Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki chłopaki ale jestem odcięty od netu w ciagu dnia. W karcie do netu skończył sie limit pre-paid , wczoraj zapłaciłem 50 euro via paypal , i kuzwa do tej pory nie odblokowali :( a karta jest z vodafone italia i dupa blada :( . Nikt nic nie wie.

 

Emocji nie brakuje , choć ufam ze jutro będzie grande impreza swietujaca , szkoda tylko tych ludzi co zginęli .

 

Trzymajta sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej jak 40 sekund na jednym odcinku i tak nie odrobi. W ubiegłym roku Ogier w S2000 zrobił na tym OSie czas 20:43.7, a Latvala 19:55.3. Już abstrahuję od tego, że Robert jeździ wyraźnie szybciej w swoim DS3 niż Sebastien robił to w Fabii. Myślę, że JML nie ścignie nawet Evansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoliczności nie ciekawe ,ale wiecie co by to oznaczało ?

 

To by był najlepszy wynik Polaka w generalce rajdu WRC w historii. Nie ujmując nic Hołkowi... był on 6, ale na swoim znanym mu na pamięć podwórku i w topowym aucie WRC !

Szok, Kubica jest absolutnie niewiarygodny.

 

Ale Holek wtedy nie siedział już 10 lat w WRC, testów tez nie miał za dużo. Na Argetnynie był 7 na nie swoim podwórku...

To tak w ramach historii rajdowej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Robert nie jedzie autem WRC ! i nie ma za sobą 25 lat jedzenia w rajdach , kieruje prawie jedna ręka , i żeby ręczny zadziałał musi użyć co najmniej 85kg nacisku !

Niestety jutrzejszy SS ma 38 haków w winnicach co nie jest pocieszjace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Robert nie jedzie autem WRC ! i nie ma za sobą 25 lat jedzenia w rajdach , kieruje prawie jedna ręka , i żeby ręczny zadziałał musi użyć co najmniej 85kg nacisku !

Niestety jutrzejszy SS ma 38 haków w winnicach co nie jest pocieszjace

 

Chyba to pomyłka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo trudno porównywać teraz i w czasach Hołka zajęte miejsca w generalce ( inne rajdówki, ilość fabrycznych kierowców itp ), jeśli na co liczę Kubica dojedzie jutro 5 to wynik będzie najlepszy w historii :) możemy sobie gdybać co by było gdyby Hołek wtedy miał możliwość startować w fabryce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten ręczny tak słabo działa , seria z Evo czy co ?

 

Bo cały system hydrauliczny jest inny , ręczny , nożny , i zmiana biegów łopatka , odpowiada za to jeden system , i niestety działa rownież na przednie koła ( lapa ) .

Mało tego , działa z pewnym nieprzewidywalnym opóźnieniem :(

 

 

Ale Robert nie jedzie autem WRC ! i nie ma za sobą 25 lat jedzenia w rajdach , kieruje prawie jedna ręka , i żeby ręczny zadziałał musi użyć co najmniej 85kg nacisku !

Niestety jutrzejszy SS ma 38 haków w winnicach co nie jest pocieszjace

 

Chyba to pomyłka jest.

 

Moze masz inne dane , jesli tak to proszę je podaj :) , przeczytałem jeszcze raz i moim zdaniem pomyłki nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kijowo doskonale rozumie co Robert mial na myśli mowiac że lepiej zeby to wogle nie działało a tak to nigdy nie wie czego sie spodziewać. Pozostaje tylko nadzieja że jakos obroni to piąte miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...