Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
W przypadku Forestera to raczej nie działa. Póki co mało kto zwraca na mnie uwagę. Naprawdę cichociemny samochód. Chociaż dziś Mazda 3 miała używanie i pewnie będzie na ichniejszym forum, iż zostałem skopany. A mi jakoś nie w smak sprawdzać kto szybszy - w środku dnia, w środku miasta, przy obficie padającym deszczu. Czy są MPS bez wlotu na masce? ;)

 

Z tego co się orientuję to nie ma. Ale nawet jakby to był MPS to na mokrym nie powinieneś mieć żadnych problemów szczególnie 2.5XTkiem.

 

Są MPSy bez wlotu na masce, poprzedni model nie miał, aktualny ma. Z drugą częścią wypowiedzi się w pełni zgadzam. Na suchym nie wróżę Forkowi większych szans, ale na mokrym Mazdą się dość ciężko napędza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak to zobaczyłem to jeszcze nie mogę się otrząsnąć :/

Jakoś wszyscy jak skakali na biednego Legasia mieli uśmiechy na twarzach :/ na zdjęciach tego nie widać bo chciałem wam oszczędzić tego przykrego widoku :) ale jak zaszedłem od przodu to widziałem ich dziką rozkosz.

Prawie wszyscy wskakiwali na Subaru

 

dsc0128pu.th.jpg

dsc0116cx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak to zobaczyłem to jeszcze nie mogę się otrząsnąć :/

Jakoś wszyscy jak skakali na biednego Legasia mieli uśmiechy na twarzach :/ na zdjęciach tego nie widać bo chciałem wam oszczędzić tego przykrego widoku :) ale jak zaszedłem od przodu to widziałem ich dziką rozkosz.

Prawie wszyscy wskakiwali na Subaru

 

[ ]

[ ]

 

A z jakiej okazji to skakanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno iveco co fabrycznie ma 176 kucy a zrobione na 210.

Powiem ze naprawde zapirnicza jk maly smochodzik Pomimo 17m3 i 3,1 m wysokosci a autostradzie budzik potrafi na 180 zaczepic. Latwiej sie nim wyprzedza niz 105konnym kangoorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, widzę, że nic się tu nie dzieje, więc zacznijmy dyskusję. Zostałem skopany (a w zasadzie nie ja tylko mój Forester) przez... VITARĘ!! :shock: W lecie wykonywałem kontrakty w Warszawie, więc jeździłem tam dosyć często, standardowo, z Krakowa do Warszawy trasą nr 7. Forek dostał akurat nawigację, opony, CB-radio, klocki, oleje i płyny, więc był w świetnej kondycji. Zaraz za Kielcami jest obwodnica (?) do samego Radomia; droga ekspresowa, 2 pasy, dobra widoczność. Zazwyczaj na tym fragmencie oszczędzam trochę czasu, wyciskając z Forka troszkę więcej niż normalnie ;) Lecę spokojnie ok 150-170 i nagle w lusterku widzę "blindę". Sobie myślę: Mercedes ML albo GL, zjeżdżam, bo nie moja liga... :roll: Ku mojemu zdziwieniu, wspomniana VITARA. Sobie myślę: oooo nie kolego, Merca przełknę, ale nie Vitarę. Redukcja, but, lecimy łeb w łeb do zamknięcia licznika... :shock: Na prostych Vitara jeszcze mi ucieka :shock: na zakrętach jestem dużo szybszy, tylko co z tego, skoro Forek nie daje rady....? Odpuściłem w połowie trasy, szkoda mi było samochodu... Wprawdzie warunki były wymarzone, pogoda świetna, widoczność do przodu, niewielki ruch itp, ale nie chciałem stwarzać zagrożenia... Z resztą, spotkałem Pana w Radomiu chwilę później na stacji BP, więc zaoszczędził ok 2 min... Niestety nie miał włączonego CB, więc nie wiem niestety, jakim silnikiem dysponował....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest ta dwupasmówka od Kielc w kierunku Radomia. ja tam zawsze równo cisnę 200 +/- raz nawet wyszło 215 w zegarach :lol::twisted:

 

Asiu wolniej ... proszę

na tym odcinku cisnę ile się da w danych warunkach :roll: to jest jedyne miejsce, żeby podgonić na trasie w miarę bezpiecznym otoczeniu :roll:

 

-- So paź 15, 2011 1:09 am --

 

Asiu wolniej ... proszę

 

+1 :idea:

zwalniam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogięło Cę? rozwalisz się i kto będzie spa... aktywnie udzielał się na forum? :mrgreen:

jak na razie się udało, poza tym nie wiem czemu, ale zawsze jak jadę 7 to muszę być gdzieś o danej godzinie i przez to cholernie się śpieszę :roll: a to jest jedyne dobre miejsce żeby nadrobić czas

nie wątpię że znajdzie się jakiś godny następca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, fakt, 7 w tym miejscu jest rewelacyjna. Ale wiadomo, warunki atmosferyczne dyktują tempo jazdy... A propos prędkości, to udało mi się zamknąć licznik w Forku w tamtym miejscu :roll: Będzie czas, to wkleję zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest ta dwupasmówka od Kielc w kierunku Radomia. ja tam zawsze równo cisnę 200 +/- raz nawet wyszło 215 w zegarach :lol::twisted:

 

pogięło Cę? rozwalisz się i kto będzie spa... aktywnie udzielał się na forum? :mrgreen:

Taaaa, na tym odcinku zdziwilem pana w Insigni CDTI :oops: Bardzo probowal legaca dogonic :lol: Nie mogl sie pogodzic z tym ze daewoo espero w kombi go objezdza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, na tym odcinku zdziwilem pana w Insigni CDTI :oops: Bardzo probowal legaca dogonic :lol: Nie mogl sie pogodzic z tym ze daewoo espero w kombu go objezdza :mrgreen:

 

Bo turbodziadek sprawnie sie odpycha. Pamiętam POMa :D

 

No właśnie, nie będzie Vitara pluć mi w twarz!! Kupuję STi :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie będzie Vitara pluć mi w twarz!! Kupuję STi :twisted::twisted::twisted:

 

i slusznie :)

 

Pół roku mi brakuje, więc zimę jeszcze przetrwam ;) A na wiosnę zmienimy tabor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo turbodziadek sprawnie sie odpycha. Pamiętam POMa :D

Ojjjj tak, tez dobrze pamietam tego POMa. Moze dlatego ze byl to jedyny na ktorym nie zostalem w tyle albo sie maxymalnie zgubilem :mrgreen:

Legac niezle dawal a jeszcze jak sie 98 zalalo to :twisted:

No właśnie, nie będzie Vitara pluć mi w twarz!! Kupuję STi :twisted: :twisted: :twisted:

Nie trza STi zebi Vitare objechac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...