Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak dla mnie to na tym nawrocie stracił 1/2 jak nie 3/4 długości auta...  :(

 

 

Seb na wejściu jest pół auta za RK, na wyjściu z 1/4 auta z przodu.

Porównaj sobie według punktów na poboczu czy innych,wnioski będą trochę inne. ;)  

 

 

Skończyłem.

 

Wnioski te same. 

 

Seb był za RK na wejściu i przed RK na wyjściu. 

 

Może ilości samochodu mniejsze ale jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skończyłem.   Wnioski te same.    Seb był za RK na wejściu i przed RK na wyjściu.    Może ilości samochodu mniejsze ale jednak. 

Porównując filmiki,to Seb jest z przodu na wysokości słupa i zaraz za słupem masz na poboczu kamerkę,tam sytuacja podobna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja cieżko powiedzieć ze to nie prawda

Taaaak, tylko z perspektywy czasu, to wydaję się teraz, że Citroen był naprawdę kawał solidnego auta. Jedynie co szwankowało to skrzynia biegów i ręczny, ale w tej kwestii niestety nie dało się wiele więcej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior wiem ze w pewnym sensie mamy podobne zdanie na temat poczynań Roberta w WRC.Ja tez uważam ze jest bardzo duzo błędów ktore sa wynikiem za szybkiego tempa w stosunku do posiadanego doświadczenia.W wielu syt. To tempo jest tez podyktowane chęcią nadrobienia niedomagan sprzętowych ależ drugiej strony ciezko jest nie zauważyć ze jednak w tym wypadku wybór sprzętu i sam jego stan czy konfiguracja nie do końca zawsze była szczęśliwa dlatego mówienie w ten sposob jest troche krzywdzące.

Da mnie jest to ewidentne ze zostały podjęte złe decyzje ale były to czynniki ciężkie do przewidzenia.Układ z Msportem miał byc lepszy niz z Citroenem ktory akurat wtedy był w okresie ogromnej stagnacji no a jak wyszło wszyscy wiemy.

Na ile jest obecnie inwestowane w obsługę sprzętu i jego serwis tez nie wiemy ale biorąc pod uwage ze sezon jest łatany to z budżetem nie jest za bogato wiec nie zdziwił bym sie gdyby tu i tam chodzone na skróty tym bardzie ze jednak sprzęt Roberta dostaje troche po tyłku tak wiec wyniki i wpadki sazapewne wypadkowa tego wszystkiego.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał do porównania, testy Latvali na tym samym odcinku co RK. Na tym samym kanale też są testy innych zespołów. Chyba wszyscy jeździli po tym samym.

 

A VW może zapłacić spora sumkę kary

http://www.tvp.info/21711401/18-mld-dol-kary-dla-volkswagena-szef-koncernu-zarzadzil-sledztwo-ws-oskarzen-o-manipulacje-z-emisja-spalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...