Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do forumowych gratulacji dla Roberta i Maćka :hi::puchar: :puchar: :puchar:

 

Cieszę się, że Robert utarł nosa wszystkim malkontentom i pseudoznawcom i pokazał, ile jeszcze może osiągnąć w sporcie motorowym.

 

Życzę mu, żeby kiedyś trafił do dobrego zespołu F1 (nie Ferrari) i zdobył z nim tytuł mistrza, bo słowa szefów Ferrari były po prostu żenujące.

 

A na koniec, wkurzyłem się, jak w wieczornych wiadomościach RMF-u najpierw usłyszałem o Vettelu, a dopiero później o Kubicy - ŻENADA :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekkaA na koniec, wkurzyłem się, jak w wieczornych wiadomościach RMF-u najpierw usłyszałem o Vettelu, a dopiero później o Kubicy - ŻENADA :facepalm::toobad: Na TVN tylko wzmianka 7 sek,Polsat wzmianka 15sek totalna zalamka z naszymi mediami, a w RAI nawijali przez 40min i pokazywane ciekawsze przejazdy Robiego w tym sezonie tak szanuja i kochaja WLOSKIE media Robiego :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, banda nieudaczników nieumiejących w piłkę trafić jest widać bardziej interesująca dla mediów niż nowy Mistrz Świata z Polski:-( Przez 30 min na tvn24 pokazywali, jak gacie zmieniają i skarpety przymierzają , a o Kubicy parę sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jako sportowiec i człowiek Robert jest najzwyczajniej w świecie fascynujacy i inspirujacy.Powinni o takich postawach nauczać w szkołach a nie pieprzyć o jakimś tam Zbyszku z Bogdańca czy Janku co grał na skrzypcach... Robert to bohater realny.

Myśle też że sukces swój zawdzięcza bo nie ma mentalności polskiej ,ukształtował się chłop na "zachodzie".

 

A to że nie mówią o nim za dużo na gównianych stacjach to naturalne.Shitowa stacja sprzedaje chłam,np produkt pt. biało-czerwoni kopacze piłki.Robert reprezentuje inne wartości.

 

 

Zaczyna mnie Rob przekonywać do ścigania się z zegarkiem (jak to powiedział kiedyś Kimi) ,jade do Walii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawdę milion powodów żeby pochwalić Roberta. Trzeba zacząć o tego,że dwa lata temu gdyby to ktoś wypowiedział to byłby uznany za normalnego inaczej. Rok temu nawet przez znawców i optymistów byłby lekko wyśmiany. Ja nie mówię o tytule tylko o regularnej szybkiej jeździe, regularnym punktowaniu w WRC, doganianiem szybszych samochodów,jeździe na szutrze, zarządzanie tempem, REGULARNOŚCIĄ. Jak się popatrzy jak ten sezon wyglądał to szczęka opada. Widać jakim Kubica jest talentem i jaki jest profesjonalny.

 

Bardzo jestem ciekawy jak Robert podejdzie do Rajdu GB. Wycofuję się, to żadna tajemnica. Podejdzie w jedyny , znany sobie sposób. Ku naszej radości. Ależ będą emocje.

Jezu, naprawdę tuzy tego sportu rok temu mówili,żeby się nie napinać bo Robert jest świeży w rajdach. Ba do tej pory Matton tak twierdzi choć zawdzięcza Robertowi twarz a 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert powiedział, że jakby w Walii jechał tempem w top6 to coś by było nie tak z systemem bo nie ma takiego doświadczenia. Zobaczymy :D

 

Piękne słowa

 

http://www.worldrall...t-rally-really/

 

"He defied the odds and whether he is going to be next big WRC thing or not, Kubica champions life already, does it get any bigger than that!"

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BXpHpqEIEAAsoUH.jpg

 

Hołek na FB

"Nareszcie wielki sukces polskich sportowców i to nie bynajmniej w grach zespołowych czy jakiejkolwiek dyscyplinie olimpijskiej. Mamy pierwszych mistrzów świata w motorsporcie. To historyczna chwila! Rober Kubica i Maciek Baran zostali rajdowymi mistrzami świata w klasie WRC2. Wielkie brawa! Robert cały czasy udowadnia, jak jego genialny talent w połączniu z fantastyczną determinacją w dążeniu do celu, prowadzi do sukcesu. To kapitalny przykład dla wszystkich naszych sportowców! Dla mnie też.

"

 

 

Pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem ojcu GW - na pół pierwszej strony zdjęcie Gortata. Aż z ciekawości sięgnąłem na koniec - 12 stron z kopaczami głównie i ani wzmianki o RK. Żenujące.

 

A może jakieś wspólne forumowe oblewanie ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jacy ludzie ,taka mentalnosc i taki kraj , mamy wielkiego CZLOWIEKA jakim teraz jest ROBI i pismaki tv maja to gdzies ,,a to co on zrobil to ogromny wyczyn dla nas i naszego kraju ale oczywiscie lepiej wypierniczac kase na wiecznych NIEUDACZNIKOW jakich mamy w pseudo pilce noznej, zamiast zainteresowac sie takim potencjalem jak ROBI,jego fani i dziennikarze z normalnych krajow doceniaja to i to jest najwaznijsze :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jacy ludzie ,taka mentalnosc i taki kraj , mamy wielkiego CZLOWIEKA jakim teraz jest ROBI i pismaki tv maja to gdzies ,,a to co on zrobil to ogromny wyczyn dla nas i naszego kraju ale oczywiscie lepiej wypierniczac kase na wiecznych NIEUDACZNIKOW jakich mamy w pseudo pilce noznej, zamiast zainteresowac sie takim potencjalem jak ROBI,jego fani i dziennikarze z normalnych krajow doceniaja to i to jest najwaznijsze :yahoo:

 

"Na szczęście" to nie tylko polska przypadłość. Pamiętam jak nie dalej niż rok temu WRC miało kłopoty w związku z problemami jednego z sponsrów i prawami do transmisji TV. Szukali dość gorączkowo wsparcia gdzie się dało. Między innymi w ojczyźnie Loeb'a. Widziałem wywiad z 8-krotnym (na tamatą chwilę :-) mistrzem świata, który nie rozumiał dlaczego pomimo jego sukcesów rajdy właściwie nie istnieją w głównym nurcie informacyjnym związanym ze sportem.

Taka niszowa pasja B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...