Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

WRC fan, to ja WAM powinienem dziękować a nie sami sobie nawzajem :twisted: .... Dzięki, że wpadliście i tyle czasu wytrzymaliście na mrozie!! Ja jedynie wyskakiwałem z auta jak mnie niedobry :wink: pilot ciągnął, żeby próbę zobaczyć i już miałem dość a co dopiero stać i foty cykać. Ale naprawdę miło jak ktoś znajomy sie pojawia na próbach ... DZIĘKI!!! :grin:

 

P.S. WRC fan, gdzieś Twoje fotki można obejrzeć?

 

pzodr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Forumowiczów z zespołu nie-ASO za miłą niespodziankę z okazji Nowego Roku :wink: :mrgreen:

 

Dołączam się do życzeń dla zespołu nie-ASO, też dostałem miłą niespodziankę :wink: :mrgreen:

ja rowniez dziekuje. firma z klasa :smile: . panowie, chyba lapiemy sie na TOP100 klientow nie-ASO :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wielkie podziękowania dla Kuby, Jacka, Łukasza oraz innych osób które się przyczyniły do lekkiego odmłodzenia i usprawniania mojego autobusu, wszystko profi zorganizowane i ... przystępnie - co ważne dla takiego paszteta jak ja :mrgreen: Niewątpliwie można tutaj zacytować Bogusława L. z jego sławnym "Jeszcze tu ..... wrócimy" :twisted:

 

ps. Powinniście sobie zrobić dopisek 4N/A

ps2. to niesamowite, że człowiek wchodząc w ten sam zakręt jak zawsze przygotowany jest na rycie... a tu nic - idzie jak po sznurku - ... dodaję do kociołka a tu nawet lekko tyłek zaczyna iść bokiem :) To jednak fajne auto jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, błotnik, lampy - to co jak widziałeś nie przeżyło :) A dodatkowo jakieś tam pierdoły w okolicach stabilizatorów, łączników, ALK i mocowania przekładni kierownicy :) Jak na razie to same plusy i nie widzę minusów :) Znaczy myślałem, że zacznie mi się buda rozchodzić, ale daje radę :mrgreen: No i Łukasz to też pozwolił sobie nieco sparafrazować Bogusława L. wymawiając: Ale to star(a) auto jest... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla Andrzej Koper za pomoc w postaci zniżki forumowej przy naprawie H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Forumowiczów z zespołu nie-ASO za miłą niespodziankę z okazji Nowego Roku :wink: :mrgreen:

 

Dołączam się do życzeń dla zespołu nie-ASO, też dostałem miłą niespodziankę :wink: :mrgreen:

 

Łeeee - a ja niczego nie dostałem. W tamtym roku kupiłem zaledwie olej i dostałem alpagę, w tym kupiłem dużo więcej i nie dostałem niczego :cry:.

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...