Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z pewnością to zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają sie już pierwsze przecieki . Czas pakowac walizki na Gran Canarię :yahoo:

http://www.autosport...t.php/id/105759

 

Jak ktos chętny to zapraszam , 2900 całośc na tydzień z all inc.

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają sie już pierwsze przecieki . Czas pakowac walizki na Gran Canarię :yahoo:

http://www.autosport...t.php/id/105759

 

Jak ktos chętny to zapraszam , 2900 całośc na tydzień z all inc.

Zazdroszcze , pamiętam tylko 1997 r i hołkowe bączki , wbrew zakazu. Kibice stworzyli nie zapomnniane wspomnienia.

Obecne Rajdy są już inne albo jestem stary :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Kuby Gerbera z innego forum ;)

:drool: :drool: :drool:

Rewelacyjne info. Bardzo doświadczony pilot, który będzie umiał Roberta momentami zahamować :idea: Naprawdę świetny news!

 

Ciekawe tylko co z Rajdem Polski? Jeden pilot z dwoma kierowcami nie pojedzie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to pierwszy raz to słyszę , ale to w sumie dość prawdopodobne i bardzo dobry pilot ! Oby nadążyl tylko za Robertem ;) . Ja znowu słyszałem o Przemku Mazur , zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzył, to któryś z nich nie pojedzie "Polskiego". Zdecydowanie Wolałbym zobaczyc piękny i zwycieski debiut.

 

Ja też , ale z drugiej strony , ja mysle ze ten sezon dla Roberta to bedzie totalna nauka , i mysle ze az tak spektakularnych sukcesów nie mozna sie od razu spodziewac , tym bardziej ze tak naprawde nie wiadomo jak ta nowa skrzynia sekwencyjna bedzie sie sprawowac , nie w sensie szybkosci , a awaryjnosci .

 

Polski to szutry i może się okazać, że Kubica nie wystartuje a wtedy problem z pilotem będzie rozwiązany :rolleyes:

 

wystartuje zobaczysz :)

 

wielu ludzi mysli ze Robert to asfaltowiec , ok , moze sie to tak wydawac, ale zobaczycie , na szutrach Robert sobie naprawde poradzi i bedziecie w szoku , wspomnicie moje słowa :) , pamietajcie ze ERC to 3/4 szutry , i ja dzis stawiam zakłady jak ktos przyjmie , że Robert , rajd Polski wygra :) wiem wiem , dzis to sie zdaje mało prawdopodobne ,ale zobaczycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zobaczycie , na szutrach Robert sobie naprawde poradzi i bedziecie w szoku , wspomnicie moje słowa

 

sam jestem ciekaw jak sobie poradzi, nie pamiętam żeby na szutrze startował :rolleyes:

 

 

ja dzis stawiam zakłady jak ktos przyjmie , że Robert , rajd Polski wygra

 

może być najwyżej drugi za Hołkiem ;):D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i ja dzis stawiam zakłady jak ktos przyjmie , że Robert , rajd Polski wygra :) wiem wiem , dzis to sie zdaje mało prawdopodobne ,ale zobaczycie :)

 

Przyjmuję. Stawiam przysłowiową stówkę, obiad (taki za drugą stówkę) i alkohol (max.do trzeciej stówki). Zasady : jak Robert wygra Jacky X, stawi się w umówionym miejscu, w samo południe, w Hotelu w Mikołajkach zaprosi na obiad, alkohol na miejscu lub na wynos i jeszcze stówka w gotówce. Wygrywam w każdym innym wypadku : będzie conajwyżej drugi, wycofa się, nie dojedzie, nie zgłosi , gradobicie, koklusz itp :) . A niech tam dorzucę do stawki jeszcze bilet na tropikanę. Ręcznik hotelowy, czepek mam swój. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam żeby na szutrze startował
wiez mi ze kilka odcinow w rally du var po deszczu są bardzo bliskie szutrom. Moze nie ma takiego doswiadczenia jak wielu innych ale w sumie jago doswiadczenia w rajdach sa dosc swieze i popatrz co wyprawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...