Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Robert będzie czynny w motosporcie ? WTF ??? Czyli nici z konkurencyjnego WRC. Żenada !!!

Proponuje stronę :

darmowypsychiatra.pl

 

Za 1000pkt wizyta gratis

 

Zatankuj dzis bo brakuje 80pkt

 

Dziękuję za rekomendacje ale nie skorzystam z Twojej karty stałego klienta i systemu zniżek.

 

PS. Wypromowałeś firmę na fali Roberta? Pewnie spotkało się to z Jego szacunkiem. On lubi takie tanie zagrania:Jeżdżę wszędzie za Robertem a oto moja firma ...

 

Oj pojechales po bandzie :(

Edwin wszystkiego najlepszego :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dzisiaj juz wyplynely dobre wiesci. :)

 

===

Jacky X, choc jestem tutaj krotko, opinie mam o Tobie wyrobiona, a kolejnymi postami tylko ja podtrzymujesz i zamiast znajomych, robisz sobie wrogow.

Odbiegne od tematu na moment - internet poszedl w zlym kierunku i juz tego chyba nie da sie odwrocic - kazdy powinien podczas podlaczenia logowac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem oraz lokalizacja i w kazdym miejscu, gdzie sie udziela, powinno sie to wyswietlac - ot, miast ksywki - prawdziwe dane sie pokazuja i nie ma H4lika, tylko Krystian Kłonowski. Ilez mniej byloby internetowej nienawisci, kozaczenia i tego calego negatywnego bajzlu, ktory pozorna anonimowosc za soba tu niesie. A gdyby komus nie zalezalo na wlasnej reputacji, to przynajmniej inni by wiedzieli, ze np. X to debil.

 

 

Carfit - wszystkiego najlepszego, gory zlotowek na podroze i zebys mogl sie wypromowac na swiecie u boku Ogiera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARFIT,
-po pierwsze STO LAT !!!!
-po drugie - widzisz co zrobiłeś ?! Pierwszy gość z nerwów już odleciał :D
-po trzecie - jak możesz udzielić odpowiedzi ze świata WRC to ja poproszę o odpowiedź na pytanie - Czy Robert Kubica czyta ten wątek ?

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst o nieporozumieniach w sieci , z którym zgadzam się, bo często doświadczam niezrozumienia zwłaszcza w sieci, nie zrozumienia ironi,którą bardzo lubię i zażartych walka o ... nic. Mniejsza z tym, sytuacja z RK jaka jest taka jest i po prostu puściły mi nerwy. Pewnie C. zachował się nieelegancko bo ....... też mniejsza z tym Nie warto chyba kłocić się dłużej niż jeden dzień. Zwłaszcza,że  ....też mniejsza z tym.

http://www.spidersweb.pl/2013/11/internet-slowa-czyli-smierc-ironii.html

 

A w dniu urodzin Carfitowi. Sto lat,zdrowia ,szczęścia , pomyśloności, z daleka od Maciarewicza i każdego kto od razu przy zaczepce wytacza armatę ;) .

 

prezent-na-urodziny-mojego-meza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A-Style Team wybiera się na Rajd Monte Carlo. Na razie wiadomo, że zespół z Porlezzy wystawia Fiestę R5 dla załogi Marco Silva/Giovanni Pina. Być może skład będzie szerszy. ‪#‎WRC‬ ‪#‎Rally‬"

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/a-style-zaliczy-monte,58793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wystawia Fiestę R5 dla załogi Marco Silva/Giovanni Pina. Być może skład będzie szerszy.

Ja to rozumiem tak, że fieścina dostanie dystanse na koła i będzie... szersza ;)

 

 

 

Ale wtedy łatwiej jest półośkę ukręcić. :mellow::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...