Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Paweł Wojtkiewicz napisał:

MELDUJE ŻE JESTEM W SZOKU, UWAŻAŁEM SIĘ ZA FANA MARKI SUBARU POTRAFIŁEM WYMIENIĆ MODELE SUBARU WYRWANY Z GŁEBOKIEGO SNU O 3 W NOCY

 

Czy na pewno? ;)

SUBARU BIGHORN, LONG HANDLING BY LOTUS catalog - reviews, pics, specs and  prices | Goo-net Exchange

A także druga strona bajki.

File:Isuzu aska bcl 2.0cxtypeg 1 r.jpg - Wikimedia Commons

Saabaru" na zdjęciach! - Motoryzacja w INTERIA.PL

The Chevrolet Forester | Chevy's Compact SUV

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Knurek1111 napisał:


Nie jeżdżą przypadkiem granatowym / czarnym forkiem SH?

Gadałem z takimi ludźmi (nie pamiętam już jak winnica się nazywała) na jakiejś wystawie win.

Nie, mieli starą Vitare jako wóz roboczy, a tak to cywilne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BelegUS napisał:

 

Czy na pewno? ;)

SUBARU BIGHORN, LONG HANDLING BY LOTUS catalog - reviews, pics, specs and  prices | Goo-net Exchange

A także druga strona bajki.

File:Isuzu aska bcl 2.0cxtypeg 1 r.jpg - Wikimedia Commons

Saabaru" na zdjęciach! - Motoryzacja w INTERIA.PL

The Chevrolet Forester | Chevy's Compact SUV

 

Z czym tu wjeżdżasz, niszowe modele subi oraz modele subaru wypuszczane przez inne marki to nic przy  dla mnie nic przy Subaru Traviq które jest na dobrą sprawą oplem :v Japońskie połączenia nieraz szokują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paweł Wojtkiewicz napisał:

Z czym tu wjeżdżasz, niszowe modele subi oraz modele subaru wypuszczane przez inne marki to nic przy  dla mnie nic przy Subaru Traviq które jest na dobrą sprawą oplem :v

Bighorn ma z Subaru tyle samo wspólnego co Traviq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Ktoś podpowie gdzie można by przejść się z dziećmi na spacer po Wrocławiu na kilka godzin? :)

Jeśli interesuje Cię coś bardziej w centrum miasta (niż bardzo dobre propozycje kolegów z okolicami ZOO) to możesz zaparkować sobie gdzieś w okolicy placu św. Macieja, ul. Łokietka, Brodatego lub Rydygiera (brak strefy parkowania - parkujesz za darmo) i pójść na początek do lodziarni Roma (Rydygiera) na pyszne i naturalne lody (działające od lat pięćdziesiątych u.w.) a następnie spacerkiem przez kładkę proponuje iść na Wyspę Bielarską gdzie jest super płac zabaw dla dzieci i dalej przez Wyspę Słodową i Wyspę Piasek na Ostrów Tumski i Ogród Botaniczny. :)

Nie jest do daleka trasa, nawet z dziećmi a masz sporo atrakcji, wszystko nad lub tuż przy Odrze, w cieniu drzew wśród alejek parkowych oraz całe mnóstwo zabytków na Ostrowie Tumskim (gdzie pewnie możecie wejść na wieże katedry). Wracając jeśli sił Wam wystarczy to możecie z Ostrowa przejść Mostem Pokoju na drugą stronę Odry i następnie wracać Bulwarem Dunikowskiego wracać wzdłuż Odry i w Zatoce Gondoli wynająć kajaki lub przejść dalej zielonymi terenami bulwaru do Hali Targowej, Uniwersytetu Wrocławskiego i następnie na Rynek (z którego w 15-20 min. wrócicie spacerkiem po auto na Nadodrze. Myśle że na luzie i z wieloma przerwami na atrakcje dla dzieci to spacer na 3-4h. w samym sercu miasta. 

 

Edytowane przez Michał W.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał W. napisał:

Jeśli interesuje Cię coś bardziej w centrum miasta (niż bardzo dobre propozycje kolegów z okolicami ZOO) to możesz zaparkować sobie gdzieś w okolicy placu św. Macieja, ul. Łokietka, Brodatego lub Rydygiera (brak strefy parkowania - parkujesz za darmo) i pójść na początek do lodziarni Roma (Rydygiera) na pyszne i naturalne lody (działające od lat pięćdziesiątych u.w.) a następnie spacerkiem przez kładkę proponuje iść na Wyspę Bielarską gdzie jest super płac zabaw dla dzieci i dalej przez Wyspę Słodową i Wyspę Piasek na Ostrów Tumski i Ogród Botaniczny. :)

Nie jest do daleka trasa, nawet z dziećmi a masz sporo atrakcji, wszystko nad lub tuż przy Odrze, w cieniu drzew wśród alejek parkowych oraz całe mnóstwo zabytków na Ostrowie Tumskim (gdzie pewnie możecie wejść na wieże katedry). Wracając jeśli sił Wam wystarczy to możecie z Ostrowa przejść Mostem Pokoju na drugą stronę Odry i następnie wracać Bulwarem Dunikowskiego wracać wzdłuż Odry i w Zatoce Gondoli wynająć kajaki lub przejść dalej zielonymi terenami bulwaru do Hali Targowej, Uniwersytetu Wrocławskiego i następnie na Rynek (z którego w 15-20 min. wrócicie spacerkiem po auto na Nadodrze. Myśle że na luzie i z wieloma przerwami na atrakcje dla dzieci to spacer na 3-4h. w samym sercu miasta. 

 

To jest świetny plan. Nawet sam zastanawiam się czy nie zaplanowac jakiegoś wypadu do Wrocławia :rolleyes:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za sugestie :thumbup: wybrałem najbardziej optymalną opcję, czyli kolejkowo :dance: wiele lat temu byłem w parku miniatur w Hamburgu i mam po tym dość wysokie oczekiwania po takich atrakcjach i muszę przyznać, że nie zawiodłem się. Modelarze naprawdę przyłożyli się do pracy :hi: ilość smaczków i detali jest tak wiele, że pół dnia to za mało, a co dopiero z dziećmi 2h. Subaraków żadnych nie udało mi się wypatrzeć:P, ale chyba najbardziej mnie rozbroił ten widok :cry:

IMG_20220502_173246.thumb.jpg.dcea05ce64f83c60a6fa5dab9ca490c1.jpg

 

Ten uczuć, że kiedyś to było. Powiedziałem o tym szczególe Panu z obsługi. Powiedział, że w Parku mają swojego "Morawieckiego" i swoją tarcze antyinflacyjną :biglol:

Oczywiście przy wyjściu dziecko chciało kolejkę ze sklepiku. Nie zgodziłem się, ale obiecałem, że po powrocie z morza będzie w domu już czekała :dance:

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Przy takich cenach to większego ruchu bym sie spodziewał :biglol:

Przecież stacje jak Shell, BP, CircleK są droższe, ale kto bogatemu zabroni ;)

 

A tak naprawdę, to po co mam płacić więcej za to samo ? Po drugie i ważniejsze, czy to rząd Morawieckiego, Tuska czy innego, wolę zasilać Polski budżet, a nie obcy. 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Przecież stacje jak Shell, BP, CircleK są droższe, ale kto bogatemu zabroni ;)

 

A tak naprawdę, to po co mam płacić więcej za to samo ? Po drugie i ważniejsze, czy to rząd Morawieckiego, Tuska czy innego, wolę zasilać Polski budżet, a nie obcy. 

 

A Lotos? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

A Lotos? :rolleyes:

Lotom. A ty? 

:biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...