Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i dobre wieści , pytaliście wielokrotnie o gadżety itp . Otóż sa w przygotowaniu i bedzie cała kolekcja , koszulki , czapki , kurtki , kubki itp . Maja być za ok 2 miesiące moze wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ze chodzi o zgłoszenia ale nie byłem do końca powiem.

Nie znam procedur zgłoszeniowych ale te wariacje nazwy dotyczą nie tylko Fiesty ale także innych aut i klas wiec przypuszczam ze to niekonsekwencja zgłaszających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i dobre wieści , pytaliście wielokrotnie o gadżety itp . Otóż sa w przygotowaniu i bedzie cała kolekcja , koszulki , czapki , kurtki , kubki itp . Maja być za ok 2 miesiące moze wcześniej :)

 

Extra wiadomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z oesow oglądając Roberta sa bardzo pozytywne zrobił ogromny postęp i technika nie odbiega od czołówki ale widać było ze traci ze względu na pozycję.

Z innych spostrzeżen to Latvala i Ogier w Szwecji sa dosłownie w innej lidze. Różnica w stosunku do innych jest wręcz widoczna gołym okiem. Kolejna rzecz na którą zwróciłem uwagę to Fordy Tanska i Evansa maja zupełnie inny dźwięk silnika niz inne Fiesty i zastanawiam się dlaczego. Wydają się byc tez szybsze.

 

Też mam podobne wrażenia. Robert nie wygląda na tak zagubionego jak w zeszłym roku.

Co do dźwięku, to faktycznie fiesty M-sportu brzmią nieco inaczej, ja na to zwróciłem uwagę na filmach z testów. Jakby były mniej przytłumione. Obstawiam, że może to jakieś inne mapy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tam parkowalo chyba z pięciu a Meeke tez sie kręcił cały dzień :)

Kurcze szkoda tej awari troche bo Robert na prawdę dobrze wyglądał na tych oesach w porównaniu do zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk wróć!!!!! Można na niego narzekać, ale jak dwóch amatorów, jeśli chodzi o WRC (specjalizują się w innych dziedzinach motorsportu) bierze się za komentowanie czegoś w co weszli "wczoraj", to jest obrażanie wiernych kibiców. 

Oni tego po prostu nie czują, są zwyczajnie w pracy i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...