Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo WRC weszlo w 1997 roku i każdy zaczynal w podobnym czasie wiec samochody były dosc konkurencyjne wobec siebie. Obecnie DS i Fiesta pamieta 2011 rok i to DS byl góra ale zaden z nich nie byl juz za bardzo rozwijany a w tym sporcie jsk stoisz w miejscu to sie cofasz. Vw wszedl 2 lata później i z największym budżetem dokładnie wtedy jak i Citroën i Ford mocno podupadl dlatego też wypracowali technologiczna przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trochę to karykaturalnie zaczyna wyglądać

 

Ano, w setupie asfaltowym to jeszcze ujdzie, w szutrowym już jest źle a będzie jeszcze gorzej ;):biglol:

Załączam fotkę poglądową z RP ;)

attachicon.gifP1000494.JPG

SZUTROWY jeszcze ujdzie, ale wyobrażasz sobie ZIMOWY na wąskich kolcach? :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile taka suwnica wyciaga na prostej? :P

 

 

Wiem już, co mi nie grało w Rajdzie Polski. Teraz mnie oświeciło - Michała Sołowowa brakowało.

 

A coś jeszcze - tak sobie oglądałem na WRC+ różne rzeczy i nie wiem, być może mnie to się wszystko wydaje, ale jak sobie przypomnę Ogiera sprzed dwóch-trzech sezonów, to on tak "komputerowo" jezdził, natomiast na Rajdzie Polski odnosiłem wrażenie, że napiera na zakręty z jakąś taką dziką wściekłością, jakby chciał roznieść trasę w pył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makinen będzie na Fince rozmawiać z kierowcami nt. 2017 roku i ich planów na ten rok. Ciekawe czy będzie rozmawiać z RK?

http://www.ts.fi/urheilu/moottoriurheilu/ralli/795348/Toyotan+Makinen+aloittaa+kuskitunnustelut+jo+Suomen+MMrallissa

Nie sadze , Tommy będzie chciał przeforsować swoich kierowców. Których jest menadzerem/opiekunem , tak skandynawska tradycja od lat .

  • Lajk 3
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera, musze przestać naciskać na strzałki na tablecie :facepalm: miała byc zielona dla Carfita :mrgreen:

Nigdy Ci tego nie wybaczę ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Ja sie zastanawiam czy przypadiem nie zostana jednak w WRC i WTCC jednoczesnie? Bo chca rozdzielic marke Citroen i DS (jako odrebna marke), wiec moze jedno zostanie w jednym, a drugie - w drugim...? Aktualnie jest Citroen C-Elysee w wyscigach, a w rajdach DS3....

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...