Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

I u mnie zestawik... (pies- Floyd, gdyby kiedyś doszła suczka będzie Pink :-). Kot-Sheldon, kolejny będzie Wolowitz :-D) bda7124565a6facfeaa000c9cde42acf.jpg&key=e0f2355fd3b5efedaa664168c1522b8eed5571748aeff34f38e407881d6e87e1

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Guliwer napisał:
5 minut temu, Aga napisał:

Proszę :P

Brakuje drugiej strony ekranu :P

Z drugiej strony jestem ja, przecież wiesz jak wyglądam :lol::P a to nie jest wątek o ludziach ... nie chcę robić off topu :P

Teraz, llkuba napisał:

Tutaj szczuplejszy to nie ten :P 

Wciąż te same 6,5 kilo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, llkuba napisał:

To teraz wiem gdzie schował się Garfield .... .

Wszyscy się nim zachwycają, bo jest duży i bardzo pocieszny, a łapy ma ogromne ;) jego siostra ma zdecydowanie mniejszy funclub ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aga napisał:

Wszyscy się nim zachwycają, bo jest duży i bardzo pocieszny, a łapy ma ogromne ;) jego siostra ma zdecydowanie mniejszy funclub ;)

Pewnie siostra nie umie zmieniać programów pilotem w TV (małe łapcie)  i nie lubi Lasagne ^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kociarz (mam dwie cholery w domu) jako wolontariusz ,jak czas pozwoli śmigam jako (jak to znajomi nazwali) MIAUBULANS ,czyli jestem pod telefonem dla naszego lokalnego stowarzyszenia "bolesławieckie koty" ,aby przewieżć koty do lecznicy,czy transport  tymczas-dom i inne.

Ten czarno-biały to 7 mies kot ,do zabrania.Pingu czeka na dom :)

kot1.jpg

kot2.jpg

kot3.jpg

kot4.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Wasze zwierzaki. Jak wrócę do domu, czyli jeszcze nieprędko:wacko:, to też wkleję fotkę naszej koteczki- zwykły dachowiec ale strasznie kochana, zdjęcia kocura nie zrobię bo straszny łajzol z niego i śpi za karę w garażu a psoci w ogrodzie. Żona mówi że Guziec* (imię naszego XV:mrgreen:) musi mieć towarzystwo

*Guziec bo ciągle ufafluniony jak ta dzika świnia z afryki co to ciągle jej zdjęcie w błocie ktoś wkleja w internetach:mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...