Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Vademecum postepowania w przypadku mrugajacego i siedzacego na zderzaku wariata (praktykowane przez forumowiczow):

 

Opcja A) uzyc spryskiwacza do szyb

Opcja B) po wyjechaniu z tereniu zabudowanego przyspieszyc ile wlezie (do przepisowej predkosci)

Opcja B-prim) po wyjechaniu z terenu zabudowanego delikatnie nacisnac pedal hamowania i kontynuowac z opcja B):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vademecum postepowania w przypadku mrugajacego i siedzacego na zderzaku wariata (praktykowane przez forumowiczow):

 

Opcja A) uzyc spryskiwacza do szyb

Opcja B) po wyjechaniu z tereniu zabudowanego przyspieszyc ile wlezie (do przepisowej predkosci)

Opcja B-prim) po wyjechaniu z terenu zabudowanego delikatnie nacisnac pedal hamowania i kontynuowac z opcja B):twisted:

 

Opcja C - przyspieszać za każdym razem gdy zaczyna siadać na ogonie i przygotowywać się do wyprzedzania;)

 

-- 1 sie 2011, o 12:44 --

 

Co by nie było przyspieszanie jak już jest się wyprzedzanym nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja B-prim) po wyjechaniu z terenu zabudowanego delikatnie nacisnac pedal hamowania i kontynuowac z opcja B):twisted:

 

To często zdaje egzamin... Zdarzało się, że po takim numerze największe kozaki w swoich wypasionych E36 :mrgreen: pokorniały. Oczywiście potem grzecznie zjeżdża się na prawy pas (jak już wyprzedzi się te tiry), ale i tak trochę minie zanim mrugający jegomość odważy się wyprzedzić :D

 

A mruganie na drodze jednopasmowej to już szczyt chamstwa... Nie zdarzyło mi się spotkać kierowców którzy poganialiby mnie w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to można kupić? :twisted: zaraz sobie polookam na alledrogo :idea::mrgreen:

Jak znajdziesz daj znac :D

 

Ależ Wy młodzi jesteście :mrgreen:

 

Nigdy nie wiadomo, kto za Wami jedzie i co ma w bagażniku albo w schowku...

 

Ja już kiedyś miałam przygodę z gościem, który nas gonił po 3mieście :wink:

Nie polecam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tradycyjna kopanina Audi A3 1.6 sie przystawiło, wyżelowany chłoptas z lalą na pokładzie podjechał i udawał ze mnie nie widzi, ale widzialem jak wrzuca bieg i sie napina ( dla podniesienia emocji ) przegazowalem forka lekko, zapala sie pomaranczowe on strzelil jak z procy do przodu, ja nieco pozniej ale dosc dynamicznie, odszedlem mu. Na nastepnych swiatłach podjezdza i mowi, że jest na dotarciu bo dopiero co załozył gaz :mrgreen: :arrow: :?: To po zalozeniu gazu auto sie dociera? ;p Po zmienie wycieraczek chlopak pewnie tez dociera auto:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...