Od czerwca przemieszam się Outbackiem kupionym w PL, auto wyprodukowane w grudniu 2010, niestety z silnikiem diesela. Mimo fatalnych doświaczeń z początkowego okresu eksploatacji ciąglę mam nadzieję, że auto jednak trochę mi posłuży. 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Właśnie po 10 latach jazdy autami z grupy vag przesiadłem się na Subaru Legacy V kombi i mam nadzieję że nie będę żałował tej decyzji:). Jak na razie jestem zadowolony choć już pierwsze checki się pojawiają...

Pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forester XT 18MY :-D

Mimo, że kolejny rok jeżdżę Subaru XV, to dopiero teraz oficjalnie przeczesuję to Zacne Forum :-)

P.S. #S jest suuper!

Pozdrawiam,

Brutus

XT & XV ....jpg

Edytowane przez Brutus
Dodany załącznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

... fajne aktywne forum. Przeglądam je w ramach przygotowań do wyprawy na Płw. Kolski... Moim marzeniem jest zabrać tam córkę. Najwcześniej zimą 2020 :wacko::yahoo:

Zastanawia mnie, czy jeździcie państwo na takie i podobne wyprawy również nowymi autami... 

Pozdrawiam.

Oliv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Cześć! 

Małymi kroczkami zmierzam do zmiany samochodu, który za mną chodzi od dłuższego czasu :P Subaru Forester :dance:mam nadzieję że już niedługo zostanę szczęśliwym posiadaczem Leśnika :D a forum jak i forumowicze mi w tym pomogą :evil2: przynajmniej taki jest plan :P

Pozdrawiam, 

Raptowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witam! :) Skoro każą, to się witam: od pół roku śmigam Forkiem Drugiej Generacji. Problemów co niemiara, ale podobno nie dość, że miłość jest ślepa to i nie wybiera. ;P Powoli do idealności, ale cóż zrobić.. :)

mam nadzieje, że mi w wielu kwestiach pomożecie, bo samej będzie mi bardzo ciężko! 

 

I kocham fakt, że wszystkie Świnki na drodze się pozdrawiają! W okolicach Krakowa, Ochotnicy i Katowic można mnie spotkać na drodze i jeśli czegokolwiek potrzebujecie: walcie śmiało i pełne uśmiechy na jezdni! :)

41738458_691958437823226_2602103625589194752_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...