Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Regał już złożyłaś, ałto przyparkowane,także czy jestem potrzebny ? :D 

Słoiki i butelki z winem sama otwieram, tak że możesz odpocząć :lol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

Tak szczerze kiedyś też tak parkowałem na żyletki, aż pięknego cudownego dnia musiałem jechać do lakiernika ^_^. Ktoś w nocy musiał bramę przestawić tak, tak na pewno było ^_^.

Moja sąsiadka, parkująca z lewej strony, ma dość często problem z trafieniem między linie wyznaczające miejsca parkingowe :mrgreen:  a jej auto jest nieduże żeby było jasne... 

 

Dlatego tak parkuję ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Aga napisał:

Moja sąsiadka, parkująca z lewej strony, ma dość często problem z trafieniem między linie wyznaczające miejsca parkingowe :mrgreen:  a jej auto jest nieduże żeby było jasne... 

 

Dlatego tak parkuję ;)

 

Zostaw jej za szybą kolorowankę z dedykacją, że na niej najłatwiej potrenować jak nie wyjeżdżać za linie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał:

Moja sąsiadka, parkująca z lewej strony, ma dość często problem z trafieniem między linie wyznaczające miejsca parkingowe :mrgreen:  a jej auto jest nieduże żeby było jasne... 

 

Dlatego tak parkuję ;)

 

 

Mam sąsiadkę która lubi zjeść, oj lubi dużo zjeść i przed blokiem zajmuje dwa miejsca. Nie myślcie, że jest gruba po prostu nie chodzi głodna.

 

Mój pierwszy samochód który miałem odpicowałem tzw mechniczna i wizualna perełka. W aucie był zrobiony remont silnika, konserwacja, polerka, środek wyprany i "wyplakowany" autko cud malina. Był to samochód kupiony za swoją ciężką pracę. Pewnego dnia jak był korek w mieście. Pewien Pan za długo obserwował chodnik i nie zauważył, że po przejechaniu 20 m wszyscy stoją. Omega przesuneła (gdy trzymałem hamulec) moje auto na Civica. Tylny pas oparł się na kole zapasowym ... a na przednim zderzaku pojawiła się pajęczyna na lakierze rejestracja została pognieciona . Od tego czasu walory wizualne są dla mnie mniej znaczące. 

 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Justi napisał:

W tym przypadku parkowałam jak @Agalubi. Na "żyletki" ;)  

 

A forum radziło, salon połowę mniejszy, garaż 2-krotnie większy ;) Ech Ci architekci ;)

 

Na południu już zimowo. Wczoraj krótki wypad, po drodze wzgórze "Cukrowa głowa" o które w maju 1915 toczyły się zacięte walki pomiędzy armią austro-węgierską i rosyjską. Spoczywa ponad 600 żołnierzy, w tym wielu Polaków. W części prawosławnej są mogiły żołnierzy rosyjskich z tak odległych regionów jak np. Abchazja.

 

20201201_121652.jpg

 

20201201_120751.jpg

 

20201201_121854.jpg

Edytowane przez subleo
  • Super! 9
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Aga napisał:

Dla mnie to jest Zaspa, a nie Brzeźno :)

 

Zgodnie z aktualnym podziałem administracyjnym do Brzeźna należą; molo, promenada, parking oraz pomnik "Powiew Wolności" - chociaż ten ostatni chętnie bym przehandlował,  natomiast Zaspa zaczyna się po drugiej stronie ulicy Czarny Dwór.     

Wszelkie dalsze spory możemy rozstrzygnąć przy kawie ;) 

 

2_Brzezno.jpg

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...