Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękuję Carfitowi za całkowicie bezinteresowne i całkowicie bezpłatne wysłanie mi nowych, stalowych, przewodów hamulcowych na tył. Fajny gość z Ciebie.

 

Ty tak tu o tym nie pisz, bo zaraz Edwin nie opedzi sie od mejli i PW coby i innym wyslac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WRC fan, to pewnie była bateria starej generacji. Te nowe są super - w moim poprzednim klaptonie przez rok (od dostania nowej baterii do oddania klaptona i wymiany na nowy) nie zmienił się czas, jaki można było pracować na baterii. W nowym klaptonie - mam go pół roku - jest identycznie. I tego też Tobie życzę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój laptop natomiast ( zastępczy co prawda, bo właściwy się był spalił :-) jest tak syfiasty że nawet na zasilaniu z gniazdka chodzi 2 h a potem się wyłącza :-)

Na baterii... nie nie można nawet sprawdzić.

 

Ale on jest tak stary że jak wchodze na CNN.com to jeszcze Raegan jest prezydentem

 

Chciałem się wyżalić :-(

 

Ale jutro już bedzie nowy :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEEELKIEEE dzięki dla Carfita za pomoc i niesamowitą prędkość przy realizacji akcji "Opony". :mrgreen:

 

 

 

 

Polecam uwadze Dyrekcji - żadna z warszawskich ASO nie była w stanie zorganizować w tak krótkim czasie, jeżeli w ogóle byłaby w stanie, opon, na których Imprezy wyjeżdżają z fabryki... :roll:

To, że Bridgestone w Polsce ma w głębokim poważaniu ten rozmiar i rodzaj opony nie tłumaczy ich braku w sieci dealerskiej... Wstyd!

Niech mi teraz ktoś coś powie o konkurencji, bardzo proszę... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex! nie wiem czy ja jestem ASO ale w rozmowie telefonicznej proponowałem Ci taka opone nowa w cenie koło 1000zł i uzywaną (lekko) za chyba 300 zł.Używana na miejscu nowa , gdybys wyraził taka ochote , byłaby na nastepny dzień...ale nie wyraziłeś checi nabycia :roll: może cena za wysoka :?: (opona miała byc z SIP-u)

Pozdr.AK

ps.rozmowy nie nagrywałem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.rozmowy nie nagrywałem... :mrgreen:

 

A to błąd :twisted:

 

Panie Andrzeju - kupiłem dwie nowe mniej więcej w tej cenie :mrgreen:

Z tego co wiem jedyne Potenzy/ce (?) jakie są w Polsce to 87Y ja potrzebowałem 87W.

 

Zresztą moja uwaga bardziej dotyczy DaWoja gdzie w ogóle nie było nic. Nawet chęci szukania takiej opony "gdzieś"...

 

Spodziewałbym się, że w ASO "na wszelki wypadek" powinien być jeden komplet, ale może przesadzam... :twisted: No i cena oczywiście... choć:

 

Tak na marginesie - AUTO (tfu, tfu...) GT sprzedaje takie opony za 710 złotych sztuka - trzeba poczekać dwa dni i są. Nadal nie jestem przekonany czy 87W ale są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...