Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziekuję forumowiczom, których tu nie sposób wszystkich wyliczyć, za maile, PW, i telefony po moim wypadku, dziękuję jeszcze raz wszystkim :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pumexowi i Chojnemu , za doprowadzenie i odprowadzenie nas z Toru Poznań, oraz dla całej ekipy Poznanskiej za gościnośc na ALT.

 

mati - do uslug :) nastepnym razem przyjedzcie wczesniej - zorganizujemy jakies wieczorne "social events" :mrgreen:

no chyba, ze to ja niedlugo znowu zladuje w stolycy... na dluzej... i wtedy zrobimy cos na miejscu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wielkie dzieki dla Sykstusa i Lucka za pomoc w zorganizowaniu slicznego GT dla Araquiel.

 

Ekhm, to mamy nawet taki wątek ? raaany :D A serio to ja zapomniałęm podziękować Kubie za oględziny szczegółowe 1 wozu, którego być może stanę się właścicielem :) Sykstusowi podziękować za cierpliwość i miłe spotkania przy okazjach subarowych i za dzisiejszy spot, na który tak się spieszyłem, że jadąc z Walimia do Rościszowa zagotowałem płyn hamulcowy :mrgreen: i Jarmajowi za załatwienie klocków dla serdecznego kolegi, wiecznie nieobecnego na forum ;-)

 

 

 

P.S. W drodze powrotnej zagotowałem płyn po raz 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...