Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

no i w takim Oplu da się, a w Subaru jakoś nie można

 

Nie spotkalem sie z klientem ktory po zuzyciu orginalnych opon chcial kupic takie same.Może to dziwne ale klienci maja jakies wlasne wersje które opony sa najlepsze i najtańsze.Potenza 215.45.17 mogłem (jak pamietam) sprzedawac po 650 zl ale jak juz pisałem wczesniej nie zostanę z np. 40 oponami do wrx czy Leg Myo7 jak klient ma najczęściej własna wizje (artykuły , badania , cena , znajomy tanio sprzedaje :mrgreen: itd) Oczywiście dla Bilexa miałem jedna mało uzywana ale nie chcial podjechac by na miejscu mu wymienic :mrgreen: Ja tez do Lomianek po jedna opone w tych korkach bym nie pojechal z Okecia (w dodatku uzywaną)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla chłopaków z nie-ASO a szczególnie dla TOMO , za pomoc w sprowadzeniu popychaczy , co bym mógł wystartowac w ich Imprezie 30.09.

Ale niestety , SIP okazał sie na tyle mało elastyczny, że z owych części mogę sobie zupę ugotowac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak w podstawówce na długiej przerwie. Sęk w tym, że uczniaków nie było wcześniej stać na Imprezę i nie wchodzili na takie fora... :roll:

 

 

A jednak hogi, wydało się. A Barbi tu nie ma, nie masz na kogo się powołać.

 

 

:cool:

 

Dziwisz się? Mnie na jej miejscu po takim tekście też by tu nie było. Nowe wypiera stare... boleśnie to na forum widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, chciałem ci coś odpisać. Palnąć jakiś tekst o tym, że to wsyd być dumnym z takich rzeczy i się nimi chwalić na maila, ale wiesz co? Nie chce mi się dyskutować, bo po prostu nie ma z kim. Ty i tak nie zrozumiesz, tym którzy zrozumieją nie trzeba tłumaczyć, a inni pozostaną obojętnie, bo to teraz modne jest.

 

Z mojej strony EoT.

 

Życzę miłego pustego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnąć jakiś tekst o tym, że to wsyd być dumnym z takich rzeczy i się nimi chwalić na maila

???

Nie chce mi się dyskutować, bo po prostu nie ma z kim. Ty i tak nie zrozumiesz, tym którzy zrozumieją nie trzeba tłumaczyć, a inni pozostaną obojętnie, bo to teraz modne jest.

Polska to taka dziwna kraj.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...