Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wypada się przywitać mimo iż pewnie częstym gościem nie będę. Wpadłem dać ogłoszenie o sprzedaży aut mojego przyszłego szwagra. Ja osobiście nie mam Subaru ale mam z nimi kontakt właśnie dzięki szwagrowi, obecnie już jest w posiadaniu drugiego auta tej marki. Pozdrawiam wszystkich fanów Subaru.

Nie ma jak to bezinteresowność :mrgreen:

 

no ale przynajmniej ładnie się kolega przywitał z milionami słuchaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać mimo iż pewnie częstym gościem nie będę. Wpadłem dać ogłoszenie o sprzedaży aut mojego przyszłego szwagra. Ja osobiście nie mam Subaru ale mam z nimi kontakt właśnie dzięki szwagrowi, obecnie już jest w posiadaniu drugiego auta tej marki. Pozdrawiam wszystkich fanów Subaru.

Nie ma jak to bezinteresowność :mrgreen:

 

Dobre kontakty ze szwagrem to podstawa.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

W tej chwili jeszcze nie posiadam Subaru, jednak bardzo mi się te samochody podobają i postanowiłem dołączyć do forum, aby lepiej poznać autka od strony opinii właścicieli. W tej chwili jeżdżę przeważnie Lexusem IS200 i czasem na zmianę nowym Lancerem '08. Wniosek z tego taki, że warto myśleć o kolejnym aucie z AWD ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

istnieje duże prawdopodobieństwo, że będę tutaj częstym gościem... Rozpocząłem poszukiwania Imprezy 2.0, mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych miesięcy znajdę sobie coś odpowiedniego.

 

Mieszkam w Szczecinie, mam 29 lat, jeżdżę Polonezem Caro+ 1.6 GSi, od kilku lat aktywnie uczestniczyłem w życiu klubu, później zaś Stowarzyszenia FSO AUTOKLUB, więc znam reguły, rządzące klubami czy forum. Podczas ostatniej imprezy na torze FSO na Żeraniu udało mi się pojeździć chwilę Imprezą 2.0 i wtedy właśnie zrozumiałem, że żaden Galant V6, czy inne Camry V6, tylko właśnie czterocylindrowy boxer jest moim przeznaczeniem.

 

Stosowne ogłoszenie zamieszczę jeszcze dziś w odpowiednim dziale.

 

PS. Leon, ciekawe, ilu ludzi z Polonezów przesiądzie się na Subaru :) To właśnie Jojo z Warszawy mnie zaraził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Leon, ciekawe, ilu ludzi z Polonezów przesiądzie się na Subaru :) To właśnie Jojo z Warszawy mnie zaraził ;)

 

Wirus jest groźny. :mrgreen: Słyszałem, że Berek ma Legaca, a i Grzała się zastanawia nad Forkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam. Właśnie jestem w trakcie powiększania "rodziny" Subaru w domu, choć prywatnie jestem "związany" szczęśliwym związkiem z Lancią Deltą, którą jakbym miał zamieniać to tylko na właśnie na Subaru. :) (małe marzenie - JDM'owe Legacy Biturbo :) )

Poza tym właśnie poruszam się Outbackiem 2.5 '96 w wersji US, który niestety powoli "dokonuje żywota" - prawdopodobnie ze wzgledu na brak odpowiedniej opieki przez poprzedniego właściciela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich forumowiczów, szczególnie z Krakowa

 

Nie jestem tu nowy ale na nowo urodzony - od 6 dni ujeżdzam mojego GT MY'99 :mrgreen:

Wybaczcie tę krótką przerwę ale musiałem się nim nacieszyć :grin:

 

Przy tej okazji krótkie pytanie - czy jest mechanik w Krakowie który ma serce do Subaru?Udało mi się trafić super egzemplarz, nie bity i mało jeżdzony (86 kkm), spisuje się świetnie ale przez 3 lata stał w garażu i jest tu i uwdzie do "dopieszczenia". Nie jest to robota dla ASO, raczej dla miłośnika - choć oczywiście nie za darmo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

 

Jestem tu nowy, ale mam nadzieję zostać na dłużej.

 

Nie, mam Subaru (jeszcze), ale chcę je!!!

a lektura tego forum utwierdza mnie w moim „chciejstwie” coraz bardziej i bardziej...

 

pozdrawiam Subaromaników!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry wszystkim. glownie uzytkownik niemieckiego VW i to jeszcze w turboklekocie, lecz pojawia sie mozliwosc brykania GT 2.0 w kultowym wydaniu ;)

 

Po zrobieniu 200km w miescie juz wiem czym to smakuje.... nie wiem jak teraz mam tlyko powiedziec to mojej przyszlej zonie, ze mam kochanke ....

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych forumowiczów. Nie jestem tu nowy bo o istnieniu forum wiem już od kilku dobrych lat :) Zdarzyło mi się nawet ze dwa posty kilka lat temu spłodzić ... teraz jednak noszę się z zamiarem zakupu Foresia i dlatego intensywność moich odwiedzin się zwiększyła.

 

Obecnie rozbijam się Nissanem 200SX aczkolwiek powoli mi już brakuje przestrzeni :) stąd pomysł na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kłaniam się nisko,

Za nie całe 2 tygodnie stane się posiadaczem Subaru Outback Disel, wiem , wiem Disel w subaru :shock: dla wielu może być to profanacja ale takie już mamy czasy, tak czy siak przynajmniej Boxer :grin: Planuje już szeroko zakrojone zmiany aby nadać mu więcej indywidualizmu oczywiście samochód na gwarancji więc cudów nie będzie.

 

Jeżeli ktoś mógł by mi podpowiedzieć czy planowane zmiany poprawią wygląd i osiągi auta a do tego można je przeprowadzić.

 

1. Planuje wymiane standardowych kapci 215/55/17 na ( proszę o rade za i przeciw i czy nie będzie obcierań o nadkola, oraz czy będzie to miało wpływ na nivomat) :

opcja a: 255/55/17 lub 255/50/17 np. GOODYEAR WRANGLER F1 101V lub 255/55/17 NOKIAN SUV 480

 

opcja b: 235/65/17 np. 235/65R17 TOYO Proxes S/T

Wiem że Opony są sporo wyższe od wyjściowych ale no właśnie chyba powinny się zmieścić, tak jak pisałem prosze o sugestie.

 

2. Power Box 150 :arrow: 180 :twisted:

 

3. Oczywiście założyć firmowe chlapacze (Czerwone)

 

4. Wymiana układu hamulcowego na bardziej wydajny, zestaw Tarox

 

Dziękuje za sugestie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam wszystkich! zwlaszcza z KrAkOwA!!! :lol:

W sierpniu koncze 17 lat wiec bede sie starac o licencje pilota w rajdach....:D

No i potem prawko bede zdawac.... :cool:

A jak pojdzie po mojej mysli to moze sobie kupie Subaru Impreze (kocham)

Acha... jeszcze jezdze po wyscigach (tor Kielce Miedziana-Góra) i robie zdjecia.

sory ze sie rozpisalam :roll:

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych.

 

Witam Witam wszystkich! zwlaszcza z KrAkOwA!!! :lol:

W sierpniu koncze 17 lat wiec bede sie starac o licencje pilota w rajdach....:D

No i potem prawko bede zdawac.... :cool:

A jak pojdzie po mojej mysli to moze sobie kupie Subaru Impreze (kocham)

Acha... jeszcze jezdze po wyscigach (tor Kielce Miedziana-Góra) i robie zdjecia.

sory ze sie rozpisalam :roll:

Pozdrawiam!!!

 

Hmm.. Powiadasz tor w Miedzianej-Górze.. Ja ostanio miałem przyjemność być na bardzo

sympatycznej imprezie organizowanej przez SJS właśnie na torze w Kielcach.. :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...