Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nowych forumowiczów :smile:

 

Andy, to wszystkiego najlepszego na te urodzinki i w związku z Twoimi planami oby szybko zleciał Ci czas do następnych :twisted: fajnie ze jako pewnik mozesz sobie wyznaczyć konkretny termin na kupno subarynki, ja niestety nie wiem kiedy uda mi sie zrealizować takie mazenia ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich subarowiczów :wink:

Jestem tu nowy, choć forum śledzę od kilku tygodni.

Na początku czerwca odbieram moje pierwsze Subaru :lol:

Mam przekonanie, graniczące z pewnością, że będzie spOKo :cool:

Pozdrowienia od Benia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich miłosnikow marki subaru.

Od niedawna jestem wlascicielem subaru Legacy z 2000r z silnikiem 2,5, moja przygoda z tym autem zaczela sie przez przypadek , potrzebowalem auta rodzinego i bedac w Itali zobaczylem Subaraka delikatnie uszkodzonego (blotnik przedni i tylny) obejrzalem go dokladnadnie i okazało sie ze oprocz zewnetrznych uszkodzen nie ma nic wiecej do roboty . Wiec postanowilem go zakupic, dwa dni pozniej subarak stał juz na podworku w PL , Subarka oprocz standarowego wyposazenia ma dodatkowo kpl uklad wydechowy Remusa , przednie tarcze nacinane , zawieszenie gwintowane Bilstein. Subarka jest troche mulowata ale w koncu to auto rodzine a nie wyscigowka , nie ukrywam ze jak przesiadlem sie z Volvo to troche mocy brakuje, mam nadzieje ze sie do tego przyzwyczaje . Duzym plusem Subarki jest naped AWD wiekszosc z aut jakie poprzednio posiadlem to byly przednio napedowki i nie ukrywam ze przy mocy 200KM mialy problem z przyczepnoscia , a tu jest rewelacja ,fakt ze moc mniejsza ale faktycznie czuc ze nie ma problemu z przyczepnoscia.

Narazie przegladam forum zeby zaczerpnac jak najwiecej informacji na temat legacy.

Pozdrawiam i do zobaczenia na spotach i zlotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.

Jestem użytkownikiem Subaru Tribeca B9 Limited od 2007 roku. Auto kupiłem mieszkając w USA, niedawno wróciłem do Polski (nie bez problemów) zabierając ze sobą to piękne auto.

Z Subaru jestem związany od dość dawna, prawie 5 lat jeździłem Outbackiem.

Do tej pory nie znalazłem bardziej odpowiadającej mi marki samochodów. A mialem okazje probowac roznych pojazdów, od BMW i Audi po tragiczne Chryslery i Cadillaki w stanach.

Pozdrawiam miłośników marki,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nazywam sie Łukasz, mieszkam w Szczecinie, poki co nie jestem jeszcze posiadaczem Subaru, no ale planuje to zmienic, poki przemieszczam sie mdm'em, czyli jedynką.

 

pozdrawiam,

neZZo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam od roku Legacy 2000cm3. nastepny bedzie Fores ale poczekam na diesla:-)).

Mieszkam w Świeradowie Zdroju czyli gdzies obok Szklarskiej Poręby.

no cóz po prostu jeżdże Subaru więc wiem że żyję. zwłaszcza w górkach, a i do domku mam pod górkę nieco. pozdrawiam wszystkich starych (czyt:zaawansowanych) forumowiczów.

Viech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Będąc pod wrażeniem Plejad oraz okolicznych okoliczności :grin: mam na myśli nocne zakłócania spokoju, płonace mokre drewno - znaczy ognisko, zalany hotel, dziki odcinek pod góre z lesniczym na szczycie i wiecznie żywej marchewy, postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Będąc pod wrażeniem Plejad oraz okolicznych okoliczności :grin: mam na myśli nocne zakłócania spokoju, płonace mokre drewno - znaczy ognisko, zalany hotel, dziki odcinek pod góre z lesniczym na szczycie i wiecznie żywej marchewy, postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów.

Pozdrawiam wszystkich.

 

:lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

W I T A J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Będąc pod wrażeniem Plejad oraz okolicznych okoliczności :grin: mam na myśli nocne zakłócania spokoju, płonace mokre drewno - znaczy ognisko, zalany hotel, dziki odcinek pod góre z lesniczym na szczycie i wiecznie żywej marchewy, postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów.

Pozdrawiam wszystkich.

 

A to i ja witam :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...