Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

co prawda nie kojarzę tej akcji ale kill to kill :bowdown: Może akurat na facebooku siedziałem ;) i stąd to tempo, nie wiem. Możliwe że faktycznie gaz się kończył i nie chciałem świrować. Chyba muszę poprosić o rewanż B)

 

Najlepsze, że ten francuski parch ma świnię z tyłu, więc powinieneś widzieć :D Co prawda już się zepsuł od wtorku, ale jak już wróci dam znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem ładnego Kila

Kierowca Outback rok ok 2006 jasny błękit w okolicach ul Monte Cassino /Bohdana Zieleńskiego -Kraków

Skilował Bmw Seri 7 - po 2008r :) widziałem dużą zasłonę dymną za BiEm Dablju :)

Gratulacje dla kierującego Outb :P

BMW napewno sie scigalo, najslabszy model f01 ma 7sek do 100km/h, a wiekszosc w okolicy 5-6sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kill- od słowa zabić :)

Nie skilować - podnieśc kompetecnje lub umiejętności lub je zmniejszyć

Wygrał spod świateł :unsure: :unsure:

 

Tak podejrzewałem...

W tym wątku nie chodzi o street racing tylko o kopanie leżącego ;) Zerknij proszę do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BMW napewno sie scigalo, najslabszy model f01 ma 7sek do 100km/h, a wiekszosc w okolicy 5-6sek

może tyle miał fabrycznie :)

 

teraz pewnie na 60% tego. Pewnie zawalony syfem  dolot, nieszczelny egr, a w Ic pełno oleju ale zawsze to BMW a pod remizą na wiosce to coś.

 

Czy też macie akcje z taką pewna grupą którą jeszcze nie potrafię odpowiednio wyśmiewczo nazwać ale to ci co kupują fabie coś tam z turbo i się ustawiają?

nie mam takich doświadczeń z VW itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fabia i oktawka to jest stan umysłu a nie auto! Dzięki za komplement, od kwartalu jezdze oswiniaczonym golfem r i odkrywam wielką radość z bycia kilowanym. Ja nie muszę nic, a zakres killerow sie powiekszyl - jak jezdze forysiem to sam sie musialem prosic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ośki coraz bardziej zaczynają mielić na starcie spod świateł  :evil2:

 

Na potwierdzenie tej obserwacji, krótka historia, która niestety mi się przydarzyła.

Sytuacja absolutnie standardowa, dwa pasy przed skrzyżowaniem schodzące w jeden za (lewy do prawego).

Prawy był zajęty, więc bezwiednie zająłem miejsce na pasie lewym (czyn brzemienny w skutki).

Gdy spojrzałem w prawo oczom mym ukazał się szczelnie oklejony reklamami najszybszy bolid świata... służbówka.

Szybko pojąłem, że kierownik takiej fury nie odpuści jakiemuś kredensowi na kołach.

Zielone i.... pooooosssszzzzllliii... mijając skrzyżowanie w oddali długo jeszcze dawał się słyszeć

dziwny chrzęst tarcia gumy o asfalt.

Zwolniłem, aby spojrzeć w lusterku na minę niedoszłego rajdowca. Niestety zachował bepieczny dystans. :D

Proszę o pokutę i rozgrzeszenie, gdyż nieumyślny grzech, to nadal grzech. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośki coraz bardziej zaczynają mielić na starcie spod świateł :evil2:

Oj tak... Właśnie dziś sobie pomieliłem, mimo że bardzo starałem się tego nie zrobić. ;)

W sytuacjach, w których włączenie się do ruchu czterołapem jest czymś najzupełniej normalnym, ośką bardzo często się nie decyduję... Ośki są niebezpieczne. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przez tydzień nic się nie działo? :P

W piątek skopałem autobus MPK, byłem od niego szybszy na odcinku 1 kilometra. Pieszo. :D

 

Liczy się, czy podchodzi pod street racing? :biglol:

Musiałeś później zmieniać kapcie? :)

 

Chyba aż tak nie driftował? :P

Edytowane przez nerd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie, to BRZ jest chyba najgorszym autem do konfesjonalu - bo wyglada jak milion dolcow, ale przyspiesza jak, powiedzmy, pol miliona ;) Wiec zaden wiestuning czy Octavia "ftedeiku" nie podskakuje, ale nawet gdyby podskakiwal, to ja stoicko rusze, bo sa szanse, ze inaczej sie osmiesze  :blush: 

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak na powaznie, to BRZ jest chyba najgorszym autem do konfesjonalu - bo wyglada jak milion dolcow, ale przyspiesza jak, powiedzmy, pol miliona Wiec zaden wiestuning czy Octavia "ftedeiku" nie podskakuje, ale nawet gdyby podskakiwal, to ja stoicko rusze, bo sa szanse, ze inaczej sie osmiesze   
Widziały gały co brały. RWD trza iść piecem jak na ściganta przystało. tu nic nie pomoże, wszystko w łączniku pomiędzy olantem i tercetem na dole ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...