Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

jesli bedzie jezdził w ERC to pierwszy rajd na jakim bedzie to Canary , 21-23 marca , już zarezerwowałem przez zupełny przypadek urlop w tym czasie :biglol: , ale coś czuje ze bedzie jezdził i w DTM , i w ERC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwszy rajd na jakim bedzie to Canary , 21-23 marca , już zarezerwowałem przez zupełny przypadek urlop w tym czasie :biglol:

 

:twisted:

patrz jaki przypadek :idea: mi jakoś też w tym terminie chyba urlop wypadnie i zupełnie przypadkowo poprosiłem znajomą agentkę o oferty z Gran Canaria :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM jest emerycką ligą? gratuluje poczucia humoru...

Oczywiście, że emerycka.

Chodzi mi o to, że znajdują w niej miejsce w dużej mierze kierowcy, którzy porzegnali się już z F1, albo F1 ich pożegnała.

Może i DTM-owi bliżej do F1, ale myślę, że w Rajdach Robert pokazując już potencjał, może osiągnąć wiele, jak nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem, ale mysle ze podobnie da sie te info wykopac gdzies na necie. chodzilo mi o to, ze DTM wcale taki obciachowy nie jest, w Niemczech jest calkiem popularny a do tego jest jednak seria wyscigowa z ktorej raczej blizej do F1 niz z rajdów. W DTM rajdowcy nie jezdza (w obecnym składzie przynajmniej nie ma żadnego) a kierowcy F1, F3, WTCC, LeMans series, itp. tak. A skoro RK jednak mysli o powrocie do F1 to to nie jest zly pomysl. I tak przeciez pelnego sezonu w rajdach nie zaliczy w 2013.

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM, tak jak wiele innych wyścigowych serii jest jednym z wielu seriali, dlatego często, jak już wcześniej wspomniałem trafiają tam byli kierowcy królewskiego championatu.

Nie pamiętam, choć mogę się mylić, żeby DTM był trampoliną do F1. W przeciwieństwie do wielu niższych serii "Formuł", które są naturalnym przedsionkiem. DTM to raczej schyłek, w którym (trzeba to im oddać)ściga się wielu wybitnych kierowców.

To oczywiste, że jeżeli Robert myśli o powrocie do F1, to Niemieckia seria jest właściwsza. Ale ciężko uwierzyć, żeby wrócił na właściwym poziomie, we właściwym bolidzie. Za to jestem pełen wiary, że uda mu się to w rajdach.

Wole oglądać jego podia w ERC, a w kosekwencji zwycięztwa, niż w DTM...... i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, będą podia i w ERC i w DTM. W DTM zespoły pompują mnóstwo kasy! BMW odeszło z F1 właśnie, żeby ścigać się w DTM(i wygrało serię bodajże w ostatnim wyścigu), myślę, że to najbardziej zaawansowana technicznie seria wyścigowa aut turystycznych w Europie(za granicą jest jeszcze NASCAR - tam też dużo kasy idzie). Zobaczcie jak zmodyfikowane aero mają te BMW i Mesie:

mercedes-benz-c-amg-dtm-05.jpg

BMW-M3-DTM-90080682.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobałby mi się, podobno rozważany, wariant ERC + DTM. Natomiast realnie chyba mało prawdopodobny, gdyż juz raz start w rajdowce przekreślił cały sezon, a nawet kilka sezonów w wyścigówce.

Zatem sponsorzy startów Roberta w obydwu seriach musieliby uwierzyć że wyczerpał juz limit pecha i dojedzie im serie do końca sezonu. Czego bardzo mu zresztą życzę, za kierownicą czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za magazynem WRC:

"Według magazynu Autosport Robert Kubica przetestuje Mercedesa przeznaczonego do DTM. Jazdy mają odbyć się w przyszłym tygodniu na torze Ricardo Tormo pod Walencją.

 

Pod koniec listopada Yves Matton stwierdził w rozmowie z francuskim dziennikiem „L’Équipe”, że Polak odrzucił propozycję startów w tej serii wyścigowej. Wówczas zdaniem prasy za propozycją stała najprawdopodobniej ekipa BMW, zapowiadająca rozszerzenie programu.

 

W ostatnich tygodniach Robert Kubica był łączony ze startami w ERC. Kierowca nie zadecydował jeszcze, czy w 2013 r. powalczy na oesach, czy na torach."

 

Wysłane z HTC Sensation.

www.dkms.pl zarejestruj się i pomóż.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma testowac dopiero :)

 

mozecie sobie ogladac prawie on-line :)

http://en.comunitatvalenciana.com/webcam/sin-zona-sin-muni-cheste-2

 

Buahahahaha prosze co napisał wprost.pl

http://www.wprost.pl/ar/385300/Kubica-porzuci-F1-na-rzecz-rajdow-DTM-Jutro-pierwszy-wyscig/#an_487182108

 

porzuci F1 na rzecz rajdów w DTM :wacko::facepalm::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...