Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

...sprzedałem samochód. Nie, nie Subaru. Mojego Legacy po zakupie nawet jeszcze nie powąchałem. Sprzedałem Lexa IS200 Sportcross tutaj, znaczy w Irlandii, skąd wyjeżdżam z końcem tego miesiąca. Howgh!

Poważne życiowe zmiany? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blixten napisał:

Też miałem możliwość od razu na sternika, ale gdy wpisałem godziny pod żaglami z 'Daru Młodzieży', to dostałem odpowiedź, że to nie jacht i nie mogą mi tego uznać... 

Odwołałem się przekonując, że to coś więcej niż jacht i w końcu dostałem patent :D

 

Ja miałem grubo ponad 1000h z małych jachtów, tylko 200h było z Zawiasa. Z tego co pamiętam była klauzula że z żaglowców może być max 100h z wymaganych 200h, ale chyba potem to znieśli.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dziś po Zamościu jeździ samochód Google Street View- Subaru Impreza. Jest szansa, że mój Forek załapał się dwukrotnie.
A nie był to przypadkiem Apple?

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wczoraj oddałem swojego do lakiernika i teraz jeżdżę żonowozem. Dziś naprawa klimy i nieszczelności LPG, w weekend jeszcze muszę wymienić uszczelkę i śruby wydechu środkowego. Ale generalnie jest tragedia, nie jedzie, nie skręca, nie hamuje, masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Dzisiaj płacąc w Casto nie podałem kodu pocztowego, a Pani spojrzała na mnie jakby brakowało mi którejś klepki :biglol:

zawsze odmawiałem i nie było reakcji negatywnej. Od pewnego czasu podaję cokolwiek byle niezgodnego z prawdą bo stwierdziłem, że "oficer" łączący to z moja kartą powinien mieć coś z życia

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...