Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Witam się jako totalny świeżak Subaru, ale też niezbyt wyrafinowany użytkownik samochodów. W moim życiu na pierwszym miejscu zawsze był rower, zarówno jeśli chodzi o krótkie przejazdy czy wypady po krajach bardziej lub mniej sąsiednich.. Nadszedł jednak czas, żeby sobie trochę skracać drogę i poszukać tyłkowoza. Pomysłów było wiele, od mikrokamperów po kombiaki, ale jednak cały czas gdzieś coś mi mówi, że może trzeba kupić ten który mi się podobał i nadal tak zostało, a że można mnie nazwać w miarę aktywnym człowiekiem i autko będzie jeździło po borach, lasach.. to padło na Forestera SG. Zacząłem przeglądać różne oferty i pomyślałem, że może najpierw poszukam u miłośników i tak znalazłem się tutaj. Jeśli ktoś chciałby mnie wesprzeć swoją wiedzą i pomocą w procesie wyboru, zakupu itp. to będzie mi bardzo bardzo miło - ja mogę coś doradzić o rowerach i czy aparatach :)... Także witajcie, i już nurkuję do lektury.

 

Edytowane przez Gorylewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Kuba, na forum postanowiłem zarejestrować się dopiero teraz mimo że z Subaru za pan brat już jakiś czas. 

W moim posiadaniu znany model legacy o mniej znanym w Polsce wyposażeniu technicznym. 

Jest to legacy GT spec. B prosto z japońskiego rynku charakteryzujące się dość mocną jednostką napędową wyposażona w dual avacs, równe kolektory I sprężarke twinscroll oraz lepsze sportowe zawieszenie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w styczniu odbieram swoje pierwsze Subaru i postawiłem na XV 1.6. Wiem wiem, to w ogóle nie jeździ to nie jest silnik do życia i nie powinienem myśleć o wyprzedzaniu ale ja jestem amatorem spokojnej jazdy więc w ogóle mi to nie przeszkadza :) Ktoś już tu posiada taką jednostkę? Wady i zalety? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jak wielu przede mną pojawiam się na forum ponieważ mam nadzieję zostać w najbliższym czasie posiadaczem jakiegoś pięknego Subaru

 

:)

PS. Większość informacji już tu przeczytałem i dzięki temu sprecyzowałem jakie autko chciałbym mieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na forum zarejestrowałem w celu pozyskania informacji na temat aut marki Subaru, gdyż z dużym prawdopodobieństwem to właśnie auto tej marki będzie moim następnym. Z racji tego, że do tej pory nie miałem styczności z tymi samochodami moja wiedza na ich temat jest minimalna. Mam nadzieje, że treści zawarte na forum pozwolą się trochę podszkolić.

Dlaczego Subaru? A no dlatego, że zawsze chciałem mieć auto, które się czymś wyróżnia, ma swój niepowtarzalny charakter i nie spotyka się go tak często jak inne samochody.

Po przeczytaniu kilkunastu wątków forum (wiem...mało) tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że mogą być to auta dla mnie. 

Pozostaje tylko wyszukać egzemplarz spełniający moje oczekiwania, cieszyć się jazdą i jeżeli czas pozwoli aktywnie udzielać się na forum. 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 21:01, kolec napisał:

Witam wszystkich!

Jestem w trakcie poszukiwania własnego Subaru i dobrego towarzystwa więc chyba dobrze trafiłem. Forester w rodzinie już jest i bakcyl na mnie przeszedł. 

Ja szukam Subaru odkąd się zarejestrowałem czyli jakieś 8 lat, życzę powodzenia. Nie no to oczywiście żart :D Kiedy tu trafiłem byłem smarkacz, w sumie dalej jestem tylko troszkę urosłem a na Subaru jeszcze poczekam. Ot taka trudna sytuacja w rodzinie była że trwała parę naście lat i musiałem odstawić temat i marzenia na bok, kupiłem rozsypanego Mitsubishi Colta 1.6 i zagościłem na forum Coltmania.pl (było i jest tam naprawdę miło, jak w rodzinie). Teraz mogę zacząć o czymś myśleć na spokojnie i tak za dwa-trzy lata poszukam jakiegoś WRX'a do towarzystwa dla mojego Colta GTi.

 

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Paweł z tej strony, kłaniam się ;) 
Fan japońskiego nurtu motoryzacyjnego, klimatem zachłysnąłem się jeszcze chodząc do szkoły podstawowej kiedy to mój ojciec nabył pierwszą mazdę 626 a potem to już jak wiadomo - z górki. Na forum szukam kolejnej przygody, poprzednia z ep3 właśnie dobiegła końca, pora na nowe wyzwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 00:07, Alkanick napisał:

Ja szukam Subaru odkąd się zarejestrowałem czyli jakieś 8 lat, życzę powodzenia. Nie no to oczywiście żart :D Kiedy tu trafiłem byłem smarkacz, w sumie dalej jestem tylko troszkę urosłem a na Subaru jeszcze poczekam. Ot taka trudna sytuacja w rodzinie była że trwała parę naście lat i musiałem odstawić temat i marzenia na bok, kupiłem rozsypanego Mitsubishi Colta 1.6 i zagościłem na forum Coltmania.pl (było i jest tam naprawdę miło, jak w rodzinie). Teraz mogę zacząć o czymś myśleć na spokojnie i tak za dwa-trzy lata poszukam jakiegoś WRX'a do towarzystwa dla mojego Colta GTi.

 

Cześć. Tez gościłem na forum coltmania.  Patrząc po nicku to chyba mieliśmy okazje się widzieć parę razy na spotach dolnośląskich. ;) Owocnych i szybkich poszukiwań :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...