Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sobie kupię nowego z salonu w kolorze jaki będę chciał, tzn z fabryki, przypłynie w pudełkach do poskładania:)

A w jakiej skali? :twisted:

 

oczywiście że 1:1 :mrgreen:

przecież każdą część można sobie zamówić, co nie? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam.str napisał/a:

przecież każdą część można sobie zamówić, co nie? :razz:

 

Chyba tak. Jestem ciekaw jaki byłby koszt budowy takiego samochodu, gdyby składać go z części

 

jak złoże to Ci powiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM JUŻ FORKA!!! MAM! Od dziś. Szczęście jak nie wiem.

 

Szczególnie, że forek jest zacny - z avatara widać, że jest wyposażony w to, co lubimy najbardziej, a więc w taki sprytny wiatraczek na dolocie/wylocie 8).

 

Moje Subaru to Legacy 2.0 M/T, 2008r.

Czarna perła, czarne skóry, HID i tylko 150kM.

 

Eeee tam "tylko". Wóz jest ekstra i nie mam wątpliwości, że będziesz zadowolony. To ostatnie subaru z drzwiami bez ramek i według mnie od kilku lat najładniejszy stylistycznie model z całej gamy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka to sprawa gustów, a na temat gustów sie nie dyskutuje. Dlatego nie będę sie rozwodził, że nie rzuca mnie ona na kolana. Jedno jednak musze przyznac, że z kazdym przejechanym km zaczynam sie do wozu przekonywać, a to głównie za sprawą doskonałego prowadzenia i czucia wozu. Poza tym, z moimi prawie 190 cm wrostu brakuje troche miejsca na nogi. Człowiek czuje sie jak w bolidzie Kubicy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się grzecznie chciałem przywitać... już niedługo będę (mam nadzieje) szczęślwym posiadaczem Tribeci'08, płynie do mnie już z USA od pewnego czasu. Wcześniej jeździłem Fordem, VW, Nissanem i teraz kolej na Subaru, które oczarowało mnie podczas jazdy próbnej... I nie mogę się już doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów zakochanych w tej Marce Pojazdu, niestety jeszcze nie posiadam SUBARKI, tłucze sie po kraju mądziawką, choć mysle o przesiadce na STI.

Wszystkiego NAJ NAJ NAJ taniego paliwka i dobrych dróg, nie koniecznie prostych hihihi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zarażonych. Niestety nie mam jeszcze subaraka ale mam nadzieję że przed zimą zdążę :mrgreen: i śniegi przyniosą troszkę więcej frajdy. Pozdrawiam gwiezdne grono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów :cool: ,

niestety jeszcze nie udało mi się spełnić mojego marzenia- SI GT :cry: , ale jak tylko sprzedam klekota audi to zaczynam polowanie na jakiś ładny egzemplarz :mrgreen: tymczasem spędze tu troche czasu szukając przydatnych przy zakupie info... potem będę spędzał więcej ciesząc się nowym nabytkiem :razz:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...