Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

... i ja dzis stawiam zakłady jak ktos przyjmie , że Robert , rajd Polski wygra :) wiem wiem , dzis to sie zdaje mało prawdopodobne ,ale zobaczycie :)

 

Przyjmuję. Stawiam przysłowiową stówkę, obiad (taki za drugą stówkę) i alkohol (max.do trzeciej stówki). Zasady : jak Robert wygra Jacky X, stawi się w umówionym miejscu, w samo południe, w Hotelu w Mikołajkach zaprosi na obiad, alkohol na miejscu lub na wynos i jeszcze stówka w gotówce. Wygrywam w każdym innym wypadku : będzie conajwyżej drugi, wycofa się, nie dojedzie, nie zgłosi , gradobicie, koklusz itp :) . A niech tam dorzucę do stawki jeszcze bilet na tropikanę. Ręcznik hotelowy, czepek mam swój. ;)

 

to zakład wygląda na przyjęty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam tylko 1997 r i hołkowe bączki , wbrew zakazu.

 

 

...ja podobnie pamiętam ś.p. Junusza Kuliga focusem, chyba na którymś warszawskim również wbrew zakazom.

 

Trzymam kciuki za Roberta, Wam którzy tam będziecie obrzydliwie zazdroszczę :P Bawcie się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, żeby RK się pojawił na rajdze w naszym pieknym kraju, ale zobaczymy. Się nie nastawiam.

wg autosport.com :

"...While precise details of Kubica's calendar will not be known before Citroen announces the deal in the next few days, it is certain he will compete in Gran Canaria and on his home round in Poland in September..."

Wydaje mi sie, że jeżeli faktycznie będzie sezon w ERC to Citroen umie liczyć na tyle, że jednak RK pojedzie w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, żeby RK się pojawił na rajdze w naszym pieknym kraju, ale zobaczymy. Się nie nastawiam.

 

Jesli bedzie kontrakt z Citroenem , to raczej wyjscia nie będzie miał :) .

 

No rzeczywiscie , rozmawiałem z Kubą i jest to potwierdzone że Maciej B. pilotem Roberta , rewelacja jak dla mnie !!! A Sołek rozważa koniec kariery i to jest smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sołek rozważa koniec kariery i to jest smutne

 

Rzeczywiście smutne. Facet się świetnie realizował w swojej pasji.

Nie wierzę, żeby całkiem zrezygnował, będzie go ciągnęło, tak jak innych, co skończyli karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Sołek rozważa koniec kariery i to jest smutne

 

Rzeczywiście smutne. Facet się świetnie realizował w swojej pasji.

Nie wierzę, żeby całkiem zrezygnował, będzie go ciągnęło, tak jak innych, co skończyli karierę.

 

Oczywiście ze tak , ze będzie ciągnęło , ale podobno ma w tym sezonie zawiesić kask. zaznaczam z naciskiem na podobno ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sołowowa to dla mnie jest naprawdę godny szacunku z wielu względów.Ale jak patrzę na Jego karierę sportową to oprócz tego,że jest szybki to ma bardzo mało wypadków. Znaczy,dobrze dobiera strategię i szacuje ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma bardzo mało wypadków. Znaczy,dobrze dobiera strategię i szacuje ryzyko

 

 

albo za wolno jeździ ;)

 

 

ale poważniej to też bardzo szanuję Sołowowa i szkoda by było, żeby się wycofał.

 

 

 

Co do planów RK to Gran Canaria kusi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...