Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z Julianem Obrockim już nieco historyczny ale mówi dosyć ciekawie o RK pierwsze 14 min. JO wspomina o zespole Syberia z którym po Alpach RK upalał Subaru miśki. Może ktoś mnie oświeci, co to za zespół i co to za model Subarynki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Lotosu nochal tego gościa po lewej tez podobny bardzo ; d Nie wiem, juz sie gubie sam w tym. Ale info ma byc podane wkrotce na konferencji. A konferencje na 13 marca zapowiedział Orlen z tego co mi wiadomo, z dużym newsem. PAtrzac po tym, ze dla Michala wybrali Mini z Moto Italli ciezko mi troche uwierzyc, ze wyszarpali fure kasy na program Kubicy w tym sezonie, ktory zapowiada sie grubo. Pewnie 10-15 rajdów bedzie lacznie , a do tego napewno RK zabookował mnostwo dni testowych, hmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że RK dogadał się jednak z Orlenem, a nie z Lotosem.... hmmm

 

coś więcej masz do powiedzenia ?

 

To takie glosne myslenie, po pozbieraniu wszystkich rzeczy w calosc i wypowiedzi z roznych zrodel. Poczekamy zobaczymy. Tylko 3 dni do konferencji Orlenu i bedzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian Obrocki nieźle nazmyślał, albo ma złego informatora...

 

Jeżeli masz prawdziwe informacje to je przedstaw, bo wyjdzie na to, że Ty nie masz żadnego informatora i bez podstaw oskarżasz Pana Juliana Obrockiego.

Czy potrafisz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące zespołu Syberia i Subaru miśka? Tak czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apis.

To, że nie mam informatora to akurat prawda..., ale oskarżam na mocnych podstawach.

 

Teraz mogę napisać jedynie, że między innymi Łukasz Witas napisał wprost, że to co mówi tam Julian to w większości "kłamstwa".

 

Dawno słuchałem tego wywiadu więc nie przytoczę teraz konkretnych argumentów, ale z tego co pamiętam to jest ich dużo. Jutro jak odsłucham ponownie to napiszę za co oskarżam Pana Juliana, którego szanuję, ale wyobraźnię to on ma duuużą.

 

Edit: stricte na Twoje pytanie niestety nie potrafię odpowiedzieć.

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, Cezary Gutowski pisze na FB o "arcyważnej" konferencji koncernu. Zobaczymy...

Jak już to o "ważnej", a nie "arcyważnej"...trzymajmy sie faktów.

 

No rzeczywiście, to bardzo zmienia postać rzeczy... Cezary wałkuje ten temat od tygodnia, więc zwróciłbym raczej uwagę na kontekst, a nie na samo słówko. Chociaż z drugiej strony Gutowski jest (najwyraźniej) fanem Giermaziaka, możliwe, że po prostu ogłoszą sezon w jakichś wyścigach długodystansowych (a niech to nawet będzie ELMS) i tyle. Nie ma się co specjalnie jarać, szczególnie, gdy zna się przeszłość Orlenu i Roberta, ale śledzić "internety" trzeba ;)

Edytowane przez AFD100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa na Kanary , będzie co ogladac :) warto zauważyć że Robert zgłoszony jako prywatny kierowca , a nie zespół , więc najprawdopodobniej będzie team od Portugali :)

 

http://www.rallyislascanarias.com/index.php/en/entry-list-fia

http://www.rallyislascanarias.com/index.php/en/entry-list-2-rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian Obrocki nieźle nazmyślał, albo ma złego informatora...

 

Jeżeli masz prawdziwe informacje to je przedstaw, bo wyjdzie na to, że Ty nie masz żadnego informatora i bez podstaw oskarżasz Pana Juliana Obrockiego.

Czy potrafisz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące zespołu Syberia i Subaru miśka? Tak czy nie.

 

Najbardziej rozbawiły mnie teksty na temat pokera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julian Obrocki nieźle nazmyślał, albo ma złego informatora...

 

Jeżeli masz prawdziwe informacje to je przedstaw, bo wyjdzie na to, że Ty nie masz żadnego informatora i bez podstaw oskarżasz Pana Juliana Obrockiego.

Czy potrafisz odpowiedzieć na moje pytania dotyczące zespołu Syberia i Subaru miśka? Tak czy nie.

 

Najbardziej rozbawiły mnie teksty na temat pokera

 

No dziadek ostro przymitomanił z ta 5 najlepszych pokerzystow swiata + to że RK finansuje sobie starty z wygranych :D Po tym, reszty nie chciało mi sie już słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie już terminy relacji z kanar. Prócz obiecanej od carfita ;)

Ramówka Eurosportu - Rajd Wysp Kanaryjskich

Piątek 22 marca

00:00-00:30 Podsumowanie Dzień 1 (Eurosport)

 

Sobota, 23 marca

00:30-01:00 Podsumowanie Rajdu (Eurosport)

 

Wtorek, 26 marca

oo:30-01:00 Inside ERC (Eurosport)

 

Chyba, ze dzieki RK sie cos zmieni i bedzie live ;)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...