Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie :smile:

Narazie mam wachania co do kupna Subarynki, ale mam nadzieje, że dzięki wam zdecyduje się na Subaru.

masz juz jedno fajne auto, po co Ci drugie fajne auto? :mrgreen:

 

witam na Forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jak pewnie większość "początkujących" na forum już od kilku miesięcy bylem regularnie jego anonimowym gościem. Przyszedł jednak czas kiedy na poważnie zabrałem sie za poszukiwanie autka z jedynym słusznym znaczkiem na masce, wiec najwyższy czas przestać być anonimowym. Raz jeszcze witam! :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andcomputers

Witam Wszystkich.

Może wreszcie dołączę do grona szczęsliwych posiadaczy WRX STI.

Już od kilku miesięcy intensywnie o tym myślę.

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ponownie.

 

Teraz jako świeżo upieczony posiadacz zaturbionego GTka MY99 od kolegi Alex'a. Właśnie wróciłem z Krakowa i spanie dzisiaj chyba odpada :shock: . Masakra. Raz tylko pociągnąłem na trójeczce do 6.5krpm, poza tym instynkt samozachowawczy nie pozwalał trzymać dłużej :???:. Potwornie szybkie auto. Dzięki Alex :mrgreen:

 

Pozdrawiam również nowe twarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

Jestem użytkownikiem Subaru Tribeca B9 Limited od 2007 roku. Auto kupiłem mieszkając w USA, niedawno wróciłem do Polski (nie bez problemów) zabierając ze sobą to piękne auto.

Z Subaru jestem związany od dość dawna, prawie 5 lat jeździłem Outbackiem.

Do tej pory nie znalazłem bardziej odpowiadającej mi marki samochodów. A mialem okazje probowac roznych pojazdów, od BMW i Audi po tragiczne Chryslery i Cadillaki w stanach.

Pozdrawiam miłośników marki,

Tomasz

Taką jasnozieloną Tribecą powozisz? Na blachach EL ? Bo miałem okazję widzieć takową kilka razy na światłach.

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 11:42 pm ]

Witam się ponownie.

 

Teraz jako świeżo upieczony posiadacz zaturbionego GTka MY99 od kolegi Alex'a. Właśnie wróciłem z Krakowa i spanie dzisiaj chyba odpada :shock: . Masakra. Raz tylko pociągnąłem na trójeczce do 6.5krpm, poza tym instynkt samozachowawczy nie pozwalał trzymać dłużej :???:. Potwornie szybkie auto. Dzięki Alex :mrgreen:

 

Pozdrawiam również nowe twarze.

Nic tylko pogratulować udanej zamiany wolnossącej na turbo klasyka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ponownie.

 

Teraz jako świeżo upieczony posiadacz zaturbionego GTka MY99 od kolegi Alex'a. Właśnie wróciłem z Krakowa i spanie dzisiaj chyba odpada :shock: . Masakra. Raz tylko pociągnąłem na trójeczce do 6.5krpm, poza tym instynkt samozachowawczy nie pozwalał trzymać dłużej :???: . Potwornie szybkie auto. Dzięki Alex :mrgreen:

 

Pozdrawiam również nowe twarze.

 

kiedy będziesz w Lublinie :?:

co z tym browarem na którego się umawialiśmy :wink:

teraz poważnie się pytam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Na razie nie mam jeszcze Subaru, ale zamierzam zakupić Forestera S-Turbo. Liczę na Waszą pomoc w dziale "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" zwanym tutaj "Czy ktoś widział tego Subaraka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będziesz w Lublinie :?:

co z tym browarem na którego się umawialiśmy :wink:

teraz poważnie się pytam :mrgreen:

 

będę w sobotę. wprawdzie w niedzielę już jadę na Roztocze poleniuchować, ale spokojnie znajdę czas :mrgreen:.

 

Mam do Ciebie numer, odezwę się jak będę to się ustawimy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Subaru osobiście nie mam, ale poślubiłam maniaka motoryzacyjnego, który w posagu wniósł zamiłowanie do czterech kołek – tylko tych z napędem na każde z nich.

 

A zatem krótka historia, skąd się tu wzięłam...

 

Jeszcze nie tak dawno, życie wyglądało inaczej - cowieczorne pyskówki z małżonkiem stały się normą: "mąż, co robisz?", "a... czytam", "co, znowu forum????!!!! chodź, już spać!!!!! 2 w nocy jest!!!!!", "jeszcze tylko 3 posty mi zostały...."

 

Przyznaję, nie rozumiałam, bo męża straciłam gdzieś w wirtualnych przestrzeniach forum...

 

Ale nadeszła wiadomość – jedziemy na Plejady!!!! – WHAT????

Przed oczyma stanęła czarna wizja – mąż w swoim żywiole zapomina o rodzinie, a ja z roczna córką błąkam się po polach szukając przestrzeni do przewinięcia młodej.

 

Włos mi się jeżył na samą myśl o 5 godzinnej podróży, a co dopiero o spędzie ryczących silników i maniaków subarowych.

 

Nadszedł wielki dzień. Spakowani po dach ruszyliśmy w trasę. Małżonek pełen entuzjazmu zaczyna mi coś o turbowannach opowiadać, a ja jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam. Minęło kilka godzin dotarliśmy na miejsce. Nastawienie moje wciąż było dalekie od zadowolenia aż do rana dnia następnego.

 

Zjawiając się na starcie „jeżenie włosa” zastąpiło jakieś nieznane mi wcześniej uczucie – czyżby duch rywalizacji się włączył???? Ale to nie było tylko to! Ten dźwięk silników, zapach oleju, uśmiechy na twarzach setek osób….. stało się! Wpadłam po uszy!!! Subaru stało się jakby bliższe  Na dodatek córka była w wniebowzięta!!!

 

Po Plejadach zainfekowałam się na dobre – już nie tylko dźwięk Subaru stał się bliższy, ale cała atmosfera i ludzie. Warto było!! :mrgreen:

 

Cowieczorna rzeczywistość się zmieniła. „Mąż, ktoś pisze, że są już wyniki na stronie zlotu”, „Chodź już spać, bo późno jest!”, „Poczekaj, jeszcze tylko 3 posty mi zostały do przeczytania”

 

Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych,

 

Zainfekowana na dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przyznam się, choć wstyd...

jeżdżę skodą TURBOfamillyfurą oktavią kombi, ale 4x4 - zawsze to krok bliżej.... :mrgreen:

 

dodam tylko, że turbo .... ale diesel. :-)

 

haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać mimo iż pewnie częstym gościem nie będę. Wpadłem dać ogłoszenie o sprzedaży aut mojego przyszłego szwagra. Ja osobiście nie mam Subaru ale mam z nimi kontakt właśnie dzięki szwagrowi, obecnie już jest w posiadaniu drugiego auta tej marki. Pozdrawiam wszystkich fanów Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać mimo iż pewnie częstym gościem nie będę. Wpadłem dać ogłoszenie o sprzedaży aut mojego przyszłego szwagra. Ja osobiście nie mam Subaru ale mam z nimi kontakt właśnie dzięki szwagrowi, obecnie już jest w posiadaniu drugiego auta tej marki. Pozdrawiam wszystkich fanów Subaru.

Nie ma jak to bezinteresowność :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...